پودر پیور پروتئین Pure Protein کارن 1000g

هر چند که گفته شد انجام ورزش های هوازی شما را از رسیدن به اندام ایده آل و بدنی کم چرب دور میکند، اما متخصصان بر این عقیده اند که اجتناب کامل از این قبیل تمرینات درست نیست زیرا فواید بسیار خوب و فوق العادهای را برای افراد به دنبال دارد. اضافه کردن پودر پروتئین به رژیم غذایی باعث کاهش اشتها و احساس سیری در شما خواهد شد و باعث کاهش وزن میشود . زنان برای کاهش اشتها و افزایش احساس سیری میتوانید با مشورت با کارشناس تغذیه خود 1 پیمانه پودر پروتئین وی نیم ساعت قبل از وعده غذایی خود مصرف نمایند.

همانطور که پیش از این نیز گفته شد، باشگاه بدنسازی فضایی برای سروصدا کردن نبوده و افراد در آن نیاز به آرامش دارند. به همین دلیل مصرف پروتئین وی برای بانوان که به دنبال کاهش چربی، افزایش تناسب اندام و تقویت قدرت هستند توصیه میشود. برای همین توصیه میشود دستورالعملهای نحوه مصرف پروتئین وی ارائه شده روی بسته بندی را دنبال کنید. پروتئین بدنسازی برای کسانی که ورزش های سخت بدنسازی را دنبال می کنند گزینه انتخابی مناسبی به شمار می آید. برای حل شدن پودر در آب ، به یک بطری مخلوط کن و چند تکان سخت مچ نیاز دارید. از سوی دیگر شما در طول چند سال اولیه بدنسازی نیازی به مصرف مکملهای پروتئین، کراتین و گلوتامین ندارید. بطور مثال عضلات اکستانسور یا باز کننده انگشتان دست یک سر داشته که به کندیل خارجی استخوان بازو متصل میشود و در پایین چند تاندون دارد که هرکدام به یک انگشت دست متصل میشوند. پس از به دست آوردن غلظت کافی پروتئین مایع حاصله را میتوان خشک کرد تا پودر کنسانتره آب پنیر تشکیل شود. این نوع پروتئین حاوی 70 تا 80 درصد پروتئین بوده و دارای مقادیری کربوهیدرات و چربی است.

جامپینگ فیتنس (Jumping Fitnes) را می توان یک فعالیت ورزشی عالی برای فرم دهی به بدن دانست که تاثیر بسزایی در تقویت سیستم قلبی سایت fitnessnow – عروقی دارد. باید بدانید محدودیتهای بدنتان کجاست و یا در چه چیزهایی بهتر عمل میکنید تا بر اساس همانها هدفگذاری معقول کرده و برای رسیدن به بهترین فرم بدن خود تلاش کنید. صادقانه بگم که فیتنس یه سبک زندگیه و باید شیوه زندگی و تغذیهتون رو عوض کنید تا همیشه شاهد پیشرفت باشید. اما معمولا ورزشکاران به تعداد دفعات یک یا دو بار در مجموع 25 تا 50 گرم پروتئین Whey نیاز دارند. در روزهای تمرین, دو وعده مکمل افزایش حجم کراتین, بلافاصله قبل از تمرین و بعد از تمرین استفاده می شود. پروتئین وی را میتوان در هر زمان از روز مصرف کرد اما برای نتایج بهتر در نظر بگیرید که بهترین زمان مصرف پروتئین وی قبل از تمرین برای افزایش استقامت و انرژی و بعد از تمرین برای تسریع روند بازیابی عضلات و بهبود خستگی و درد میباشد.

از آنجاییکه نیازهای تغذیهای و تناسب اندام زنان با یکدیگر متفاوت است، بنابراین نیاز بدنی زنان به پروتئین وی نیز متفاوت است. افرادی که از بیماریهای کبدی و کلیوی رنج میبرند باید در مورد مصرف مکمل بدنسازی پروتئین وی بسیار محتاط باشند. وقتی شما به سراغ ثبت نام در کلاس مجازی بدنسازی می روید و تصمیم به فعالیت جدی می گیرید باید از فواید این رشته ورزشی محبوب هم اطلاعاتی در ذهن خود داشته باشید. ما در این بخش قصد داریم با در اختیار قرار دادن اطلاعاتی مناسب، هم به شناخت شما از مکمل ها و هم به خرید پروتئین کمک کنیم. در حال حاضر داروخانهها به دلیل نظارت بالا بهترین و ایمنترین مکان برای خرید مکملهای بدنسازی از جمله مکمل پروتئین است. اگر قصد استفاده از باشگاه بدنسازی را دارید یا در حال استفاده از آن هستید، در این مقاله و در ادامه میتوانید نکاتی را در باب فرهنگ باشگاه بدنسازی مطالعه کنید. زنان در دوران حجم خشک با توجه به وزن، شدت تمرینات ورزشی خود و مقدار نیاز به پروتئین میتوانند 1 الی 2 پیمانه از پودر پروتئین وی پس از تمرین، نیم ساعت قبل از وعده غذایی و در میان وعدهها استفاده نمایند.

