همارزِ «body Building»؛ منبع: گروه واژهگزینی

در واقع میتوان گفت مکملهای بدنسازی جزء ضروریات مهم برای ورزشکاران و بدنسازان هستند. با کمک بدنسازی میتوان عضلات بدن را تفکیک و سفت تر کرد. کازئین: این نوع پروتئین سرشار از گلوتامین است و به ریکاوری سریع عضلات پس از ورزش کمک می کند. یکی از مواردی که کمک زیادی به افزایش حجم عضلات می کند گوشت گاو محلی می باشد.گوشت این گاوها سرشار از گلوتامین است که کمک زیادی به عضله سازی می کند. بهتر است خدمات مورد نیاز خود، از جمله خدمات مربوط به باشگاه بدنسازی در تهران را از نزدیکترین مناطق به محل زندگیتان انتخاب نمایید. به همین دلیل غذاهای سرشار از پتاسیم خیلی به ورزشکاران و افرادی که به دنبال افزایش حجم عضلات هستند توصیه میشود.. کالری : 500 کالری به مقدار میانگین کالری که محاسبه کرده اید اضافه کنید. پودر پروتئین را با شیر صبحانه مخلوط کرده و مصرف کنید . در نتیجه، ورزشکاران از پودر پروتئین برای تسریع بهبودی پس از ورزش استفاده می کنند. پودر پروتئین شیر پگاه خراسان دارای تا 70 درصد پروتئین است و ترکیب 14 گرم پروتئین و 56 گرم کازئین در هر 100 گرم است. فیتات یک ترکیب تحریک کننده است که به مواد مغذی متصل میشود و جلوی جذب آنها را در بدن میگیرد.

اگر در باشگاه به خودتان فشار وارد نکنید ، قادر به افزایش حجم عضلات خود نخواهید بود. این یک استرس و فشار بزرگ برای بدن به شمار میرود. در طول این دوره شما کربوهیدرات دریافتی ، به ویژه سدیم و نیازهای گوارشی خود را افزایش می دهید. اگر راهی وجود داشته باشد که بشود بدون استفاده از مکمل و تنها به کمک غذای طبیعی و ورزش به نتیجه مطلوب رسید، قطعا این راه ارجح است. به آمینو اسیدهای شاخهدار که والین، ایزولوسین و لوسین را در بر میگیرند، مکمل BCAA گفته میشود. اضافه بر چربیهای مفید و پروتئین، این ماهی حاوی لوسین نیز می باشد.

بسته به مقدار مصرف کازئین بیشتر از شش ساعت طول میکشد تا بهطور کامل توسط بدن هضم و جذب شود. دمبلها به شما کمک میکنند که بر روی تکنیک اسکات تمرکز داشته باشید و بر روی بازه حرکت تمرکز کنید. فاز سوم اندکی شدیدتر است که شامل اسکات و ددلیفت با 20 تکرار می باشد. اسفناج حاوی مقادیر بالایی از روی، نیاسین،0 فیبر، پروتئین، ویتامینهایA ،C ،E ، B6 و K، فولات، آهن، منیزیم، تیامین، فسفر، آهن، پتاسیم و مس می باشد. به منظور سرعت بخشیدن به عمل جذب، پروتئین وی هیدرولیز شده طی فرایندهایی از قبل هیدرولیز شده است اما درصد انسولین موجود در آن بالا است. کره بادام زمینی منبعی عالی از آنتیاکسیدانها و ویتامین E به شمار میرود که در تنظیم سلامت خون، دستگاه ایمنی و کاهش اختلالات ذهنی نظیر آلزایمر تأثیر دارد. اگر قصد دارید روغن را روی صورت خود بمالید، ابتدا آن را روی یک قسمت از پوست آزمایش کنید تا ببینید که آیا به بروز واکنشهای آلرژیک یا سایر مشکلات مثل آکنه منجر میشود یا خیر.

به غیر از مواردی که اشاره شد، مصرف این میوه به دلیل دارا بودن پتاسیم، قبل و بعد از فعالیت های شدید بدنی مانند ورزش بسیار مفید است. باید سعی کنید در تغذیه خود به میزان کافی کالری دریافت نمایید ، چون اگر بهر دلیلی بیشتر از نیاز بدن خود کالری دریافت کنید ، به شکل چربی در زیر پوست شما ذخیره میشوند و از زیبایی بدن شما میکاهد. پروتئین جزء اساسی تشکیلدهنده عضلات است اما پروتئینی که میخورید اغلب برای قدرتمند سازی عضلاتی که از قبل ساختهشده استفاده میشود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و زندگی های مدرن و انجام کارهای روزانه از راه دور اگرچه باعث افزایش رفاه در زندگی فردی و اجتماعی افراد گردیده, اما بدون شک یکی از معایب این زندگی مدرن غفلت از مهمترین رکن زندگی انسان یعنی سلامتی فیزیکی در نتیجه کم تحرکی می باشد. استروییدهای انابولیک از سال ۱۹۳۰ به صورت مصنوعی ساخته شدند و امروزه در درمانهای پزشکی جهت تحریک رشد عضله، تحریک اشتها، القا بلوغ و درمان ضعف های مزمن در بیماریهایی مانند سرطان و ایدز مورد استفاده قرار میگیرد.

