معرفی بهترین کتابهای کودک و نوجوان ایرانی 7کتاب پرفروش و جذاب برای کودک و نوجوان

معرفی بهترین کتابهای کودک و نوجوان ایرانی 7کتاب پرفروش و جذاب برای کودک و نوجوان

نوشته‌های پشت جلد کتاب می‌تواند به شما در انتخاب کتاب کمک کند. برای معرفی بهترین کتاب ها برای کودک و نوجواناگر شما هم کتاب خوبی می‌شناسید، حتماً در قسمت نظرات برای ما بنویسید. این کتاب برای گروه سنی ب مناسب است و در بین نوجوانان، از کتابهای محبوب بشمار می‌رود.

  • تابستان دیوانه جلد اول مجموعه داستان کوتاه خواهران گیتار است و جلد دوم این مجموعه نیز برنده جایزه دادگاه کینگ اسکات کینگ شد.
  • در کتاب چرا آواز می‌خوانی زنجره؟ مرد نوازنده در باغ تنها نشسته است و منتظر است تا زنجره آواز بخواند.
  • در کتاب مگنتی و وایت‌بردی انگلیسی که می‌توان آن را به عنوان بهترین کتاب برای کودک ۳ ساله در نظر گرفت، حروف به صورت مگنتی هستند.
  • اما اجازه دهید کودکتان کتاب را لمس کند و با دنیای شیرین و عمیق کتاب آشنا شود و این نکته‌ی مهم را فراموش نکنید که «کتاب» باید انتخاب کودک باشد نه اجباری از سمت والدین و شما در این مسیر فقط می‌توانید مشوق او باشید.
  • کتاب داستان مصور بچه‌گانه در واقع نوعی ورزش برای ذهن بچه‌ها محسوب می‌شود.

که می‌توان با بازی دادن انگشتان دست کودک، آن ها را خواند تا تاثیرگذار‌تر گردد. اگر هم به خواندن کتاب های تاریخی علاقه‌مند هستید می‌توانید مطلب بهترین کتاب های تاریخی ایران و جهان را نیز مطالعه کنید. کتاب‌های Super Minds مجموعه‌ای هفت سطحی از انتشارات کمبریج است که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان طراحی و تنظیم شده‌است. مجموعه کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی کودکان Let’s Go که از ابتدا با صحبت و پرسش و پاسخ از کودکان شروع به کار می‌کند، شامل آهنگ‌های تعاملی و شعرهای زیبا و بازی‌های ارتباطی بین کودکان است.

همچنین کودک این مفاهیم را به صورت بازی و سرگرمی می‌آموزد و به همین دلیل می‌تواند تا همیشه در ذهن داشته باشد. همچنین قیمت هر یک از کتاب‌های این مجموعه نیز معادل 34 هزار تومان است. امید است که این مقاله از وبلاگ جنگل توانسته باشد راهنمای خوبی برای انتخاب بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای کودکان برای شما زبان آموزان، مدرسان و والدین باشد. خرید کتاب های آموزش زبان و رنگ آمیزی کودکان و نوجوانان میتواند مسیر زندگی فرزند شمارا تغییر دهد ، اگر کودکان را از سن کم به کتاب خوانی آشنا کنیم میتوانیم آینده آنهارا تضمین کنیم. در فروشگاه کتاب سراج شما میتوانید قبل از خرید کتاب برای کودکان و نوجوانان با مطالعه چند صفحه ابتدایی هر کتاب با موضوع و داستان کتاب کاملا آشنا شوید و کتاب مناسب فرزند خود را بهتر و آسان تر انتخاب نمایید.

کلمنتین و جلسه خانوادگی کتابی برای کودکان 10 ساله

آن هم انتخاب نوع کتاب از میان نسخه‌های چاپی، الکترونیکی و صوتی است. در این قسمت کمی درباره‌ی مزیت‌ها و معایت کتاب‌های الکترونیکی و صوتی برای کودکان و نوجوانان می‌گوییم و در نهایت از شما دعوت می‌کنیم تا در میان کتاب‌های طاقچه کتاب مناسبی پیدا کنید. خرید کتاب داستان کودک باتوجه‌به شخصیت هر فرد، شاید به یک چالش برای والدین تبدیل شود. گاهی اوقات بچه‌ها به کتاب‌ها علاقه چندانی نشان نمی‌دهند؛ این مشکل با خرید قصه کودکانه مناسب برای هر بچه حل می‌شود. این کتاب از بهترین کتاب‌های شعرکودک و سروده‌ی مصطفی رحماندوست است؛ مجموعه‌ای داستان گونه که در قالب شعرهای شاد و طنز گونه سعی دارد کودکان را با برخی از مشاغل، بازی‌ها، غذاها و … به طور مختصر و مفید آشنا کند. هر کدام از این ترانه‌های آهنگین روایت‌گر داستانی است که بین پنج انگشت دست اتفاق می‌افتد.

دانلود کتاب الباندا الصغیرة و امها (پاندا کوچلو و مادرش)

این کتاب داستان که برای گروه سنی ۹ تا ۱۲ سال نوشته‌شده، به کودکان می‌آموزد تا علت جویی منطقی را دنبال کنند و برای حل مسائل خود از قدرت فکر خود استفاده نمایند. همچنین یکی دیگر از معروف‌ترین کتاب داستان‌های هوشنگ مردای کرمانی، قصه‌های مجید است که بسیاری از افراد با آن آشنا هستند و از خواندن آن در دوره نوجوانی لذت برده‌اند. در این پست با بهترین کتاب‌های کودک و نوجوان ایرانی آشنا می‌شیم که جهت آشنایی، از گروه‌های سنی مختلف انتخاب شدن. کتاب‌هایی که بیشترین فروش رو داشتن و در لیست منتخب لاک‌پشت پرنده و شورای کتاب کودک و نوجوان و گروه‌های دیگر قرار گرفتن.

نکته جالب که این کتاب را به یکی از کتاب های مناسب برای کودکان تبدیل کرده این است که قصه‌های متنوعی از دیو پری تا اژدها و حیوان و عروسک و جادوگر را روایت می‌کند. در این مقاله هم می‌توانید با لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های ایرانی و خارجی نیز آشنا شوید. سری کتاب Big English یکی از بهترین دوره‌های آموزش زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان است که انتشارات Pearson منتشر کرده‌است. برای دانلود کتاب کودکانو دانلود pdf رمان برای نوجوانان می‌توانید تعدادی از کتاب‌های کودکان را بصورت رایگان دانلود کنید. این کتاب که در سال ۲۰۱۹ نامزد جایزه گودریدز بود و در فهرست بهترین کتابهای نیویورک تایمز نیز قرار دارد،، مناسب گروه سنی ب می‌باشد.

کتاب کارآگاه کنجوکو 1 نوشته‌ی الهام مزارعی و اعظم سبحانیان ، با هدف آموزش مسائل شهری و مهارت‌های زندگی به کودکان در قالب داستان‌هایی شیرین و خواندنی به رشته تحریر درآمده است. مجموعه 4 جلدی کارآگاه کنجوکو ضمن روایت داستان‌ها، کودکان را با فرهنگ،… کتاب «کلمنتین و جلسه خانوادگی» از نشر «پنجره» است و در خصوص زندگی کلمنتین است که قرار است یک جلسه سایت فراکتاب خانوادگی داشته باشند. از آنجایی که کلمنتین دختری باهوش، بازیگوش و سر به هواست، نگران است که موضوع جلسه خانوادگی شیطنت های او باشد.