فیوژن فیتنس چیست؟

اگر سخت تر و پر شدت تر ورزش کنید با افزایش شدت تمرین ها روند عضله سازی نیز بیشتر می شود. آنها این عضلات بزرگ و حجیم را با مصرف پروتئین در کنار ورزش سخت به دست آوردهاند. شما می توانید با مصرف کراتین قبل و بعد از تمرین و ورزش انرژی و نیروی مورد نیاز خود را به دست آورید و عضلات خود را قوی تر کنید. می توانید حداقل 45 دقیه قبل از تمرین یا بعد از تمرین از آن استفاده کنید. بنابراین زنانی که ورزشکار نیستند و قصد لاغری و کاهش وزن دارند نیز میتوانند از پروتئین وی استفاده نمایند.

میزان مصرف روزانه پروتئین موضوعی جنجالی درزمینهٔ تناسباندام و تغذیه است که متأسفانه اغلب پیرامون مردان بهویژه مردانی که به دنبال افزایش حجم هستند انجامشده است. اساسا استفاده از پودر پروتئین بدنسازی برای افزایش حجم عضلات، بالا بردن حجم توده بدنی و یا تامین نیاز پروتئینی روزانه بدن و عضلات هستند. گزارش خبرنگار استانهای خبرگزاری دانشجو، در آستانه هفته تربیت بدنی طی مراسمی با حضور رئیس و مسئولان دانشگاه بین المللی امام خمینی، سالن ورزشی جدیدالاحداث بدنسازی و ورزشهای رزمی مورد بهره برداریقرار گرفت. سایت مستر فیت را به همه دوستان و آشنایان ورزشکار خود معرفی کنید تا آن ها هم از این شرایط فوق العاده بهره ببرند.

آمیختن حرکات قدرتى، مهارتی و تعادلی در فیوژن فیتنس با موسیقی مناسب، یکی از تمایزات اصلی و منحصر به فرد فیـــــوژن فیتنـــــس با ساير رشته سایت fitnessnow هاى ورزشى میباشد. افزایش حجم عضله خشک و به صورت کلی قوی کردن عضلات بدن، یکی از مهم ترین مواردی است که بدنسازان به آن توجه می کنند. حال پرسش اینجاست که کدام مکملهای بدنسازی در ایجاد حجم خشک میتوانند بهترین تاثیرگذاری را داشته باشند؟ شما می توانید با یک برنامه مناسب غذایی و زیر نظر مربی بدنسازی خود با مصرف مکمل برای حجم خشک و چربی سوزی به وزن ایده آل برسید. مقدار مناسب از مکمل وی در روز یک یا دو اسکوپ است که حدود 25 تا 50 گرم در نظر گرفته می شود. با در نظر گرفتن این که مکمل های بدنسازی اهمیت بسیار زیادی در ورزش دارند و تاثیر بسیار زیادی در دوره ورزش شما دارند باید از بهترین آن ها استفاده کنید. اگر هدف اصلی از تهیه مکمل ورزشی بیشتر افزایش وزن است و یا ورزشکار به سختی وزن می گیرد بهترین انتخاب مکمل گینر خواهد بود زیرا گینر ها مقدار بالای کربوهیدرات و چربی دارند که به وزن گیری و رشد سریع ورزشکار بسیار کمک می کند. زیرا مستقیما سنتز پروتئین عضلات را فعال می کند.

مصرف این نوع از مکمل ها ضروری نیستند اما با مصرف مکمل ها می توانید به میزان کافی و دلخواه به چربی سوزی و عضله سازی خود کمک بیشتری کنید. حتما قبل از مصرف مکمل های چربی سوز از اصلی بودن آن اطمینان حاصل کنید. پس بهتر است یک ساعت بعد از تمرین حدود 10 تا 30 گرم از آن استفاده کنید. پاسخ این نیست که کمتر بخوابید بلکه باید قبل از خواب از غذاهای مناسب استفاده نمایید. دوز مناسب از مکمل پروتئین وی را به همراه یک پیمانه آب، شیر یا هر مایعی که دوست دارید مخلوط کنید، آن را تکان دهید تا غلیظ و کرم رنگ شود. بنابراین با افزایش ماهیچه شما می توانید انرژی مورد نیاز بدن را افزایش دهید و این امر از طریق انجام حرکات بدنسازی و تمرینات قدرتی میسر می شود. BCAA هم به عنوان آمینواسیدها محبوبیت بسیار زیادی دارد که از طریق لبنیات، گوشت و مرغ تامین می شود.