۱۰۰ گرم سالمون حدودا حاوی ۱.۶ گرم لوسین می باشد. همچنین، کراتین بدنسازی سطوح انرژی را در بدن بالا می برد و ورزشکاران مدت زمان بیشتری می توانند ورزش کنند. البته جوانانی نظیر تام پلاتز، لی هنی، محمد مکاوی، کیزی ویاتور، سمیر بن نوت، برتیل فوکس، جانی فولر، لی لابرادا و ریچ گاسپاری به طور نزدیکی در رقابت با آنان بودند.با چنین تعدادی از حریفان رده بالا به نظر می رسید که واقعاً برای هر کسی مشکل بود که خود را در آینده کاملاً پیروز بداند.با وجود همه این مشکلات لی هنی توانست ۸ بار پیاپی در بین سال های ۱۹۸۳ تا ۱۹۹۱ م. البته جوانانی نظیر تام پلاتز، لی هنی، محمد مکاوی، کیزی ویاتور، سمیر بن نوت، برتیل فوکس، جانی فولر، لی لابرادا و ریچ گاسپاری بهطور نزدیکی در رقابت با آنان بودند. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام داروخانه24، پروتئینها تقریبا 80 درصد از توده عضلانی را تشکیل میدهند، البته هنگامی که آب حذف شود و در حقیقت مسئول ساختار و عملکرد صحیح ماهیچهها هستند.

امروزه محصولات پروتئینی بسیار زیادی در انواع مختلف در بازار موجود است که از طعم های فوق العاده ای بهره مند هستند. سعی کنید از افرادی که وزنه های بسیار سنگین برای تمرین خود انتخاب می کنند و توانایی اجرای یک حرکت را هم ندارند دوری کنید، چون این افراد از شما خواهند خواست که بعنوان یار تمرینی یا کمک ، همراهیشان کنید و فقط برای شما آسیب های جدی کمر را دربر خواهند داشت. مصرف این مکمل, بویژه, برای افرادی که دچار کم اشتهایی هستند, مفید است. مکملها تنها برای تکمیل اثر غذاها استفاده میشوند اما برای مراجعینی که به دلایلی مانند وقت کم برای آشپزی یا عدم علاقه یا گیاهخواری در خوردن پروتئین دچار مشکل هستند میتواند مفید باشد. در این بخش گام به گام روش های افزایش وزن و حجم را به شیوه ای سالم برای شما توضیح خواهیم داد. این محصول حاوی فنیل آلانین می باشد؛ بنابراین در بیماران مبتلا به فنیل کتونوری، نباید مصرف شود و همینطور در افراد مبتلا به نارسائی کلیوی مصرف نشود. بدنسازان بیشتر به برآمدگی و برجستگی عضلات قوی و قدرتمند علاقه دارند.

البته این افزایش چربی نمی باشد ، پس نگران نباشید! این برنامه تمرینی ۴ روز در هفته می باشد و روزهای دوشنبه و پنجشنبه و جمعه، روزهای استراحت هستند. بعد از 2 هفته افزایش حجم عضلات و افزایش وزن به حالت طبیعی بر می گردد. اما نکته اینجاست که استفاده از پودرهای پروتئینی مانند پروتئینهای وی بعد از تمرین میتواند این نیاز بدن را تامین کرده و در بازیابی سریعتر نیز نقش موثری داشته باشد. همچنین سریعتر از سایر پروتئینها هضم و جذب بدن میشود، بنابراین یکی از بهترین پروتئینهایی است که میتوانید بلافاصله قبل یا بعد از تمرین استفاده کنید.

همچنین استروئیدها می توانند منجر به پارگی مویرگ ها و افزایش فشار خون شوند. با این حرکات فیتنس در خانه میتوانید به خوبی باسن را فرم دهید. در این هنگام بافت عضلانی تشنه است، این موضوع موجب نفوذ سریع تمامی پروتئین وی مصرف شده در درون ماهیچهها میشود. تمامی کسانی که در حوزه های ورزشی کار می کنند با کراتین آشنایی دارند و آن را یکی از مواد مهم در بهبود عملکرد عضلات می دانند. در ادامه شما را با بهترین زمان استفاده از این مکمل آشنا میکنیم. شاید جالب توجه ترین نتیجهی این مقالهی مهم، تاکید بر تاثیر رژیمهایی با پروتئین بالای ۳ گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن بر تودهی عضلانی در افرادی است که تمرینات مقاومتی انجام میدهند. با توجه به قیمت بالای مکمل های خارجی توصیه می شود این محصول را جایگزین نمایید و بدن خود را با پروتئین لبریز نمایید تا زحمت شما هدر نشود. با توجه به این که این گوشت دارای اسید لینولئیک مزدوج می باشد می توان گفت خواص ضدالتهابی بالایی دارد. تمرین کردن سه بار در هفته حداقل میزانی است که برای عضلهسازی به آن نیاز دارید.

