مجموعه اتاق فرار اسکیپ هتل | allescape

شعبه‌های مختلف عمدتا در مناطقی است که امکان استفاده از حمل‌و‌نقل عمومی فراهم بوده و از مناطق مختلف شهر تهران در دسترس باشد. اتاق فرارهای هر شعبه، متنوع است و سلایق مختلف می‌توانند از آن لذت ببرند. همچنین در هر شعبه فضای انتظار مناسب و امکان ارایه نوشیدنی قبل و پس از بازی فراهم شده. اتاق فرار سرقت تنها اتاق فراری است که معما و داستان آن فراتر از اتاق فرارهای معمولی بوده و سناریوی جذاب این بازی ویژگی متمایز کننده آن است و یکی از جذاب‌ترین اتاق فرارهای تهران شده است.

اتاق‌ فرار ساده

این اتاق فرار با ژانر ترسناک یکی از محبوب‌ترین اتاق فرار‌های این تهران است و فضاسازی این اتاق در نوع خود بی‌نظیر است و هیجان بسیار زیادی را برای شما به‌همراه خواهد داشت. حالا زمان آن است که شما با هوش و خلاقیت خود و دوستانتان از دست این قاتل جان سالم به در ببرید و توجه داشته باشید که زمان شما محدود است که این موضوع جذابیت و استرس بازی را دوچندان می‌کند. بدون شک صداگذاری حرفه‌ای و ترسناک و دکوراسیون جالب این مجموعه هیجان بازی را برای شما چندین برابر می‌کند. وقتی بازی شروع می‌شود، تیم شما باید برای پیداکردن سرنخ‌ها، اتاق را زیرورو کند. اگر بتوانید همه سرنخ‌ها را به ترتیب پیدا کرده و در کنار یکدیگر قرار دهید، درنهایت معما را حل خواهید کرد.

مجموعه اتاق فرار اسکیپ هتل | allescape اتاق فرار استاندارد و دلچسب باید نرخ فرار ۱۰ تا ۲۰ درصد داشته باشد. البته این اتاق فرار برای افراد مبتدی گزینه‌ی خوبی نخواهد بود زیرا بسیار چالش برانگیز بوده ولی در عین حال متعادل و رضایت‌بخش خواهد بود. به طور کلی اگر در اتاقی شکست بخورید که از هر ده تیم فقط یک تیم پیروز آن بوده، می توانید بگویید که از یک اتاق فرار با طراحی پیچیده شکست خورده‌اید. اما وقتی در اتاق فرار ساده که هر تیمی در آن پیروز بوده شکست می‌خورید، احساس شکست بدی را تجربه خواهید کرد و اعتماد به نفس خود را از دست خواهید داد که این حس کاملا طبیعی است. قطعا همه دوست داریم از اتاق فرار با حس پیروزی خارج شویم اما فراموش نکنید که اتاق فرار فقط یک سرگرمی متفاوت و جذاب است که می‌تواند اوقات خوشی را برایتان رقم بزند.

اتاق فرار رسوخ

سناریو این بازی این گونه است که شما وارد یکی از بزرگ‌ترین بانک‌ها برای سرقت می‌شوید. ازآنجایی‌که این بانک سیستم‌های امنیتی بسیار قوی‌ای دارد، به‌محض ورود شما آژیر خطر فعال می‌شود و شما در همان ابتدای بازی فقط ۱۵ دقیقه وقت دارید تا آن را غیرفعال کنید. بانک ۱۵ شمش طلا، ۱۰۰۰ دلار و ۷۰۰۰ یورو دارد که ۴۵ دقیقه فرصت دارید، آن‌ها را پیدا کنید و از اتاق خارج شوید. فکر می‌کنید اگر زمانی با دوستانتان مجبور باشید به یک بانک خیلی بزرگ دستبرد بزنید، چطوری انجامش می‌دهید؟ نیازی به انجام این کار نیست! اگر علاقه دارید تا مانند ابرقهرمان‌ها به نجات دیگران برخیزید، این اتاق فرار ترسناک و دلهره‌آور می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد. برخلاف اکثر داستان‌های اتاق فرار که شما شخصیت خوب داستانید این بار شما و دوستانتان برای یک خراب‌کاری مامور هستید.

بازیهای اتاق فرار ترسناک و معمایی را از کجا شروع کنم؟

آوریل سال ۱۹۸۶ بود که هسته راکتور RBMK ذوب شد و مجبور شدیم تا ۳۰ کیلومتری تمام منطقه هزینه اتاق فرار رو تخلیه کنیم. پر از موجودات عجیب غریب و اتفاقاتی که هیچ توضیحی براشون نداریم. لطفا همیشه حداقل ۱۵ دقیقه زودتر از شروع سانس در مجموعه حضور داشته باشید.

  • افراد بالای ۱۶ سال می‌توانند در ماجراهای این اتاق فرار شرکت کنند.
  • برای رزرو اتاق‌ فرارهای اسکیپ روم می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید.
  • تمام حقوق وب‌سايت متعلق به شرکت توسعه سرگرمی نوین کاوش و‌ معما (گروه سرگرمی آفلاین) است.
  • گروگان، اتاق شکنجه، سرقت از بانک، جراح دیوانه و اتاق شرلوک از اتاق­‌های این ۲ شعبه هستند.
  • سپس هر کدام از بازیکنان تیم اصلی، نقد و بررسی بخش مربوط به خود را به رشته تحریر در می آورند و در اختیار ویراستار مجموعه قرار میدهند تا پس از یکپارچه کردن متن و ویراست، در وب سایت تایم‌فور‌فان منتشر شود.