کلاس آنلاین بدنسازی

بازار اصلی این پروتئین به دلیل وجود این نوع اسید آمینه خاص در آن پدید آمده بود چرا که واضح بود که برای بدنسازان این نوع پروتئین به آن نوعی که از شیر به دست آمده ارجحیت دارد. اسید آمینه چیست؟ در واقع اسیدهای آمینه به عنوان بخشهای سازنده پروتئین هستند، که پروتئین از ترکیب آنها ایجاد میشود. قدم بعدی در ارزش گذاری پروتئین چیست؟ با مراجعه به باشگاه بدنسازی و فیتنس در اولین قدم پس از بررسی وضعیت بدنی شما با اندازه گیری المان هایی چون قد، وزن، سن، جنسیت و غیره برنامه ای مخصوص در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

محصولات لبنی؛ مثل شیر، پنیر، پنیر کاتیج، ماست و… این باکتری ها عموما از خانواده لاکتوباسیلوس ها هستند و در محصولات پروبیوتیک حضور دارند. همچنین با حضور در باشگاه بدنسازی بانوان دسترسی راحت تری به مربی خواهید داشت. یک مطالعه نشان داد که مصرف پروتئین علاوه بر کاهش فشار خون، باعث کاهش کلسترول LDL (بد) و تری گلیسیرید می شود. علاوه بر این کمپانی پی اچ دی ساپلیمنتس از بسیاری ورزشکاران حرفهای بهعنوان حامی و اسپانسر حمایت میکند. دستیابی به هدفی که مشخص کرده اید، کاهش وزن، افزایش وزن، عضله سازی و غیره، علاوه بر نوع و میزان ورزش به خوراک شما نیز وابسته است. میزان وزنه ای که شما بلند میکنید، بستگی به میزان عضله ای که میخواهید بسازید، دارد. البته این رژیم غذایی به ساختار خاص بدن هرکس و نوع متابولیسم او بستگی دارد. درازای گامه ی بازگشت به حالت نخستین پویا نیز، کم و بیش به نیازهای فرد تمرین کننده بستگی دارد. اگر گامه ی بازگشت به حالت نخستین پویا خیلی دراز باشد، تمرین کننده به گونه ی چشمگیرتر و با آمادگی جسمانی پایینتر از آنچه که چرخه تمرینی را تمام کرده بود، چرخه ی بعدی را آغاز می کند.

مربیان آموزش دهنده ی آمادگی جسمانی و تمرین دهندگان شخصی می توانند از این نمونه های پژوهشی برای ساختن و پدید آوردن یک روش دیگرگون کننده در تمرینات مقاومتی سود ببرند. پیش نویس های جلسه تمرینی برای گونه های دیگرگون جلسات تمرینی به کار برده شده (همانند روز توان، سنگین، و سبک)، در روش دوره ای کردن غیر خطی را باید بررسی کنید. ما درباره بهینه سازی تمرین های قدرتی بسیار هیجان زده هستیم؛ طراحی دوره ای جلسه های تمرین غیرخطی، یک روش دیگرگون کننده در دروه ای کردن تمرین های قدرتی است. مربیان بدنسازی غیرخطی، باید بدانند دوره ای کردن قدرت، توان در روش کلاسیک، شدت و گنجایش کار از گوناگونی کمتری در چرخه تمرینی کوتاه مدت 1 تا 4 هفته ای برخوردار است.