با توجه به وزن ورزشکار روزانه میتوانند 1 الی 2 اسکوپ ( 25-50 گرم ) پودر پروتئین وی استفاده نمایند. این دوز روزانه معادل حداقل 0.8 گرم در هر کیلوگرم وزن بدن است. حداقل دوبار در هفته ورزشهای هوازی و تمرینات فیتنس انجام دهید. ممکن است در برخی از مکملهای پروتئین وی ببینید که اسیدهای آمینه دیگری مثل ال آرژنین نیز افزوده شدهاند. کازئین ۸۰% و آب پنیر ۲۰% از پروتئین موجود در شیر را تشکیل میدهند. کازئین و whey پروتئینهای موجود در شیر هستند. این اثر در افرادی که رژیم با پروتئین کمتری دارند بیشتر است. این پودر میتواند ۹۰% یا بیشتر پروتئین داشته باشد. با این حال، مقدار پودر پروتئین وی مورد استفاده بستگی به سن، جنس، فعالیت بدنی یا سایر شرایط فردی دارد. عوارض جانبی پروتئین وی بیشتر به دوز مصرفی بستگی دارد. تعیین میزان دقیق مصرف مکملهای ورزشی به سن، مدت تمرین، جنس و وزن بستگی دارد. دریافت کم کربوهیدات و پروتئین می تواند به شدت سرعت پروتئین سازی را آهسته کند و کارایی ورزشی فرد را کاهش دهد. این مکمل در کنار تمرینات ورزشی به فرد کمک میکند تا علاوه بر افزایش وزن به عضلات خود حجم ببخشد. پروتئین هیدرولیز شده با توجه به غنی بودن از آمینواسیدها، برای عضله سازی فوقالعاده عمل میکند.

پرورش اندام یکی از راههای خوبی است که به ارتقای سلامتی بدن و سیستم ایمنی بدن تلاش کمک میکند. کاتابولیسم یعنی عضله سوزی و از آنجایی که این پروتئین با سرعت عضله سازی کرده و قادر به کنترل اتلاف عضلات ارزشمند نیست، پروتئین کازئین به ازای آن از عضله سوزی جلوگیری میکند. زنان در دوران حجم و عضله سازی بایستی 0.3 گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن پس از تمرین و هر 3 ساعت یکبار پروتئین مصرف نمایند. ورزشکاران مقاومتی ( مثل بدنسازی ) و سرعتی میتوانند روزانه ۱٫۲ تا ۱٫۷ گرم پروتئین به ازای هر کیلو وزن بدن مصرف کنند . از این رو مصرف پروتئین همراه با ورزش سبب عضله سازی شده و تا حدی میتواند سبب افزایش وزن شود.

پروتئین وی در برخی از افراد حساس میتواند باعث عوارض گوارشی نظیر دل درد، دلپیچه، اسهال و نفخ شود. خوردن بیش از حد پروتئین آب پنیر میتواند باعث مشکلات گوارشی مانند تهوع، نفخ، اسهال، درد و گرفتگی شود. در این صورت پروتئین آب پنیر را در معرض آنزیمهایی قرار میدهند که پیوندهای نگهدارنده آمینو اسیدها را میشکند. عبدالمهدی نصیرزاده که چند ماهی است به عنوان رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام انتخاب شده در مورد این که چه تغییر و تحولاتی در این فدراسیون صورت گرفته به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: در این مدت که به اینجا آمده ایم کارهای عقب افتاده فدراسیون قبلی، بدهی هایی که وجود داشت، کارتهای مربیگری که صادر نشده بود و فدراسیون را از لحاظ کارهای موجود ارزیابی کردیم. همانطور که میبینید ترکیبات پروتئین وی بسته به نوع آن حتی از لحاظ مقدار پروتئین نیز با یکدیگر متفاوت هستند.

همچنین پروتئین وی میتواند به افزایش و حفظ توده عضلانی بدون چربی کمک کند، که برای زنان در طول زندگی بسیار مهم است. هر دو تمرین می توانند سلامت کلی را افزایش داده و منجر به کیفیت بهتر زندگی شوند. قابل توجه شما بزرگواران پگاه هر دو مورد پودر وی ایزوله و هم پودر وی ساده ( آب پنیر یا ماء الجبن ) هم دارد. پروتئین وی ایزوله فاقد چربی، کلسترول و لاکتوز بوده و به همین علت قیمت بالاتری نسبت به سایر پروتئینهای وی دارد. این مکمل حاوی ۹۰ درصد یا بیش از ۹۰% پروتئین بوده و به نسبت نوع کنسانتره حاوی مقدار کمتری لاکتوز و چربی است. یا حتی بدتر؛ بافت های عضلانی موجود را نیز از دست می دهید. پروتئین موجود در مواد غذایی از منابع گیاهی و حیوانی مانند گوشت و ماهی، تخم مرغ، لبنیات، دانه و آجیل و حبوبات مانند لوبیا و عدس به دست می آید. اضافه کردن تخم مرغ به وعدههای غذایی از بهترین راههای افزایش مقدار پروتئین دریافتی است.

