20 مدل بهترین کراتین های بدنسازی [قیمت روز و خرید اینترنتی]

حالا شما می دانید برخی از فاکتورها چطور بر سرعت رشد عضلات در واکنش به بدنسازی سایت fitnessnow اثر می گذارند. پروتئینها از پوکی استخوان محافظت می کنند، در حالی که هیچ تاثیر ناخوشایندی بر کلیه های سالم ندارند. همچنین معمولا در مکمل های پروتئینی پزشکی و شیرخشک ها استفاده می شود زیرا هضم را بهبود می بخشد و پتانسیل مواد آلرژن را کاهش می دهد. اساساً پروتئین زمانی مورد نیاز است که شما به عضلات و بافتهای خود برای بهبود سریع نیاز دارید. علاوهبر این مصرف ۲۵ تا ۵۰ گرم پروتئین وِی همراه با وعدههای غذایی مفید برای بدنسازان، ورزشکاران و حتی افرادی که قصد کاهش وزن دارند، ضروری است. مصرف سدیم بیکربنات همراه با بتا آلانین و کراتین, می تواند خستگی را نیز کاهش دهد. مکمل وی پروتئین همراه با ورزش مقاومتی می تواند به بهبود سنتز پروتئین عضله کمک کرده و رشد توده بافت بدون چربی را تقویت کند. برای نتیجه گیری بهتر در حین ورزش توصیه می شود از میان وعده های سالم نیز همراه با پروتئین بدنسازی استفاده شود. رعایت این رژیم های غذایی به همراه انجام اصولی ورزش های بدنسازی در نهایت منجر به تناسب و زیبایی اندام خواهد شد. کنسانتره های سطح پایین دارای 30 درصد پروتئین و بالاترین سطح تا 90 درصد پروتئین دارند.

با توضیحات بالا ، کنسانتره پروتئین شیر چون تا 80 درصد کازئین دارد به عنوان پروتئین کازئین شناخته می شود. از طرف Linda : فقط میتونم بگم من عاشق این برنامه هستم چون هم سادست و هم سبک و عالی. اگر تمرینات ورزشی برای شما تازگی دارد یا فقط میخواهید از منزل تمرین کنید، اپل برنامهای را برای شما تدارک دیده است. آلفا-لاکتالبومین سرشار از تریپتوفان، یک آمینو اسید ضروری، با مزایای بالقوه برای افزایش تولید سروتونین، تنظیم خواب و بهبود خلق و خو در شرایط استرسزا است. پروتئین وی هنگامی که با انواع دیگر پروتئین مانند پروتئین سویا مقایسه می شود، عملکرد بهتری دارد. بهترین پروتئین ایزوله آب پنیر حداکثر مقدار پروتئین را فراهم میکند به طوری که نتایج آنها به سرعت ظاهر میشود. این دومین و فراوانترین اسید آمینه موجود در آب پنیر است که تقریباً 20 تا 25 درصد پروتئین وی را تشکیل میدهد.

BSA یک پروتئین با اندازه بزرگ با مشخصات اسید آمینه ضروری خوب است و تقریباً 5 تا 10 درصد پروتئین وی را تشکیل میدهد. قبل از مصرف مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله بهتر است با پزشک خود مشورت کنید. با این حال، افرادی که مشکلات کلیوی یا کبدی دارند بهتر است از مصرف پروتئین وی خودداری کنند یا پیش از مصرف با پزشک خود مشورت کنند. شما نمیتوانید پودر پروتئین تقلبی را با یک قاشق در آب مخلوط کنید. اما به طور کلی، پروتئین وی دارای مشخصات ایمنی عالی است و اکثر مردم می توانند آن را بدون مشکل مصرف کنند. بر اساس مطالعات صورت گرفته در برخی از کشورهای اروپایی مانند فرانسه، اکثر ورزشکاران تمایل دارند در ساعتهای پایانی شب ورزش کنند.

