فروش ویژه و نصب رایگان پارتیشن اداری – دکوراسیون داخلی و مبلمان دکومیـــــر

در صورتی که یک فضا و مجموعه از لحاظ اصول معماری، هنری و روانشناسی به صورت منطقی و درست طراحی شود، علاوه بر ایجاد نشاط، شادابی و انگیزه ی کافی در کارکنان می تواند با رعایت نکات خاص و ساده ای در چیدمان فضاها و مبلمان داخلی، استرس های ناشی از محیط کاری را به حداقل برساند. می تواند مناسب ترین گزینه برای پارتیشن بندی محل کارتان باشد.در این مقاله ضمن صحبت در مورد انواع پارتیشن و مزایا و معایب هر یک، به طور مفصل در مورد پارتیشن اداری صحبت خواهیم نمود. با توجه به محیطی که قرار است طراحی برای آن، انجام گردد مناسب ترین گزینه را انتخاب نموده و اجرا نمایید. بعضی از محیطهای کاری، رسمی و اداری هستند و طراحی مناسب چنین فضایی را میطلبند. طراحی چنین ساختمان هایی دارای اصولی هستند که در این مطلب سعی داشتیم به طور جامع به معرفی این اصول بپردازیم.

می توان در معماری ساختمان های اداری به فضاهای طبیعی – تفریحی توجه بیشتری داشت و با جانمایی آنها و ارتباط منطقی هماهنگ با مجموعه های اداری، آرامش و نشاط بیشتری برای مراجعه کنندگان و کارمندان در طول ساعت اداری فراهم کرد. برای مثال گیاهان و طراحی بسیار جذاب و خاصی در سالن و اتاق انتظار استفاده می شود تا مراجعه کنندگان لحظاتی را که برای کار خود منتظر می باشند از منظره طراحی شده نهایت لذت را ببرند. با توجه به این که میتوان از انواع طرحهای ام دی اف برای ساخت آنها استفاده نمود بنابراین تنوع طرح و رنگ بسیار بالایی دارند.با توجه به این که در تولید و طراحی آنان از شیشه نیز استفاده میشود، بنابراین با کوچک و بزرگ کردن شیشهها، رنگی و غیررنگی کردن آن و همچنین سایز و اندازه، میتوان طرحها و استایلهای مختلفی به آن داد. فضای جداگانه فقط به معنی ریلکس کردن و خوردن ناهار نیست.

طراحی دیزاین داخلی اداری

از پارتیشن استفاده کرد که سایت رسا پارتیشن با توجه به سلیقه ونیاز مشتری پارتیشن مورد نظر را دراختیارتان میگذارد. موضوع دیگری که در فضا و معماری ساختمان های اداری حائز اهمیت، پرداختن به علم روانشناسی در محیط های کاری می باشد، با توجه به طراحی و ساخت سازمان ها و مجتمع های اداری توسط معماران، ضرورت آشنایی این افراد با مسائل روانی کارکنان و کارمندان پر رنگ تر می شود، زیرا فضای خلق شده توسط معماران بایستی مورد استفاده کارمندان یک سازمان قرار گرفته و ماهیت فضا اثرات روانی خاصی را بر آن ها ایجاد کند. بخصوص در یک دفتر اداری، نور طبیعی می تواند انرژی بیشتری به کارکنان آن محیط ببخشد. یکی از مهمترین نکات فضای اداری، برخورداری از نور کافی است.

دکوراسیون داخلی ساختمان اداری

اختصاص زمان زیاد در محیط کاری ناکارآمد، میتواند بهره وری کارکنان و مدیران را کاهش دهد، به همین سبب باید در طراحی دفتر کار از المان هایی استفاده شود که علاوه بر ایجاد فضای آرامش بخش در کاهش استرس روزانه موثر بوده و بهبود و کارایی افراد را افزایش دهد. این فضاهای گروهی معمولاً از طراحی مبلمان، رنگها و نورپردازیهای متفاوتتری از فضاهای انفرادی تشکیل شدهاند و کاملا مستقل از بخش خصوصی و کار انفرادی کارکنان هستند. اکثر اوقات در طراحی دکوراسیون داخلی اداری، باید علاوه بر ایجاد فضاهای خصوصی و انفرادی برای افراد، محیطهایی را هم برای انجام کار گروهی و مشارکت کارکنان برای مسائل کاری در نظر گرفت.

