دیلیت اکانت تلگرام، حذف اکانت تلگرام دائمی و کامل روش 2022 جدید + لینک

16. 4.16 برای حذف اکانت تلگرام خود میتوان از اپلیکیشن دیلیت اکانت تلگرام استفاده کرد؟ 16. برای حذف اکانت تلگرام خود میتوان از اپلیکیشن دیلیت اکانت تلگرام استفاده کرد؟ 15. اگر از شماره مجازی برای ساخت تلگرام استفاده کرده باشیم پاک کردن اکانت ما چگونه انجام میشود؟ 15. 4.15 اگر از شماره مجازی برای ساخت تلگرام استفاده کرده باشیم پاک کردن اکانت ما چگونه انجام میشود؟ البته، شما نباید در آن زمان از Telegram استفاده کنید. Come back soon برای شما به نمایش در خواهد آمد. بعد از این که کد دیلیت اکانت را کپی کردید تنها کافی است وارد صفحه زیر شده و در قسمت confirmation code کد را وارد کنید و در انتها بر روی گزینه sing in کلیک نمایید، لازم به ذکر است بدانید که بعد از گذراندن این مرحله شما به راحتی می توانید اکانت تلگرام خود را حذف کنید پس با ما همراه باشید.

دانلود تلگرام ضد فیلتر

شبکه اجتماعی تلگرام از همان ابتدا این قابلیت را دارد که اگر کاربری برای مدت زمان طولانی وارد اکانت خود نشود، اکانت وی را به صورت خودکار حذف نماید. جالب اینجاست که در صورتی که شما همزمان از همه ی نسخه های اندروید، ویندوز و حتی وب تلگرام استفاده کنید به قابلیت یکپارچگی و هماهنگی بالا و سریع بین آن ها پی خواهید بود. از آنجایی که امکان حذف اکانت تلگرام از داخل خود برنامه تلگرام وجود ندارد بنابراین شما باید برای حذف آن از مرورگر کامپیوتر، تلفن همراه و یا تبلت استفاده نمایید. استفاده میکنید و میخواهید اکانت آن ها را نیز حذف نمایید باید به روش حذف اکانت تلگرام عمل کنید. برای استفاده از نسخه تحت وب تلگرام (web telegram) هیچ نیازی به نصب اپلیکیشن تلگرام بر روی کامپیوتر، لپتاپ و غیره خود ندارید.

بنابراین اگر شما به عنوان یک کاربر تلگرام دیر به دیر از آن استفاده میکنید و در عین حال نمیخواهید اکانتتان حذف شود باید در همان بخشی که قبلاً نیز ذکر شد، گزینهای را انتخاب کنید که دارای مدت زمان طولانی تری است. به این معنی که اگر کاربر شش ماه بعد از تاریخ آخرین زمان آنلاین بودن خود در تلگرام، از آن استفاده ننماید یعنی آنلاین نشود، اکانت تلگرام او به صورت خودکار حذف خواهد شد. شماره مجازی یا شماره خارجی هیچ فرقی نمیکند، حتما باید به تلگرام خود دسترسی داشته باشید تا کد تایید برای شما ارسال شود و از آن برای حذف تلگرامتان استفاده کنید. کاربران در فضای مجازی به یکدیگر توصیه می کنند که از حساب تلگرامی خود خارج نشوند زیرا امکان ورود مجدد به آن از طریق پیامک وجود نخواهد داشت. بله تمام مواردی که در فضای ابری خود در تلگرام ذخیره کردهاید پاک میشوند.