پس لازم است که شب ها حداقل 7 الی 8 ساعت بخوابید. لازم است بدانید که بالاترین اقدامات کنترل کیفیت بر روی این محصول انجام میشود، بنابراین هنگام مصرف محصول احساس راحتی و ایمنی میکنید. این فرآیند برای جذب پروتئین در بدن لازم است. یک پپتید 64 آمینو اسیدی مشتق از کازئین است که در فرآیند تولید پنیر تشکیل میشود و بسته به روند غلظت/جداسازی پروتئین آب پنیر، 0 تا 15 درصد پروتئین وی را تشکیل میدهد. این فراوانترین پروتئین آب پنیر است که تقریباً 50 تا 55 درصد ترکیبات پروتئین وی را تشکیل میدهد. برخی افراد به آب پنیر نیز حساسیت دارند.

برخی از افراد نیز به پروتئین وی حساسیت دارند و نباید از آن استفاده کنند. آمینواسیدها که پروتئینها را شکل میدهند، مولکولهای کوچکی هستند که مثل دانههای تسبیح کنار هم قرار میگیرند، برخی از آنها بهوسیله سلولهای بدن تولید میشوند و برخی دیگر را باید از راه مصرف غذا تأمین کرد. ما میدانیم که ماهیچه به طور طبیعی با افزایش سن کاهش مییابد همچنین غذا منجر به افزایش چربی بدون تبدیل آن به توده عضلانی میشود. به همین دلیل مصرف پروتئین وی و عضله سازی رابطه مستقیم با هم دارند. دوز توصیه شده پروتئین وی در ورزشکاران 1-2 قاشق چای خوری (حدود 25 تا 50 گرم) در روز است، که معمولا بعد از تمرین مصرف می شود. دوز توصیه شده مصرف پروتئین وی معمولاً 1 تا 2 پیمانه (حدود 25 تا 50 گرم) در روز، بعد از تمرین است. میتوان پروتئین وی را از کازئین موجود در شیر جدا کرد یا به عنوان محصول جانبی تهیه پنیر استفاده نمود. معمولاً از آب پنیر به عنوان مکمل، در کنار تمرینات مقاومتی، برای بهبود سنتز پروتئین ماهیچهها و رشد توده عضلانی بدون چربی استفاده میکنند. از پروتئین وی معمولا در ورزشهای قدرتی به منظور کمک به بهبود سنتز پروتئین عضله و رشد توده عضلانی بدون چربی استفاده میشود.

وقتی پروتئین وی کنسانتره حاصل میشود، میتوان آن را طبق فرآیندهای دیگری هیدرولیز کرد. پودر پروتئین گلد وی پروتئین مخلوط 24 گرمی، متشکل از پروتئین وی ایزوله شده، پروتئین وی کنسانتره و پپتیدهای آب پنیر برای پشتیبانی از توده عضلانی بدون چربی- است که از کیفیت استاندارد بالایی برخوردار است. پروتئین گلد وی چیست؟ مصرف زیاد پروتئین ممکن است احتمال سوءهاضمه، خطر آسیب کلیه و کتوز را افزایش دهد. این پودرها ممکن است شامل مواد دیگری مانند قندهای افزوده شده، طعم دهنده مصنوعی، غلیظ کنندهها، ویتامینها و مواد معدنی باشند. مهمترین فاکتورهایی که در فیتنس باید به آن توجه شود شامل استقامت قلبی-عروقی ، قدرت ، استقامت عضلانی، انعطافپذیری ، سرعت ، توان و چابکی است. همچنین شایان ذکر است تناسب اندام صرفاً به معنای لاغر بودن و داشتن اندام زیبا نیست بلکه سلامتی، انرژی و قوی بودن نیز باید در کنار تناسب اندام وجود داشته باشند.