مثلاً طراحی فضای غذاخوری یا استراحت بههیچ عنوان نمیتواند شبیه طراحی یک اتاق کنفرانس باشد. بنابراین طراحی دکوراسیون یک محیط اداری نیاز به متخصص طراح مجرب و باتجربه دارد. در ادامه به مهمترین آن اشاره خواهیم کرد. از آنجایی که مهمترین بخش یک سازمان، مدیریت است؛ طراحی آن از اهمیت ویژهای برخوردار است. متریال سنگ، فلز، آینه، مبلمانی با تزئینات نئوکلاسیک در بخش ­هایی از دکوراسیون اداری نئوکلاسیک دیده می­ شود. گاهی اوقات فضای خانه ها، بخصوص خانه های آپارتمانی به قدری کوچک است که عملاً امکان جداسازی محیط و داشتن فضایی مجزا در آن با استفاده از دیوارها یا درها غیر ممکن است.

طراحی کلی فضای اداری به اهداف و کاربرد آن فضا، چشم انداز و ارزشهای شرکت شما بستگی دارد. به طور کلی طراحی دکوراسیون اداری نسبت به طراحی داخلی منزل بسیار تخصصیتر و حرفهایتر می باشد. امروزه شرکت های زیادی در حوزه طراحی دکوراسیون داخلی خدمات انجام می دهند. تنوع پارتیشن های چوبی به حدی زیاد است که باید حتما اول خوب در میان دکورهای مختلف که جدیدترین و زیباترین آنها در صفحه ی اینستاگرام ما برایتان به نمایش گذاشته ایم، بگردید. درجواب باید بگم که چون محیط یک محیط رسمی و باید نظم و انسجام وجود داشته باشد و با هر سلیقه ای خوانایی داشته باشد و محیط است که باعث جذب مشتری و تاثیرگذاری بالایی دارد. دکوراسیون داخلی از از متدهای متنوعی پیروی میکند و همه را با هم به ما هدیه میدهد تا بتواند مدل شخصی هر کاربر را پیاده کرده و طرحی که زده میشود و چیدمانی که انجام میگردد متناسب با چیدمان محیط و همینطور سلیقه ما باشد و در کنار هم زیبایی خاصی به محیط دهد.

بکارگیری تمامی استاندارد ها و نکات فنی در رابطه با هر نوع کاربری خاص فضایی امری ضروری است، اما حاصل کار طراحی زمانی موفق و کارآمد خوانده می شود که علاوه بر تمامی موارد مذکور، شرایط روحی، روانی و فیزیکی استفاده کنندگان را نیز مد نظر قرار دهد. ایجاد مجموعه هایی اداری با نادیده گرفتن مسائل زیست محیطی و شرایط اقلیمی منطقه، باعث خلق آثاری شده که بصورت توده های مجزا از محیط و حتی آسیب رسان به آن شده است. اداراتی با فضای کوچک و بدون ارباب رجوع می توانند محیطی غیر رسمی تر و فضایی دوستانه تر داشته باشند.همچنین برای سبک کار های هنری و یا کارهایی که نیاز به همکاری گروهی تمام کارمندان دارد، فضایی دوستانه و غیر رسمی مناسب تر خواهد بود. دیوارهای بلند داخلی که فضاهای اداری را بصورت خصوصی از هم مجزا می کردند به دیوارهای کوتاه جدا کننده (پارتیشن) تغییر پیدا کرده و مبلمان ثابت و متحرک بیش از پیش عملکرد و کارایی پیدا کرده است.