جهت خرید مکمل گینر برای افزایش وزن و حجم می توانید محصول “پودر گینر پرو کمپلکس دوبیس” را در سایت داروبوم بررسی کرده و در صورت نیاز خریداری کنید. این 40 گرم را می توانید در قالب دو شیک پروتئینی در طور روز میل نمایید. بتا آلانین بهترین مکمل چربی سوز شکم و پهلو نیز می باشد که باعث تقویت چربی سوزی به طور غیرمستقیم می شود. در ادامه این مقاله از ورزش بلاگ قصد داریم به معرفی بهترین مکمل برای عضله سازی و چربی سوزی بپردازیم. این مکمل باعث افزایش حجم توده عضلانی خالص و عضله سازی میشود. ما برای حفظ انسجام ساختار سلولها، مو، استخوان، بافت نرم، آنزیمهای هضمکننده غذا، آنتیبادیهای سیستم ایمنی، قدرت و حجم عضلانی و انرژی نیازمند دریافت پروتئین هستیم. در هر حال چه دنبال باشگاه نزدیک به محل خود باشید و چه قصد ثبت نام در باشگاه های معروف بدنسازی در شهر خود را دارید؛ ما در اینجا شما را راهنمایی خواهیم کرد. جهانی نمیشدن.این علم که ما جهان سومی ها نداریم.و بدون اطلاع ردش میکنیم.متاسفانه اونایی هم که آسیب دیدن زیر زمینیشو مصرف کردن. اگر ساکن میرداماد تهران هستید و به دنبال نزدیکترین باشگاه بدنسازی در این محدوده میگردید؛ در جدول زیر نام، نشانی و شماره تماس تمامی باشگاههای میرداماد را به ترتیب حروف الفبا درج کرده ایم.

اصل دوم: عضله با اضافه بار رشد میکند نه با فرسودگی..! در رژیم فیتنس هم دریافت پروتئین مهم است اما نه به اندازه بدنسازی. پروتئین موجود در رژیم غذایی توده عضلانی خوشفرمی ایجاد میکند که بدنی که اغلب زنان عاشق آن هستند را به شما هدیه میدهد: محکم، کمحجم و خوشفرم. این رشته برای افرادی که دارای تیپ بدنی آندومورف هستند بسیار مناسب است ولی به معنای این نیست که افرادی با تیپ بدنی اکتومورف و مزومورف نمی توانند در این رشته موفق شوند. پس مکمل های ورزشی برای عضله سازی و چربی سوزی شما مناسب هستند. پروتئین یکی از سه ماده مغذی درشت مولکول است که با خوردن غذا به بدن میرسانیم و به همراه چربی و کربوهیدرات به مقادیر بالایی از آن نیازمندیم. معمولا بدنسازان و ورزشکاران در طول دوره تمرین و ورزش خود از انواع پروتئین ها برای تامین انرژی مورد نیاز بدن خود استفاده می کنند.

آمینو اسیدهای شاخه دار بی سی اي اي، لوسین، ایزولوسین و والین آمینواسیدهای بی همتایی هستند، زیرا مستقیما بعنوان انرژی در زمان تمرین توسط عضله مصرف می شوند. زرده تخم مرغ هم حاوی پروتئین است که هر دو دارای تمام آمینو اسیدهای ضروری است. این پروتئین حاوی تمام آمینو اسیدهای ضروری می باشد. این پروتئین غنی از آمینواسیدهای ضروری و لوسینرال سیستئین است. همچنین این مساله باعث کالری سوزی بیشتر و کاهش وزن می شود. این مکمل در حال حاضر کارآمدترین مکمل مجاز و بهترین مکمل برای عضله سازی و چربی سوزی برای رسیدن به بدنی عضلانی و افزایش ظرفیت تمرین است. طبیعتاً برای کسی که کمتر از 20 گرم نیاز دارد، زیاده روی در مصرف پروتئین میتواند باعث افزایش چربی ذخیره شود. بدن هر کسی با شخص دیگر متفاوت است و همه یک جور نتیجه نمیگیرند. البته به این نکته توجه داشته باشید که استفاده بیش از حد از این مکمل می تواند به بدن شما آسیب بزند. انتخاب و خرید مکمل های غذایی و پودرهای بدنسازی با توجه به یک سری موارد می تواند نقش مهمی در طول دوره تمرین و ورزش شما داشته باشد. چون برای قهرمانان با عضلههای بزرگ و سنگین مشکل سایز و تنوع در انتخاب لباس هست.