در فیتنس داشتن عضلات بزرگ اهمیت چندانی ندارد، بلکه تناسب عضلات و حضور در رقابتهای فیزیک دارای اهمیت است. درست است که هزینه مجهزترین باشگاه بدنسازی دارای اهمیت زیادی است، اما باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که هزینه آن به هیچ وجه بیشتر از میزان هزینهای نیست که در فروشگاههای مختلف خرج میکنید. برخلاف جمعیت عمومی کمتحرک که به آنها توصیه میشود چربی اشباعشده مصرف نکنند، پنج تا ده درصد کالری چربی شما باید اشباع شود؛ زیرا به نظر میرسد سطح تستوسترون در رژیمهای غذایی با چربی بالاتر (بهویژه رژیمهای چربی غیراشباع و یا اشباع بالاتر) بهتر از رژیمهای غذایی کمچرب است. گینر معمولا با هدف افزایش وزن مورد استفاده قرار میگیرد. آیا کودکان میتوانند از پروتئین وی استفاده کنند؟

آیا میتوانید با بچههای خود بازی کنید؟ توصیه میشود قبل از شروع مصرف مکملهای پروتئینی، در مورد اهداف بدن خود با پزشک خود مشورت کنید. نگرانی در مورد مضرات پروتئین وی که باعث آسیب کلیه و ایجاد پوکی استخوان میشود بی دلیل است .در حقیقت، پروتئین در برابر پوکی استخوان محافظت میکند، در حالی که هیچ تأثیری بر کلیههای سالم ندارد.با این حال، افرادی که مشکلات کلیوی یا کبدی دارند ممکن است بخواهند از پروتئین وی اجتناب کنند یا حداقل قبل از مصرف با پزشک متخصص مشورت نمایند. افزایش مصرف مواد پروتئینی در دوران افزایش حجم ممکن است باعث تخلیه ویتامینها و مینرالهای بدن شما شود و همین مسئله افزایش حجم را بهطور منفی تحت تأثیر قرار میدهد. میزان نیاز روزانه ورزشکاران و افراد عادی به پروتئین به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ بنابراین کسانی که بهطور منظم ورزش میکنند و آنها که ورزشهای سنگین انجام میدهند و بهدنبال افزایش حجم عضلات خود هستند، بهتر است در کنار رعایت یک رژیم غذایی اصولی و تمرینهای ورزشی مناسب، مکملهای بدنسازی پگاه را نیز مصرف کنند.

با این حال، در حالی که مصرف بالای پروتئین ممکن است به افراد مبتلا به مشکلات کلیوی آسیب برساند، اما به افراد با کلیه سالم ارتباطی ندارد. چرا که ممکن است صدمات سنگین نیز متوجه شما شود. اگرچه اغلب آقایان از پروتئین وی برای حجم عضلات خود استفاده میکنند، اما این مکملها توسط بانوان نیز مورد استفاده قرار میگیرد. به همین دلیل مصرف پروتئین وی برای بانوان که به دنبال کاهش چربی، افزایش تناسب اندام و تقویت قدرت هستند توصیه میشود. افراد معمولا از پروتئین وی به عنوان مکمل در کنار ورزش مقاومتی، برای کمک به بهبود سنتز پروتئین و رشد عضله استفاده می کنند. پروتئین وی در بین ورزشکاران، بدنسازان، مدلهای تناسب اندام و همچنین افرادی که به دنبال بهبود عملکرد خود در سالن بدنسازی هستند، محبوب است. اثرات این نوع پروتئین فوری است و 1 الی 2 ساعت پس از مصرف هضم میشود. از سوی دیگر مکمل گلوتامین نیز پس از انجام یک فعالیت شدید بدنی و ورزشی بهعنوان منبعی مهم برای تامین انرژی عمل میکند. با این حال، این اثرات برای افرادی که پروتئین کافی در رژیم غذایی معمولی خود دریافت نمی کنند، بیشتر است. از بی فعالیتی دوری کنید؛ حتی کمی ورزش با هر سطحی از شدت بهتر از هیچی است.