شما باید درباره ی ارزیابی آمادگی ورزشکاران آگاهی داشته باشید. زیرا همه به یک گونه پیشرفت نمی کنند و همچنین همگان برای اجرای یک گونه ی یکسان از جلسه تمرینی در یک روز ویژه، آمادگی یکسان ندارند. در پیش نویس فراگیر هدف های چرخه میان مدت تمرینی که بیشتر از 12 هفته به درازا می کشد، شما بایستی آسوده خاطر شوید که جلسه تمرینی برای روز ویژه بهینه باشد، خواه این جلسه ی تمرین توانی، سنگین، یا یک روز استراحتی پویا باشد. باید بر ابزارهای گوناگون همچون جدول یادداشت تمرینی و ابزارهای گسترده ای که در برنامه به کار برده شده و برای اجرای بهینه بایسته می باشد، مسلط باشید. بتاهیدروکسی بتا متیل بوتیرات یا HMB متابولیتی مشتق از اسید آمینه ضروری لوسین است که با حفظ یکپارچگی غشای تار عضلانی و جلوگیری از تخریب آن اثر مثبتی بر پروتئین عضله و متابولیسم عضلانی دارد. در طول شب وقتی خواب هستید، چون به بدن ماده مغذی نمیرسد تعادل پروتئین و عضله در مقایسه با سنتز پروتئین عضلانی بیشتر به سمت تجزیه پروتئین عضلانی میرود تا بدن از اسیدهای آمینه برای سوختوساز بدن استفاده کند. پروتئین و اسیدهای آمینه بدن را تأمین می کند که به عنوان عناصر سازنده رشد عضلانی شناخته می شوند.

هدف از بدنسازی حجم دهی به عضلات است به همین دلیل به ورزش های متکی بر وزنه تاکید دارد اما در نقطه مقابل در فیتنس هیچ تمایلی به حجم دهی سایت fitnessnow عضلات وجود ندارد. افزون بر این، شمار جلسه های تمرین در هر هفته، دوره های کوتاه برنامه ریزی شده (مثلا 1 یا 2 هفته) ، استراحت ها یا دوره های تمرین کم شدت، همگی می توانند در یک برنامه تمرین دوره بندی شده آمیخته گردند. اگرچه همه ی گونه های این دگرگونی ها می توانند به کار روند، بیشترین پژوهش به دست پژوهشگران ورزشی، روی دگرگونی ها در میزان تمرین ( یعنی شمار ست ها، شمار تکرارها در هز ست، جلسات تمرین در هر هفته، جلسات تمرین در هر روز) و شدت تمرین ( یعنی درصدی از قدرت بیشینه که می تواند برای یک تکرار به کار گرفته شود) انجام شده است که همگی اینها به عنوان پایه هر برنامه تمرین دوره بندی شده به کار گرفته می شوند. اگر فرد تمرین کننده به سادگی جلسات تمرین را انجام و برای اجرای آن جلسه به انگیزه ی خستگی با شدت و میزان مورد نیاز کوشش نکند، آمادگی پیشرفت ننموده و به ایستایی می رسد. گامه بازگشت به حالت نخستین پویا، همیشه به معنای ایستایی کامل در همه ی تمرین نمی باشد.

بهبود کارکرد سیستم ایمنی بدن مخصوصاً برای افرادی که از نظر فیزیکی فعالیت بیشتری دارند نیز با استفاده از پروتئین بدنسازی مشاهده می شود. با یک روز و یک هفته حضور در باشگاه بدنسازی و فیتنس شما به اهداف مورد نظرتان نخواهید رسید. ارزشمندتر از همه در پیش نویس کلی و فراگیر، حتی برای دوره ای کردن غیر خطی، این است که بایستی با ارزیابی در روز انجام جلسه تمرینی، ببینید که آیا تمرین کننده توانایی اجرای تمرین را دارد یا خیر! به طور کلی بهتر است غذا های ناسالم را حذف کنید و خوراکی های سالم را جایگزین آنها کنید. در ورزش فیتنس بر مصرف مواد غذایی سالمی تمرکز میشود که قدرت و سلامت کلی بدن را افزایش میدهند. افزون بر این، برای پیشرفت بهینه فیزیکی هر تمرین کننده، باید مطمئن بود که هدف های تمرینی هر ورزشکار در هر جنبه از تمرین نمود پیدا میکند. از این روی برای ورزشکاران تمرین کرده ی مقاومتی، همچون وزنه برداران المپیکی و پرتاب کنندگان وزنه به این گونه است که قدرت بیشینه و توان می بایست این آسودگی را پدید آورد که قدرت و توان به گونه ی بهینه افزایش یافته اند، برزگ شدن ماهیچه روی داده، و بازگشت به حالت نخستین بسنده ای میان جلسات تمرین وجود داشته است، به گونه ای که جلسه های تمرینی پی در پی می توانند با شدت بالا اجرا شوند.

