همه چیز در مورد بدنسازی

مطالعات نشان می دهد که پروتئین به مراتب بیشتر معده را پر نگه می دارد و کمک می کند تا با غذای کمتری زودتر احساس سیری کنید. به طور همزمان دست چپ و پای راست خود را دراز کنید و باسن خود را به صورت ثابت نگه دارید. اما در رقابتهای حرفهای معمولاً تقسیمبندی وزنی هم صورت نمیگیرد. همه ی این منابع دارای مقادیر مناسب پروتئین می باشند و همین طور دارای یک طیف کامل از آمینو اسیدها بوده و مصرف روزانه آن ها هم آسان و ممکن است. افزایش میزان مصرف پروتئین در حفظ وزن نیز کمک کرده است. مطالعات متعدد نشان می دهد که خوردن مقادیر زیاد پروتئین می تواند به افزایش توده عضلانی و قدرت کمک کند. با این حال، تحقیقات در بزرگسالانی که وزنه برداری میکردند نشان داد که مصرف گینرها ممکن است برای افزایش توده بدون چربی موثر نباشد. در این مطلب سعی داریم، نحوه درست و اصولی مصرف کردن پروتئین ها را مورد بررسی قرار دهیم. در بررسی 40 آزمایش کنترل شده، افزایش فشار خون سیستولیک به میزان 1.76 میلی متر جیوه و میانگین فشار خون دیاستولیک به میزان 1.15 میلی متر جیوه کاهش یافته است. ولی در هر صورت، این تحقیق هیچ تفاوتی در زمینه عضله سازی بیشتر نشان نمی دهد، که این موضوع نشانگر این است که مزایای مصرف پروتئین پیش از خواب صرفا به علت زمان مصرف نمی باشد، بلکه احتمالا به این علت است که این وعده سبب تامین پروتئین زیادتر در افرادی که از پیش پروتئین کافی مصرف نمی کرده اند شده است.

برنامه تمرین: با انجام این تمرینات در انجام ورزش های بدون وزنه، با دستگاه و دمبل، مهارت کسب خواهید کرد. با این حال، بهتنهایی مؤثر نیستند و برای کسب بهترین نتیجه باید همراه با غذاهایی مصرف شوند که به افزایش وزن منجر میشوند. در واقع لازم است بدانید که خطر کمبود پروتئین به صورت مصرف روزانه نمی تواند کسی را تهدید کند. برای کلسترول خون هم مفید است.در واقع این مکمل سطح ترشح هورمون های تیرویید بالا میبرد و در نتیجه متابولیسم بدن و سوخت و ساز بالا میرود. هستند، در واقع باشگاه دولتی خاصی وجود ندارد، نرخها معلوم است. ویژگیهای باشگاه بدنسازی خوب چیست؟ بهترین باشگاه های بدنسازی تهران شامل ورزشهای پرورش اندام، آمادگی جسمانی، یوگا، ایروبیک، زومبا، پیلاتس، فیتنس، TRX و دیگر ورزش های هوازی و … از بین تمام غذاهای کامل، تخم مرغ بالاترین نمره اسید های آمینه اصلاح شده با قابلیت هضم بالا را دارد. رنج قیمتی انواع پروتئین وی دوبیس در داروخانه سرمه دان بین 145 هزار تا 1 میلیون و 950 هزار تومان است که در طعمهای شکلاتی و توتفرنگی موجود هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از کیش ، با حکم مدیر عامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش رضا اردیخانی رئیس کمیته بدنسازی و پرورش اندام مناطق آزاد فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به عنوان مشاور ورزشی این موسسه منصوب شد. اگر پودر پروتئین وی را برای درست کردن یک وعده غذایی مانند یک اسموتی صبحانه یا دسر استفاده میکنید، این طعم بسیار عالی است اما اگر به عنوان یک مکمل بدنسازی به آن نگاه میکنید که هدف عضلهسازی است، پیشنهاد میشود طعمهای دیگر را انتخاب کنید؛ زیرا طعم کوکی و خامه مقداری شیرین است که خوردن آن بلافاصله بعد از تمرین توصیه نمیشود. تنوع حرکات با فشار از طریق وزنه های مختلف راهکاری عالی برای تناسب اندام است. در صورتی که هم فرضا مصرف پروتئین در این زمان بتواند به خواب بهتر شما کمک کند، این موضوع همواره برای رشد عضلات و همین طور تمام زندگی تان عالی خواهد بود.