از جمله شبکههای اجتماعی که در آن از این دست اتفاقات زیاد پیش میآید تلگرام است. در بیشتر نسخههای تلگرام تظیمات این بخش به صورت پیش فرض روی شش ماه تنظیم شده است. تلگرام از شما می پرسد که چرا می خواهید حسابتان را حذف کنید؛ اگر دوست داشتید می توانید به این سؤال پاسخ دهید در غیر این صورت روی گزینه Delete My Account کلیک کنید. از شما سوالاتی می پرسد که مبنی بر اطمینان از حذف اکانت تلگرام شماست در صورت تایید گزینه Yes delete my account را لمس کنید و اکانت تلگرام خود را حذف کنید توجه داشته باشید که در صورت ذخیره نکردن اطلاعات تلگرام با دیلیت اکانت تمامی اطلاعات آن نیز از بین خواهند رفت. وقتی اکانت تلگرام خود را حذف کنید تمامی دادههای موجود در آن از جمله گروهها، مخاطبین، کانال تلگرام و نیز چتهای خصوصی از بین خواهند رفت.

دانلود تلگرام فارسی

در ادامه Delete My Account را بزنید. اشاره نمود که در ادامه مطلب به ویژگی های بیشتر اشاره شده است. حال در این مرحله صفحه زیر برای شما نمایش داده میشود که باید در آن دلیل حذف کردن اکانت را در فیلد why are you leaving وارد کنید که البته این گزینه اختیاری است و اجباری به پر کردن آن ندارید. اما اگر در فایل منیجر تان ذخیره شده باشند پاک نمیشوند. گاهی اوقات به دلایل مختلفی قصد دارید که اکانت خود را حذف کنید اما به دلیل آن که به داده ها و تصاویر، فیلم ها و فایل های خود نیاز دارید ممکن است از انجام این کار پشیمان شوید. پس از دانلود روی فایل نصبی کلیک کرده و اگر زیپ بود از زیپ خارج نمایید ، تا پنجره جدیدی برای شما باز شود و آن را OK کنید.

۴. در صفحه ی بعد نیز بر روی Done کرده و سپس Yes, Delete My Account را بزنید تا حساب شما به طور کامل حذف شود. حال با در نظر گرفتن این نکات بهتر است ابتدا در مورد حذف خودکار اکانت تلگرام و نیز جلوگیری از آن بحث نماییم. این تنظیمات معمولا برای هر اکانت تلگرام به مدت ۶ ماه است و قابلیت تنظیم شدن دارد که از ۳ ماه تا ۱ سال متغیر است و شما می توانید حذف خودکار تلگرام را به دلخواه خود تغییر دهید. لازم به ذکر است این زمان از یک ماه تا 12 ماه متغیر خواهد بود. کار تمام شده و حساب تلگرام شما به طور دائمی حذف شده است. حال اگر قصد دارید اکانت تلگرام را به صورت دستی و دائمی در هر زمان که به آن نیاز داشتید حذف کنید، ابتدا باید با استفاده از یک مرورگر به لینک دیلیت اکانت تلگرام مراجعه کنید.

بله میتوانید استفاده کنید اما به هیچ وجه امنیت آن را تایید نمیکنیم. خیر به هیچ وجه اکانت تلگرامتان با حذف برنامه یا اپلیکیشن تلگرام پاک نخواهد شد. 5. اگر از تلگرام اصلی استفاده نمیکنید و برای نمونه از تلگرام طلایی یا موبوگرام یا دیگر نسخه های غیررسمی استفاده میکنید روش دیلیت اکانت تلگرام به همین روش که برای شما گفته میشود میباشد و هیچ تفاوتی ندارد. ایسنا به نقل اپراتورهای موبایل می گوید آنها هیچ دستوری برای مسدود کردن پیامک های تلگرام یا توییتر دریافت نکرده اند.