برای خرید پروتئین وی حتما لیبل های اصالت کالا را کنترل نمایید و کد اختصاصی درج شده بر روی محصول را برای مرکز کنترل سازمان غذا و دارو ارسال نمایید. داروخانه24 همه محصولات از جهت اصالت قبل از ورود به داروخانه کنترل نموده و اصالت کالا ها را تضمین میکند. باور کنید یا نکنید، آب به عنوان یکی از واحدهای سازنده سلول عمل میکند. برای مثال لوسین یکی از بی سی دبل ای هایی است که بسیار در فرآید های عضله سازی و رشد عضلات موثر است. کراتین یکی از بهترین مکمل برای حجم بازو است که به صورت طبیعی در بدن شما تولید می شود. پروساپس یک برند پیشرو و شناختهشده درزمینهٔ تولید انواع مکملهای ورزشی و طیف وسیعی از محصولات متنوع است. مکمل وی، پرطرفدارترین نوع مکمل پروتئینی است که از شیر در فرآیند تولید پنیر به دست می آید. این پروتئین در شیر گاو وجود دارد و حاوی تمام آمینواسیدهای ضروری به خصوص تیروزین و پرولین است. هرچند قادر به پاسخگویی بهتمامی این سؤالات نیستیم، اما اجازه دهید با دادن اطلاعات ضروری به شما در پاسخ به مراجعین خانم کمک کنیم. پودر پروتئین وی را کی مصرف کنیم تا لاغر شویم؟

از همین رو لازم است تا به پوشش خود توجه داشته باشید و در عین انتخاب لباس راحت، پوشش کافی را نیز برای خود در حین انجام انواع تمرینات ایجاد کنید. بر این اساس هزینه کردن برای انجام ورزش در مجهزترین باشگاه بدنسازی میتواند نقش مهمی در سلامتی شما داشته باشد و حتی بسیاری از هزینههای دیگر شما را نیز کاهش دهد. بعضی مکملها برای برخی از افراد خیلی موثر هستند، در حالی که شاید برای عدهای دیگر نتیجه مطلوبی نداشته باشند. در یک مطالعه افزایش مصرف پروتئین از 15٪ تا 30٪ بدون محدود کردن موارد دیگر منجر به کاهش مصرف 441 کالری در زنان با اضافه وزن شده است.

با فیتنس پلاس، اپل برنامههای تمرینی را ارائه میکند که میتوان آنها را تماشا کرد و با اپل واچ پیگیریهای لازم را انجام داد تا مطمئن شوید به اهداف تناسب اندام خود دست پیدا کردهاید. برنامه تمرینی اهالی فیتنس به طور کلی کوتاهتر و شدیدتر از بدنسازی است، چرا که آنها نصف تمرینات را صرف تمرینات هوازی و نصف دیگر را صرف تمرینات وزنه میکنند. در مسابقات تناسباندام علاوه براینکه فیگورگیری انجام میشود، رقابتهای هوازی نیز وجود دارد اما در مسابقات فیگور تنها به گرفتن فیگور بسنده میشود. این مکمل ها برای بدنسازان و کسانی که تمرینات قدرتی و عضله سازی انجام می دهند اهمیت فراوانی دارد.

معمولا 5 تا 7 جلسه کار با مربی کفایت میکند. و حتما زیر نظر پزشک متخصص و یا مربی ورزشی فدارسیون استفاده نمایید. اگر به مربی دسترسی ندارید، از ویدیوهای آموزشی معتبر برای یادگرفتن نحوه درست حرکات کمک بگیرید. داروخانه آنلاین و داروخانه رویال همواره بهترین محصولات را تامین و ارائه میکند و با همکاری با بهترین برندهای دنیا که در ایران به صورت قانونی وارد میشوند، سبد کاملی از مکمل های ورزشی با تنوع بسیار بالایی از برند های معتبر دنیا را در داروخانه های خود به صورت عمده و تکی به سراسر کشور به فروش میرسانند. هنگام خرید وی به معتبر بودن برند آن توجه کنید. اگر قصد حجم گرفتن یا استفاده حداکثری از بهترین مکمل برای عضله سازی و چربی سوزی را دارید باید با توجه به عوامل مختلفی مانند سن، جنس، میزان فعالیت و تغذیه باید مکمل ها را مصرف کنید. جواب این سئوال چندان سخت نیست: تغذیه یعنی همه چیز.

اگر به مکمل ها حساسیت دارید و یا به هر دلیلی نمی توانید از آن ها استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم که با مواد غذایی داخل خانه، بهترین مکمل برای چربی سوزی را آماده کنید. با جداسازی پروتئین های موجود در یک منبع ( مانند گوشت ) از مواد دیگر مانند قند ها و چربی ها با کمک دما یا موادی مانند اسیدها یا آنزیم ها صورت می گیرد. زمان و دوز مصرفی مکمل چربی سوز های بدنسازی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. پروتئین کازئین به دلیل کاهش اشتها و هضم آهسته، برای کاهش وزن بسیار مناسب است. البته, همین سرعت کم, آن را به عنوان یک میان وعده قبل از خواب, مناسب می کند. با ورزش، ترکیب بدن میتواند بدون تغییر وزن، شرایط بهتری پیدا کند. در آخر باید گفت راز دستیابی به تناسب اندام، در انجام منظم ورزش، انتخاب برنامه ورزشی مناسب، پیروی از برنامه رژیمیِ متعادل و اصولی و پرهیز از بی تحرکی نهفته است.