تمامی تجهیزات این باشگاه بدنسازی نیز از یک برند مطرح ایتالیایی تهیه شده که به صورت مستقیم وارد ایران سایت fitnessnow شده است. ولی محققان اینگونه تئوری سازی کردهاند که چنان چه هم قرار است این موضوع مزایایی داشته باشد، بنابر این بهترین کار میزان پروتئین روزانه را به صورت برابر در ۴ وعده تقسیم کنید. این یکی از آن استراتژیهایی است که در تئوری عالی به نظر می اید، ولی در عمل لزوما اینگونه نیست. برای ورزش هوازی داشتن کفش ورزشی (برای دویدن) و طناب کافی به نظر میرسد. از ماست یونانی میشود در کنار غذا، همراه با میوهها یا در اسموتی های ورزشی استفاده کرد. پس خانم های عزیز با خیال راحت تمرین کنید به این زودی ها عضلات شما بزرگ نخواهند شد!

اگر میخواهید انرژی بیشتری در تمرینات خود داشته باشید و توده عضلانی خود را افزایش دهید، استفاده از کراتین به عنوان یک قرص حجم دهنده بدنسازی گزینه خوبی برای شما خواهد بود. بنابراین مصرف مقادیر کافی پروتئین به شما کمک می کند که توده عضلانی خود را حفظ کرده و رشد ماهیچه را در هنگام تمرینات قدرتی افزایش دهید. درباره آن شما می بایست بلافاصله بعد از آخرین تکرار تمرینی خود یک شیک پروتئین مصرف نمایید برای خیلی ها اغراق شده است. چنان چه در حال رژیم گرفتن برای کم کردن وزن هستید پیشنهاد می شود از بالاترین میزان گفته شده بهره گیری نمایید. آن ها حتی در این تحقیق از پروتئین کازیین بهره گیری کردهاند که یک انتخاب رایج برای مصرف پیش از خواب است، چرا که می تواند سنتز پروتئین در عضلات را در طول شب بالا حفظ کند. ورزش کردن در طول روز باعث ترشح یکسری از هرمون های مختلف در سطح بدن می شود که می تواند روحیه و انرژی فرد را چند برابر کند. در صورتی که یک گیاه خوار می باشید، بنابراین می بایست پروتئین زیادتری در طول روز استفاده نمایید و همین طور منابع پروتئین خود را هوشمندانه انتخاب نمایید تا بتوانید آن تاثیر آنابولیک منابع حیوانی را تجربه کنید.

ولی همین طور تحقیقات نشان داده است که مصرف پروتئین در مواقع نزدیک به تمرین دارای مزایایی است که مخصوصا بیشتر برای لیفترهای حرفه ای ولی به هر صورت اثر آنابولیک یک وعده غذایی خیلی زیاد است. بیشتر بخوانید: برنامه فیتنس برای بانوان؛ چطور به یک اندام ایدهآل دست پیدا کنیم؟ با استفاده از یک برنامه غذایی سالم و متعادل این مقادیر به راحتی تامین می شوند. اگر شما دوره مبتدی بدنسازی را گذرانده اید و چند ماهی است که بدنسازی می کنید باید دیگر به دنبال یک برنامه حرفه ای بدنسازی باشید تا بتوانید بازدهی خود را چند برابر کنید. برای خوشمزهتر شدن پودر خود میتوانید آن را با آب، یک موز و کمی کره بادامزمینی مخلوط کنید و خوردن آن را برای خود دلچسب سازید. به همین منظور برای خوشمزهتر شدن آنها از طعمدهندهها استفاده میکنند. مدلهای فیتنس بیشتر زمان تمرین را صرف ساختن عضلات اصلی و گروهی بدن میکنند. این موضوع می تواند منجر به سوزاندن 80 تا 100 کالری بیشتر در روز شود. البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که نتایج مصرف این مکمل در همهی افراد یکسان نیست. مصرف بالای پروتئین همچنین می تواند باعث جلوگیری از ، از دست دادن عضلات در هنگام کاهش وزن شود.

رنج قیمتی انواع پروتئین وی آی اس اس در داروخانه سرمه دان بین 877 هزار تا 2 میلیون و 977 هزار تومان است که در طعمهای شکلاتی، وانیلی و شکلات نارگیل موجود هستند. میتواند بین رنج 400 هزار تا 4 یا 5 میلیون تومان متفاوت باشد. رنج قیمتی انواع پروتئین وی کارن در داروخانه سرمه دان بین 142هزار تا 870 هزار تومان است که در طعمهای شکلاتی، موزی و بیسکوییت کرمدار موجود هستند. رنج قیمتی انواع پروتئین وی ویتاپی در داروخانه سرمهدان بین 441 هزار تا 1 میلیون و 950 هزار تومان است که در طعمهای شکلاتی و وانیلی موجود هستند.