برای بیان گوناگونی های تمرینی درازمدت برنامه ریزی شده، واژگان چرخه ای کردن، دستکاری برنامه دراز مدت و دوره بندی به کار گرفته می شوند. از این روی برنامه تمرین می بایست در فشار روانی و فیزیولوژیکی شرایط بدنی و رقابتی دگرگون پدید آورد. دگرگونی برنامه ریزی شده در تمرین، به بیشتر افراد کمک می کند تا برنامه تمرینی خود را از نظر روانی دلچسب تر نگه دارند. اما بعضی از افراد با مصرف بیشتر پروتئین عملکرد خود را افزایش می دهند. شما میتوانید با محاسبه میزان پروتئین مصرفی و درصد کالری دریافتی از آن، مصرف درشت مولکولها را به تعادل برسانید.

در حالیکه در یک چرخه غیرخطی 7 تا 10 روزه، شاید تمرین کننده چندین گونه از جلسات تمرینی را انجام دهد. همچنین به گمان زیاد از زمانی که ورزشکاران تمرین جدی را آغاز کرده اند، ورزشکاران و مربیان شان در کوشش برای ادامه دار بودن پیشرفت های آمادگی و پیشگیری از یکنواختی تمرین، دگرگونی هایی در برنامه های تمرینی پدید می آورند. بییشتر افرادی که تمرین مقاومتی انجام می دهند، خواه آنهایی که علاقمندان آمادگی جسمانی هستند یا ورزشکاران حرفه ای ، گاهی در تمرین شان به جایی رسیده اند که در آنجا در اندازه ماهیچه، توان یا قدرت هیچ افزایش رخ نمی دهد یا اینکه خیلی ناچیز است. چنین اتفاقی در طول تمرین رخ نخواهد داد، بلکه کاملا” در حین استراحت به وقوع خواهد پیوست. اما در رابطه با مصرف به همراه شیر، ممکن است برای برخی از افراد عوارض جانبی رخ بدهد که این عارضه ها عموما در قالب نفخ معده است.

به گفته ی دیگر، تمرین کننده با پیشروی سال های تمرین از وضعیت جسمانی بهتری برخوردار نخواهد بود. با ورزش و ترشح هورمون ها حال روحی شما بهتر خواهد شد و می توانید از استرس و افسردگی جلوگیری کنید. با توجه به برنامه ورزشي بدنسازي بانوان شما با کمک مربی می توانید برای بازه های به طور مثال سه ماهه، شش ماهه و یک ساله اهداف تعیین کنید و برای رسیدن به این اهداف تلاش کنید. در صورتی که در پس آگاهانه برای رسیدن به سیکس پک تلاش کنید و بدانید که ممکن است مجبور باشید بعد از رسیدن به آن مشکلاتی را تجربه کنید. برای رسیدن به نتیجهی دلخواه و افزایش چشمگیر تودهی عضلانی، ۹۰ درصد خوراکیهای مصرفیتان باید غنی شده باشند. اما به طور کلی افزایش توانایی قلبی عروقی، حداقل درصد چربی و افزایش استقامت عضلانی میتوانند از مهمترین مزایای منحصر به فرد این رشته باشند. یا رشته ای متفاوت هست ؟