برخی از انواع مکمل بدنسازی دارای لاکتوز هستند، با مخلوط کردن این نوع پروتئین بدنسازی به همراه ترکیبات نوشیدنی طعم دار پیش از ورزش و یا همزمان با ورزش می توانید کربوهیدرات و پروتئین مورد نیاز بدن را تامین سایت fitnessnow نمایید. ست : تا هر تکراری که می توانید ست ها را انجام دهید ، یک ست توقف کنید و دوباره شروع کنید. گام اول – مرحله پایه : این مرحله مقدماتی یک ماهه است که باید با یک ست در هر تمرین شروع کنید و بعد از چند هفته ، باید دو ست در هر تمرین انجام دهید. این میوه برای مصرف قبل و بعد از ورزش بسیار عالی بوده و می توان گفت برای افرادی که به دنبال افزایش حجم عضلات هستند نیز جزء بهترین هاست. افزایش وزن و افزایش حجم عضلات همانند هر تلاش دیگری در زندگی می باشد ، بدین معنا که برای تطابق با آن به زمان کمی نیاز خواهید داشت.

وی پروتئین هیدرولیز شده (Whey protein hydrolysates), 80 تا 90 درصد پروتئین دارد و برای مصارف بیمارستانی ساخته می شود. بهعنوان مثال، کنسانترههای پروتئین تقریبا حاوی 70 تا 80 درصد پروتئین هستند و درصد باقیمانده را کربوهیدرات، مواد معدنی، آب و چربیها تشکیل میدهند. در مقایسه با کربوهیدرات و پروتئین ( هر گرم حاوی 4 کالری ) ، چربی کالری بالایی دارد ( هر گرم چربی حاوی 9 کالری است ). این موضوع چه اهمیتی دارد ؟ لوبیا یک منبع عالی از پروتئین برای هر رژیم غذایی میباشد که حاوی فیبر بالایی نیز هست و میتواند زمان زیادی شما را سیر نگه دارد . نگه داشتن ثبات : روزانه 500 کالری اضافه کنید! بدن آب بیشتری را نگه می دارد. فولات موجود در این گیاه به بهبود کارکرد سیستم عروقی کمک می کند. زندگی ماشینی امروزی، عدم تحرک زیاد در مردان، رانندگی پشت ماشین، زندگیهای کاری پرمشغله و ساعات طولانی پشت میز نشینی سلامت جامعه به خصوص مردان را تهدید میکند و آنها را در معرض ابتلا به انواع چاقی، بیماری های قلبی عروقی، سکته، دیابت و …

این کار باعث میشود در درازمدت از ورزش کردن زده شوید. پس همین حالا با نوشیدن یک لیوان به هیدراته کردن عضلات خود و افزایش حجم آنها کمک کنید. اگر لاغر هستید سعی کنید تمرینات کاردیو را هر 3 الی 4 هفته به مدت 20 الی 30 دقیقه انجام دهید. درباره محصول وی پگاه هیچ کدام از روش های بالا انجام نشده و محصول نهایی همان آب پنیر ساده است. افراد پس از ثبت نام ابتدا زیر نظر دکتر عمومی به صورت کامل چکاپ می شوند، سپس توسط متخصص فیزیوتراپی به صورت کامل با دستگاه های مختلف مورد بررسی دقیق قرار میگیرند و بعد از آن نیز رژیم غذایی مناسب، توسط پزشک تغذیه تجویز میشود.

اگر چه این پروتئین دیر هضمتر است یا تاثیر مستقیمی روی ساختار ماهیچهها دارد اما منبع خوبی از BCAA و گلوتامین است و به کاهش تجزیه پروتئینهای ماهیچه کمک میکند. چربی موجود در آووکادو به بدن شما کمک میکند ویتامینهای محلول در چربی را که در دیگر مواد غذایی وجود دارند را بهتر جذب کرده و از طریق جذب این ویتامین ها هم در افزایش حجم عضلات ایفای نقش می کند. بدنسازان، مربیان و استادان صاحبنظر در حیطه رژیم غذایی، با اتفاقنظر به شما خواهند گفت که بیش از پنجاهدرصد از فرآیند بدنسازی، داشتن تغذیه صحیح و پایبند بودن به آن است. اگر هدف اصلی شما افزایش وزن و افزایش حجم عضلات است ، پس لازم است تمرینات کاردیو را بیش از حد انجام ندهید ، زیرا این دسته از تمرینات با هدف شما تناقض دارند. گام سوم – فاز آخر : آخرین مرحله این برنامه فاز آخر بوده که تا جایی که می توانید به منظور افزایش قدرت باید این فاز را پیگیری کنید. اگر ورزش می کنید و یا سطح فعالیت شما در طول روز زیاد است و نمی توانید میزان کاردیو را کاهش دهید ، زمان آن رسیده است که رژیم غذایی خود را بهبود دهید. زمانی که در خواب هستید فیبرهای عضلانی که در نتیجه تمرین دچار پارگی میکروسکوپی شدهاند، بازسازی می شوند و دوباره رشد میکنند.