رنج قیمتی انواع پروتئین وی دکتر سان در داروخانه سرمه دان بین 624 هزار تا 1 میلیون و 750 هزار تومان است که در طعمهای موزی، شکلاتی و طالبی موجود هستند. رنج قیمتی انواع پروتئین وی ژن استار در داروخانه سرمه دان بین 730 هزار تا 1 میلیون و 950 هزار تومان است که در طعمهای وانیلی و وانیل بیسکوییتی موجود هستند. از آنجا که رژیم پروتئینی با پروتئین بالا باعث افزایش متابولیسم می شود و منجر به کاهش خودکار مصرف کالری می شود، بسیاری از افرادی که پروتئین مصرف می کنند، تقریبا بلافاصله وزن خود را از دست می دهند. مصرف این پروتئین، باعث تولید انرژی در بدن شما میشود و در نتیجه توده عضلانی شما بعد از انجام فعالیت و ورزش سنگین، بیشتر میشود. این کپسول به سنتز پروتئین در عضلان کمک می کند و همین امر می توانند نقش موثری در عضله سازی و افزایش توده عضلانی داشته باشد.

در صورتی که نسبت به خرید اینترنتی مکمل ورزشی خود دچار تردید هستید و نمیدانید برای شروع یا ادامه فعالیت بدنسازی خود چه مکملی مصرف نمایید. در رژیم فیتنس از انواع خشکشده توت خودداری نمایید زیرا دارای قند بالایی بوده و برای سلامتی بدن شما مفید نمیباشند. روش پیلاتس نشان می دهد که عدم تعادل بدن می تواند منجر به ضعف عضلانی شود، که ممکن است به طور بالقوه باعث جبران خسارت در بدن شود که مانع حرکت مفصل در طیف وسیعی از حرکت می شود. این ویژگی ها یا اصول پیلاتس در هر تمرین پیلاتس به کار می رود.

کاهش احتمال سکته، کنترل وزن، کاهش احتمال دیابت، کاهش احتمال پوکی استخوان و البته خلق و خوی بهتر تماما از مزایای انجام فعالیت ورزشی می باشند. توصیه میشود که روزانه ۲۵ تا ۵۰ گرم پروتئین وی استفاده شود که البته بسته به مقدار فعالیت بدنی و نوع ورزشهایی که انجام میشود، این مقدار میتواند کم و زیاد شود. از آنجایی که لبنیات یکی از موارد بحثبرانگیز در انتخاب برنامه غذایی فیتنس به شمار میرود، شکی نیست که پروتئین وی دارای مزایای تقویتکننده بوده و حتی افرادی که به مصرف لبنیات حساسیت دارند نیز میتوانند از آن استفاده کنند. انتخاب پروتئین در برنامه غذایی حجم دهنده باید عمدتاً از پروتئینهای حیوانی بدون چربی مانند: مرغ، بوقلمون، گوشت گاو، ماهی، تخممرغ و لبنیات باشد.

هر پیمانه این محصول حاوی 5 گرم کراتین است و مخصوص وزشکاران با تمرینات شدید است. موقعی که توانستید مشکل گرفتن مقادیر لازم پروتئین را برطرف نمایید، سپس تمرکزتان می بایست روی استفاده از منابع پروتئین با کیفیت باشد. از طرف Reid Magnetti: واقعا این برنامه را دوست دارم تنها مشکل من این است که تمرین کردن بدون نداشتن رژیم غیر ممکن است. تغذیه بدنسازی و برنامه تمرینی، دو گزینه بسیار مهم برای افرادی است که ورزش بدنسازی را پیش میگیرند. این موضوع بخصوص برای زنان مهم است که در معرض خطر پوکی استخوان بعد از یائسگی هستند. همه پروتئین را به عنوان مکمل برای عضله سازی استفاده میکنند اما به این موضوع توجه ندارند که مکمل پروتئین ها هم انواعی دارند. به گونهای که متخصصان عنوان کرده اند زنان به پروتئین زیادی همانند مردان احتیاج ندارند. فرهنگی که برخی از موارد آن در قالب قوانین و برخی دیگر در قالب بایدها و نبایدهایی که بهتر است رعایت کنید، عنوان میشوند. بعداز گرم کردن و شروع به تمرین و وزنه زدن ضربان قلب بالا خواهد رفت و این امر برای پمپاژ خون به بدن و عضلات امری حیاتی و مفید است که باعث سوخت رسانی و ریکاوری بهتر و بالا رفتن کیفیت تمرینی خواهد شد.

به طور کلی تمامی رشته های ورزشی دارای یک سری فواید برای بدن مان هستند و هیچ یک دارای عوارض نمی باشد. در زمینه عضله درست کردن، در اصل ما هیچ تحقیق با طراحی مناسبی نداریم که نشان دهد میزان توزیع پروتئین در هر وعده چه مقدار می بایست باشد. در هر صورت مصرف پروتئین در مواقع نزدیک به تمرین دارای پشتوانه علمی زیادتری نسبت به میزان توزیع پروتئین در وعدههای غذایی میباشد، ولی در اینجا در اولویت پایین تری قرار گرفته است چرا که اگر شما به درستی پروتئین را در وعدههای روزانه خود تقسیم نمایید، در زمانهای نزدیک به تمرین هم مشکلی ندارید و احتیاج شما به پروتئین پوشش داده می شود.