چرا که پارتیشن ها ممکن است موجب شوند بخشی از واحد اداری شما از نور طبیعی محروم شود. از مبلمان و صندلی ها برای داشتن یک محیط مدرن و شیک در محیط اداری استفاده شود . همانطور که از نام آن پیداست، این اتاق برای برگزاری جلسات مختلف و گردهماییها طراحی میشود. استفاده از گیاهان آپارتمانی برای دکوراسیون اداری مانند فضای سبز در محوطه سازی برای ویلا است، که باعث میشود جلوه ای خاص به محیط دهد و تاثیر شگفت انگیزی در یک فضای اداری بوجود آورد. برای انتخاب نوع و سبک معماری، طراح دکورسیون اداری باید پس از بازدید از محل، نوع فعالیت کاری شرکت مورد نظر، متراژ، کارایی کارکنان و بودجه کارفرما را در نظر بگیرد و همچنین باید با کارفرمای پروژه گفتگویی انجام دهد تا نوع سبک درخواستی، طراحی و چیدمان آن مطابق با خواستهها و علایق کارفرما صورت پذیرد.

دکوراسیون داخلی فضاهای اداری

بهتر است محیط های اداری را با توجه به کارکرد هر یک از پرنسل و کارمندان به فضاهایی مجزا تقسیم کنید این تقسیم بندی ها می تواند بر روی افزایش تمرکز و آرامش کارمندان تاثیرگذار باشد. این نوع علاوه بر کارایی که در تقسیم بندی فضای کار دارند، به علت استفاده از چوب ام دی اف، زیبایی خاص خود را دارا هستند. سایر وسایل مورد نیاز در دفتر نیز باید به گونه ای انتخاب شوند که فضای کمتری را اشغال کنند و علاوه بر این چیدمان وسایل در دکوراسیون اداری کوچک باید به شیوه ای اصولی انجام شود. زمانی که با برخی سازندگان و روند آثار معماری ساختمان اداری بررسی و صحبت می کنیم، استدلال و دلایلی منبی بر تامین شرایط آسایش استفاده کنندگان بر مسائل اقلیمی را بیان می کنند، که شاید پوششی برای پنهان کردن تفکرات ناصحیح، غیر اصولی و مادی گرایانه و منفعت طلبانه ی خویش باشد.

ولی در معماری ساختمان اداری ایجاد هماهنگی با محیط، هماهنگی بین بخش های مختلف از نظر طراحی، ایجاد فضای یکپارچه، احساس آرامش و صمیمیت بیشتری بین مردم و کارمندان ایجاد نمایید، که خیلی ارزشمندتر از ظاهری دروغین و غیر مقول برای ساختمان اداری می باشد. همچنین با اسم برندتان در بین مشتریها شناخته میشوید زیرا چشم در نگاه اول هرچیزی را ببیند در ذهن ثبت میکند. خوب بریم سراغ مطلب خاص این موضوع که نوع و سبک معماری مهمترین قسمت دکوراسیون اداری هس و اهمیت دکوراسیون داخلی بیش از پیش مورد توجه قرار داده میشه و چون به ریزه کاریها و ظرافت بستگی داره باید توجه ویژه ای به تمام نقاط محیط اداری داشت.خوب هر سازمانی یا اداره ای برای اینکه فضایی ایده آل برای کارمندانش ایجاد کنه به این دکوراسیون نیاز داره تا فضایی خصوصی و نیمه خصوصی ایجاد بشه.نور از مهمترین قسمت های دکوراسیون داخلی اداری هس که تاثیر زیادی در خستگی و پایین امدن توان کاری کارمندان می شود اگر مهندسی شده و با تجربه بالا به کار برده شود چشم نواز و فوق العاده بهتر خواهد بود.

برخی از انواع پارتیشن MDF ظاهری ساده دارند و از جنس های با کیفیت پایین در آن استفاده شده ولی مزیت ارزان قیمت بودن آن باعث استقبال و محبوبیت مشتریان از این پارتیشن ها می شود ولی برخی از انواع پارتیشن MDF دارای طراحی زیبا، خاص و منحصر به فرد هستند، برخی با ترکیب استیل یا شیشه ارائه می شوند و یا به صورت دوجداره یا با قابلیت های دیگری مانند بلوک بودن یا ریلی بودن که برای جابجایی مناسب هستند و به اینترتیب می توان به دلیل تنوع بالا و محبوبیت انواع پارتیشن های از جنس MDF به صورت کلی اعلام کرد که بهترین پارتیشن از جنس ام دی اف تشکیل شده است.