اگر این الگوی شدت و میزان تمرین به دست ست های تمرین و تکرارها در هر ست طراحی شوند، دگرگونی های زیادی قابل انجام هستند. پژوهش ها نشان می دهند : برنامه ی غیرخطی یک جلسه در میان، نسبت به الگوی کلاسیک قدرت و توان، پیشرفت های بیشتری را در قدرت در پی دارد، در حالیکه برنامه غیرخطی دو هفته در میان، در سنجش با دگرگونی الگوی کلاسیک قدرت و توان، پیشرفت های چشمگیر ولی برابر را در قدرت در پی دارد. افزایش وزن سریع : اگر به دنبال افزایش وزن سریع هستید ، کالری روزانه خود را تا 250 کالری کاهش دهید و برنامه غذایی خود را بعد از هفته سوم و چهارم بعدی دوباره تنظیم کنید. تغییر در ورزش هوازی کمک میکند که بدن خود را از وضعیت عادت خارج کنید و روحیه بیشتری برای ادامه برنامه بدنسازی فیتنس داشته باشید. انگیزه دیگر به کارگیری برنامه تمرین دوره بندی شده، پیشگیری از آسیب های بکارگیری بیش از اندازه است. کفش های این شرکت از قابلیت گردش هوا برخوردار هستند و هنگام ورزش از هرگونه آسیب پای ورزشکار جلوگیری می کنند.

همواره پس از اینکه یک ورزشکار، همه ی چرخه ی تمرین را تمام کرد، یک دوره ی کوتاه (1 الی 2 هفته) بازگشت به حالت نخستین پویا، که در برگیرنده تمرین با وزنه با میزان و شدت کم، تمرین بدون وزنه یا درگیری بدنی سبک می گردد، انجام می شود. شدت و میزان تمرین با وزنه برای دوره بندی کلاسیک قدرت و توان ، از الگویی که به دست کارآزمودگان و مربیان شرق پیشین گسترش یافته است، پیروی می کند (شکل زیر). شاید این بخش از پیروزی و چیرگی ورزشکاران در کشورهای بلوک شرق پیشین در برخی رشته های ورزشی باشد که نشان می دهد تمرین دوره بندی شده، مایه ی پیشرفت قدرت و توان آنها در درازای سال های تمرین و حتی پس از زندگی و دوره ی ورزشی آنها گردیده است. ولی اگر قصد دارید چند رشته ورزشی را آموزش بدهید و یا نمی توانید هر دو سمت را خودتان بر عهده بگیرید لازم است که از چند مربی حرفه ای دعوت کنید. اصول فیتنس بر تغذیه و بدن سالم است پس مکمل های غذایی در آن جایی ندارد این در حالی است که مکمل ها در بدنسازی نقش مهمی را ایفا می کنند. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا با چند نمونه مکمل غذایی برای افزایش وزن بزرگسالان آشنا شوید.

بدن بانوان و آقایان در سوخت و ساز و مصرف انرژی با یکدیگر متفاوت است، بنابراین برنامه ورزشی آنها به تبع نیز متفاوت خواهد بود. بنابراین از آنجایی که پروتئین برای دوره حجم خشک ضروری محسوب میشود، مکمل بی سی ای ای در این زمینه میتواند بسیار مفید باشد. البته در حال حاضر فیتنس به عنوان یه رشته و از زیر شاخههای ورزش بدنسازی محسوب میشه و در سطح جهانی هم مسابقات برگزار میکنه. البته چیزی که در اطلاعرسانی اولیه این خبر مورد غفلت قرار گرفت این است که این ممنوعیت شامل فعالیت زنان در باشگاهها نیست و به مسابقات و اردوهای تدارکاتی برمیگردد که هنوز دلیلش مشخص نیست. هدف ورزشکاران نخبه رسیدن به اوج یا داشتن بهترین اجرای ممکن در مسابقات اصلی مانند قهرمانی های ملی، قهرمانی های جهان یا بازی های المپیک می باشد. تفاوت ورزشکاران فیتنس با افراد عادی برای رسیدن به فیتنس در این است که ورزشکاران فیتنس، از برنامه ورزشی و تغذیهای سختتری نسبت به افراد عادی برخوردارند، چرا که این ورزشکاران باید به کمترین میزان ممکن چربی و آب بدن، در بازه زمانی مشخصی برسند، در صورتی که افراد عادی اگر چربی خود را به میزان مشخصی کاهش دهند (آقایان بین 5 الی 13% و بانوان 7 الی 17%) و آزمایشات مشکل خاصی را نشان ندهند، میتوانند در سطحی که هستند فعالیت خود را ادامه دهند.