تلگرام ایکس پلاس

مهمی در تلگرام دارید، قبل از حذف اکانت حتماً از آن بکاپ ( نسخه پشتیبان) تهیه کنید چون بعد از حذف اکانت تلگرام هیچ کدام از دادهها قابل بازیابی نخواهند بود. هیچ فرقی نمیکند دقیقا باید همان مراحل حذف اکانت تلگرام که در این مقاله به شما ارائه دادهایم را انجام دهید. اگر کد را به درستی وارد کرده باشید وارد صفحه مدیریت اکانت تلگرام خواهید شد که در این مرحله باید گزینه Delete Account را انتخاب کنید که به صفحه دیلیت اکانت تلگرام هدایت شوید. از بخش Advanced بر روی گزینه Delete my account if away for کلیک کنید و در نهایت از میان گزینه­های موجود یکی را به دلخواه خود انتخاب نمایید.

پس از آن دکمه next را زده و منتظر دریافت پیامک حاوی کد از تلگرام خود شوید. تلگرام در گذشته مسائل امنیتی را تجربه کرده است، که شامل حملات هکر ها ، نشت و نقض. متاسفانه بسیاری از سودجویان از این روش جهت مزاحمت برای افراد در تلگرام استفاده میکنند و قصد دارند از این طریق تبلیغات آزار دهندهای را برای کاربران تلگرامی ارسال کنند. کانال پروکسی b4 یک کانال تازه کار در حوزه انتشار پروکسیهای تلگرامی است. اگر نخواستید از این روش استفاده کنید و مایل بودین همچون گذشته و با استفاده از یک نرم افزار دیگر وارد تلگرام خود شوید، حتما بایستی استفاده از پروکسی داخل تلگرامی را غیر فعال کنید. توجه کنید کخ برخی از شرکت های نامعتبر با فروش ممبر فیک و یا خارجی بهش ما به جای ممبر پروکسی تلگرام سعی در کلاهبرداری از شما و سایر مشتریان دارند. 5. در این مرحله، روی “Confirm” ضربه بزنید.

دانلود تلگرام بدون فیلتر

در این قسمت باید فایل تلگرام را استرکت کنیم. پس از آن کد را در قسمت پس وورد کپی کرده و گزینه sign in را لمس کنید. با آنکه تنها تقریبا 2 سال از در دسترس قرار گرفتن سرویس Telegram می گذرد ، هم اکنون می توان تلگرام را به پرطرفدارترین و موفق ترین اپلیکیشن ارتباطی در تمامی دستگاه ها و پلت فرم ها به شمار آورد. در صورتی که پاسخ مثبت بود و مایل به حذف پیام بودید روی دکمه قرمز رنگ که با عنوان Yes, تلگرام بدون فیلتر بدون تبلیغات delete my account قرار دارد کلیک کنید. بنابراین اگر کاربری هستید که دیر به دیر به تلگرام خود سر میزنید، حتما گزینه موجود در این بخش را روی مدت زمان بالا قرار دهید که به دلیل آنلاین نشدن دراز مدت، اکانت شما حذف نشود و اطلاعات روی آن را از دست ندهید.

دانلود مستقیم تلگرام اصلی

در حال حاضر این به روز رسانی برای تلگرام و تلگرام ایکس در اندروید و iOS و همچنین برای تلگرام دسکتاپ ارائه شده است. قبل از اینکه این روشها را توضیح دهیم بهتر است چند نکته مهم را مرور کنیم! آموزش حذف جیمیل؛ چگونه حساب جیمیل را حذف کنیم؟ آموزش حذف اکانت تلگرام به همراه لینک دیلیت اکانت تلگرام/ تنها با انجام چند مرحله … 14. 4.14 اگر به رمز دو مرحله ای تلگرام خود دسترسی نداشته باشیم چگونه دیلیت اکانت کنیم؟ حالا تایید دو مرحله ای از اکانت شما حذف شده است و به راحتی میتوانید مراحل حذف اکانت تلگرام را دنبال کنید. 1. آیا حذف اکانت تلگرام فقط با گوشی امکان پذیر است؟ این کار تنها یک حقه است که به فایروال و یا فیلترینگ شبکه اینترنت شما زده می شود تا شما امکان مشاهده سایت یا دسترسی به سروری که فیلتر شده است را پیدا کنید.