دکوراسیون داخلی شرکت اداری

در برخی از محیطهای اداری، دیوارها و ستونهای بی ربط فضا زنندهای را ایجاد کردهاند که با استفاده از پارتیشن بندی اداری میتوان این فضاها و ستونهای بی ربط را پوشش داد و دکوراسیون داخلی زیبایی را برای فضا اداری ایجاد کرد. از این نوع طراحی برای اداراتی که به کار گروهی نیاز دارند، استفاده میشود. بهطوری که استفاده از بعضی رنگها باعث افزایش راندمان کاری افراد حاضر در محل کار میشود و یکسری از رنگها اگر در طراحی محیط کار استفاده شود به افسردگی و کاهش بهرهوری میانجامد. در محیطهای کاری، کارمندان نیاز به احساس آرامش و تمرکز برای انجام کارهای خود دارند که با این تقسیم بندی، احساس بهتری پیدا میکنند و این موضوع باعث افزایش کارایی آنان میگردد.

به طور کلی باید دسترسی به قفسه بندی، تجهیزات کوچک و فایل ها راحت و آسان باشد. دسترسی پیدا کنید. معمولا در شرکتها، کارکنان زمان زیادی را در اداره سپری می کنند که اگر شما بتوانید فضایی دلنشین با ساختار استاندارد برای کارکنان شرکت خود ایجاد کنید، می توانید چندین برابرهزینه ای که صرف این ساختار کرده اید بازخورد مثبت از کارکنان بگیرید و بهره وری را افزایش دهید. علت سرعت بالای فرسودگی یا علائم تخریب دکوراسیون در ساختمانهای اداری آن است که با توجه به حضور مشتریان و مراجعهکنندگان در این ساختمانها، رفت و آمد بیشتری نیز در پی دارد و از طرفی کارمندان، کارکنان یا پرسنل ادارات و شرکت ها، غالباً زمان بیشتری را در محل کار یا اداره خود به سر میبرند، در نتیجه سرعت استهلاک وسایل و تخریب آنها در اثر استفاده مکرر و طولانیتر در محیطهای اداری و تجاری، سریعتر خواهد بود و طی مدت کوتاهتری دکوراسیون داخلی آن شرکت یا سازمان نیاز به ترمیم و بازسازی خواهند دکوراسیون داخلی اداری صنعتی داشت.

البته ایجاد حریم خصوصی به معنای قطع همکاری نیست بلکه پارتیشن های شیشه ای در عین ایجاد یک چارچوب مسکوت مانع از فعالیت های تیمی نخواهند شد شفافیت این پارتیشن ها امکان نظارت کارفرما و کارمندان را در واحدهای پرخطر و صنعتی که نیاز به مراقبت های لازم از سوی کارفرما دارد را فراهم می کند. برای داشتن جریان هوا و نورپردازی بهتر و البته صرفه جویی در هزینه این موارد، توصیه می کنیم ارتفاع پارتیشن ها را کوتاه تر از سقف انتخاب کنید، تا نیاز به قرار دادن تهویه هوا و نور برای هر بخش نباشد.

تیم طراحی 1000 دکور با ست های اداری منشی که متناسب با فضای داخلی و همچنین با نوع فعالیت مرتبط به گونه ای چیدمان را انجام می دهد که به محض ورود به داخل دفتر زیبایی منحصر به فرد و حسن اعتماد را برای ارباب رجویان فراهم آورد. برای زیبایی محیط اداری و داشتن دکوراسیون داخلی شیک میتوانید از گل و گیاه تزئینی استفاده کنید که باعث زیبایی محیط می شود و در روح و آرامش کارمندان تاثیر بسزایی دارد. بر نحوه عملکرد آن ها تاثیر بسزایی داشته باشد. پارتیشنها در انواع مختلفی تولید می شوند، امروزه پارتیشن های اداری دارای تنوع بسیار است و علاوه بر جنس های مختلف در نوع های گوناگون نیز تولید می گردد. علاوه بر مبلمان و نحوه قرار گیری آنها در این اتاق، بودن میز کنفرانس برای جلسات خصوصی کوچک، مابین مدیران و سرگرو ه های این شرکت تجاری بسیار مهم به نظر می آمد و به واسطه همین اهمیت تصمیم به طراحی و قرار دادن فضایی برای نمایش گرفتیم.