همانطور که میدانید سنتز پروتئین در کبد صورت میگیرد. در ابتدا با وزنههای سبک شروع کنید و به صورت تدریجی آنها را افزایش دهید. لو فریگنو عنوان آقای جهان را ربود و ظهور قطب جدیدی در پرورش اندام را خبر داد. شش عنوان المپیا را فتح کرد که البته نیاز به مقاومت، قدرت و توانایی قابل توجهی داشت. این محصول کارن مناسب مراحل پایانی بدنسازی و قابل استفاده برای ورزشکاران قدرتی – سرعتی در دوره تخلیه ذخایر گلیکوژنی است. طبق گفته متخصص تغذیه ورزشی , ترکیب پروتئین آب پنیر و کازئین موجود در شیر گاو میتواند به ذخیره انرژی بدن که به عنوان ذخایر گلیکوژن شناخته می شود، کمک کند . همچنین، این پودر پروتئین را می توان با اسموتی های شیر یا میوه و سبزیجات مصرف کرد.

همچنین از مکمل برای عضله سازی بیشتر میتوانید از مکمل های دیگه ای استفاده کنید و از فواید پروتئین میلک اند اگ نیز بهره مند شوید. با این وجود عده ای به دنبال راه میا نبر هستند و می خواهند با استفاده نادرست از مکملهای غیرمجاز و با صرف انرژی و زمان کمتر افزایش و رشد چشمگیری در عضلات را داشته باشند که البته این امر می تواند منجر به آسیب به این افراد شود. در روزگاری که شکم صاف و چند تکه به رویای بسیاری از جوانان تبدیل شده است و خانمها نیز دوست دارند، ضمن حفظ سلامتی، اندامی ایدهآل داشته باشند، برخی سودجویان هم به دنبال این هستند که از این کلاهها، نمدی برای خود بسازند و بدون دانش و تجربه کافی، اقدام به تجویز دستورالعملهای متعدد ورزشی میکنند. دوز مناسب از مکمل پروتئین وی را به همراه یک پیمانه آب، شیر یا هر مایعی که دوست دارید مخلوط کنید، آن را تکان دهید تا غلیظ و کرم رنگ شود. اگر نمی توانید کنسانتره معمولی پروتئین وی را تحمل کنید، پروتئین وی ایزوله یا هیدرولیزه برایتان مناسب تر است. این آمینو اسیدها دارای میزان بالایی از منابع غذایی طبیعی بوده که به سرعت جذب میشوند و برای مصارف روزانه و پس از ورزش مناسب هستند.

از کجا بفهمیم مکمل پروتئین وی اصلی است؟ این پروتئین در واقع از کشک یا شیر دلمه بسته جدا میشود و هضم آن آسانتر از انواع دیگر پروتئینها است. به این ترتیب اسیدهای آمینه به قطعات کوچکتر و زنجیرههای کوتاهتری تقسیم شده و اصطلاحا هیدرولیز میشوند تا سریعتر برای بدن قابل هضم باشند. این مکملها به دو دسته اصلی وی و کازئین تقسیم میشوند. انقباض عضلات در واقع براثر حرکت و در هم فرورفتن این دو پروتئین یعنی اکتین و میوزین در کنار یکدیگر است. نکته جالب در رابطه با وی در این است که این پروتئین یکی از مکمل های کامل برای بدن محسوب می شود.

اولین توصیه ما به شما این است که اگر قصد خرید اینترنتی پروتئین وی را دارید حتماً از سایتهایی خرید کنید که نماد اعتماد الکترونیک داشته و مورد تائید وزارت بهداشت باشند. لازم به ذکر است که قیمت پروتئین وی ایرانی به نسبت قیمت پروتئین وی خارجی بسیار مناسبتر است و یکی از مزایای خرید مکمل ایرانی نسبت به سایر برندهای خارجی سهولت در تشخیص اصلی و فرعی میباشد. تنوع بسیار زیاد برندهای تولید کننده پروتئین وی گاهی ممکن است گمراه کننده باشد. مصرف زیاد پروتئین ممکن است احتمال سوءهاضمه، خطر آسیب کلیه و کتوز را افزایش دهد. اما مصرف زیاد آن میتواند در طولانی مدت باعث آسیب به کبد شود.