پس از آن باید Setting را انتخاب نمایید. منویی برای شما نشان داده میشود که باید گزینه Settings را در آن انتخاب کنید (اگر زبان تلگرام شما فارسی است گزینه تنظیمات را انتخاب کنید). بنابراین پیش از آن که کار حذف اکانت تلگرام خود را شروع کنید لازم است با استفاده از روش هایی که بلد هستید و میدانید، با تغییر IP خود لینک زیر را باز کنید. بنابراین اگر خواهان کسب اطلاعات در این زمینه هستید میتوانید تا انتهای این نوشتار ما را همراهی نمایید. ما در این نوشتار قصد داریم به این دسته از کاربران کمک نماییم و آموزش حذف اکانت تلگرام را در اختیار آنان قرار دهیم. تنظیمات این بخش هنگام ساخت اکانت تلگرام روی شش ماه قرار داره که میتونید طبق توضیحات زیر مدت زمان رو به یکسال یا اینکه کمتر از 6 ماه تغییر بدین.

اگر اکانت شما ریپورت شده است، بهتر است بدانید که با حذف کردن آن، مشکلش بر طرف نخواهد شد. چنانچه اخیراً چند مرتبه اقدام به حذف اکانت تلگرام خود کردهاید ممکن است سایت تلگرام به مدت چند هفته به شما اجازه ندهد تا دوباره اکانت تلگرام خود را حذف کنید. در این مقاله از سایت سلام دنیا، ما روش ورود به تلگرام بدون شماره تلفن ؛ یعنی بدون نیاز به دادن شماره تلفنی واقعی به این سرویس، شما را در روند دریافت حساب تلگرام خود راهنمایی خواهیم کرد. معمولا تنظیمات این بخش به صورت پیش فرض روی ۶ ماه قرار دارد و به این معنی است که اگر تا ۶ ماه پس از آخرین زمان آنلاین بودن در تلگرام، اکانت شما آنلاین نشود، اکانت تلگرام شما به صورت خودکار حذف خواهد شد.

اگر شما گزینه یک ماهه را انتخاب کرده باشید چنانچه یک ماه از آخرین تاریخ آنلاین بودن شما گذشته باشد و شما در این مدت آنلاین نشده باشید اکانت تلگرام شما بعد از یک ماه به شکل خودکار حذف خواهد شد. در مرحله بعد خروجی گرفتن از چت را انتخاب کرده و نوع فایل مورد نظر خود را ذخیره کنید. توجه کنید که این امکان در نرم افزار تلگرام وجود نداشته و شما باید از طریق وب سایت اقدام به حذف اکانت تلگرام خود نمایید. اگر شما برنامه تلگرام را در یک بازه زمانی کوتاه چندین بار حذف کرده و دوباره نصب کنید، تلگرام احساس میکند که شما ربات هستید و IP که از طریق آن اقدام به میکنید را ban میکند. در این مرحله برای تایید نهایی دیلیت کردن اکانت تلگرام پنجرهای مشابه تصویر زیر باز خواهد شد که از شما خواهد پرسید آیا برای حذف اکانت مطمئن هستید؟

پروکسی تلگرام

بهترین راه و ساده ترین روش استفاده از آموزشی است که در این صفحه موجود است. دلیل حذف شدن اکانت تلگرام به صورت خودکار وجود همان بخش از تنظیماتی است که در تلگرام وجود دارد. خیر؛ چنین قابلیتی در نسخههای اخیر تلگرام حذف شده است و تنها راه انتقال مخاطبین تلگرام به گوشی از طریق همگامسازی آنها خواهد بود. به همین جهت ما در این قسمت شما را با دیلت اکانت تلگرام که کاربردی ترین ترفند تلگرام است آشنا می کنیم.

کار تمام شده و حساب تلگرام شما به طور دائمی حذف شده است.