باید توجه کرد که حتی مجموعه ورزش انقلاب که مجهز است، از نرخهای وزارت ورزش پیروی میکند. دسته اول باید از طریق رژیم غذایی تأمین شود و دسته دوم در بدن ساخته میشود. اگر قصد کاهش وزن دارید، تغییر رژیم غذایی پروتئینی از رژیم کربوهیدراتها در وهله اول پیشنهاد میشود. علاوه بر این زمانی که شما حداقل نیازمندیهای بدن به ریزمغذیها (ویتامینها و مواد معدنی) را تأمین کردید، میتوانید از درشت مغذیها (پروتئین، کربوهیدراتها و چربیها) استفاده کرده و از غذای مورد علاقه خود لذت ببرید. بدن سازی ، پرورش اندام و یا زیبایی تناسب اندام ورزشی است که در آن فرد بدن ساز با انجام تمرین های مختلف قدرتی و استقامتی بر روی عضلات خود ، همچنین تغذیه مناسب و البته استراحت کافی به ساخت بدنی حجیم ، کات شده و متناسب دست می یابد. خوردن پروتئین بیشتر یکی از بهترین راه های کاهش ضعف عضلانی مرتبط با سن و جلوگیری از سارکوفنی می باشد. حتما 30 دقیقه قبل از ورزش یک شیک پروتئین را مصرف کنید، همانطور که شما تمرین می کنید و به فعالیت های سنگین مشغول هستید.

فواید پروتئین وی چیست؟ GMP همچنین ممکن است فواید سیری داشته باشد. GMP ممکن است به کنترل و جلوگیری از تشکیل پلاک دندانی و پوسیدگی دندان کمک کند. یکی از عواقب پیری این است که عضلات شما به تدریج تضعیف می شوند. مهم ترین دلیل پیری سارکوفنی (کم شدن ماهیچه) شناخته می شود که یکی از علل اصلی نحیفی، شکستگی های استخوانی و کاهش کیفیت زندگی در میان افراد مسن است. بدون شک یکی از پرفروشترین و بهترین پروتئین وی های موجود در بازار پروتئین گلد وی میباشد. هر اسکوپ از پودر پروتئین گلد وی حاوی 5 گرم BCAA طبیعی و بیش از 4 گرم گلوتامین و اسید گلوتامیک فاقد گلوتن در هر وعده است که به ساخت عضلات لاغر و قوی کمک میکند. لاکتوپراکسیداز یک عامل ضد باکتری طبیعی است و تقریباً 0.5 درصد پروتئین وی را تشکیل میدهد. این منطقی به نظر می رسد زیرا پروتئین تشکیل دهنده اجزای ساختمان بدن می باشد.

سنتز پروتئین عضله معمولا در دوره زمانی بعد از تمرین به حداکثر می رسد. پروتئین وی هیدرولیز شده: نسبت کربوهیدرات این پروتئین زیر 1 درصد است و هیچ نوع کلسترولی در آن وجود ندارد. برای افرادی که نمی توانند وی کنسانتره معمولی را تحمل کنند، شاید وی ایزوله یا هیدرولیز مناسب تر باشد. این پروتئین تحت هیدرولیز جزئی قرار گرفته است. عوارض جانبی پروتئین وی بیشتر به دوز مصرفی بستگی دارد. این بدان معنی است که به عنوان یک مکمل قبل یا بعد از تمرین، پروتئین هایپر وی عضلات شما را با دوز مناسب فورا از اجزای سازنده عضلانی مهم جذب میکند. مسعود سلطانی فر در حکمی با استناد به ماده هشت اساسنامه فدراسیونهای ورزشی و همچنین مصوبه مجمع انتخاباتی این فدراسیون حسن کرباسی را به عنوان دبیر کل این فدراسیون منصوب نمود. مسعود سلطانی فر در دیدار رافائل سانتونخا رئیس اسپانیایی فدراسیون جهانی پرورش اندام گفت: ایران این آمادگی را دارد که میزبانی مسابقات مختلف پرورش اندام و بدنسازی را داشته باشد. ماجرای لیست عجیب فدراسیون بدنسازی برای تزریق واکسن قبل از اعزام تیم آقایان به اسپانیا که ماه گذشته حاشیه ساز شده بود بار دیگر در فضای مجازی سوژه شد.