دکوراسیون خانه 40 متری (45 مدل و عکس خانه های 40 متری)

استفاده از ستونهای بلند و ایوانهای مرتفع یکی از اصلیترین ویژگیهای طراحی داخلی منازل ایرانی است. آینه، نماد روشنایی است و از دیرباز تا کنون در دکوراسیون منازل ایرانی نقش داشته است. این اصل را به ذهنتان بسپارید تا در چیدمان و طراحی دکوراسیون منزلتان از آن استفاده کنید. چیدمان مناسب مبلمان، جای دادن کاربری ها در دو سطح به نحوی که ساکنان خانه ناچار به عبور هزاران بار در روز از پله ها نباشند! احتمالا می دانید که وقتی طراحی پلان و معماری ساختمان به نحوی انجام می شود که بین قسمت های مختلف خانه اختلاف سطح در نظر گرفته شده و لازم است برای رفت و آمد بین نیم طبقات یا دو طبقه مجرا از پله استفاده کنیم. طراحی خانه های کوچک ساخته شده در دو سطح یا دوبلکس می تواند چالش هایی به مراتب بیشتر و متفاوت از خانه هایی با طراحی یک طبقه داشته باشد. نمای خانه های دوبلکس مدرن یا کلاسیک؟

این بنا که در دو یا چند سطح ساخته شده اما کاربردی واحد و یکپارچه ای برای آن در نظر گرفته شده است، دوبلکس نامیده می شود. در کنار توجه به کاربردی بودن حداکثری فضا، زیبایی را فراموش نکنید. ویدئو زیر را می توانید تماشا کنید و از دیزاین زیبا و کاربردی و طراحی کاملا بهینه شده این خانه دوبلکس مدرن لذت ببرید. در این ویدئو طراح در خصوص تک تک فضای داخلی نقشه توضیح میدهد وشما میتوانید با توجه به معیارهای خود انتخابی صحیح داشته باشید. این نوع سبک طراحی ریشه در فرهنگ مردم آسیایی شرقی دارد و یکی از برترین سبک ها در طراحی داخلی خانه است. به علت وجود وسایل خاص و ویژه ای که در خانه های ایرانی وجود دارد، می توان یک سبک مجزا برای دکوراسیون داخلی منازل ایرانی در نظر گرفت و در خیلی از جاهای دنیا این سبک شناخته شده است و قدمت اصالت زیادی دارد.

در طراحی و دکوراسیون سنتی تردیشنال، لوازم منزل باید کلاسیک باشد. تهیه مبلمان و چیدمان منزل به سبک کلاسیک نه تنها در این فضاها امکان پذیر نیست، بلکه می تواند خانه را تبدیل به سمساری کرده و آرامش را از زندگی تان سلب کند. از آنجاییکه در طراحی دوبلکس تقریباً از فضای ۲ طبقه برای ساخت ۱ واحدساختمان استفاده میشود، فضای بسیار مناسبی برای انواع چیدمان و طراحیفراهم می آید که از آن میتوان به صورتهای گوناگونی بهره برد. در سبک مینیمال به فضای خالی ارج داده میشود یعنی هر آن چه غیرضروری است از اتاق حذف میشود و اجازه داده میشود تا فضای خالی خودنمایی کند. البته که یک ساختمان دوبلکس، چه این بنا کاربرد مسکونی داشته باشد و چه به کاربری های اداری و تجاری اختصاص داده شود، مزایای متعددی نیز دارد که کمترین آن، امکان جدا کردن عملکردهای مختلف بدون تداخل با یکدیگر و البته استفاده بهینه از سطوح عمودی فضای داخلی است.

طراحی داخلی خانه نیم پیلوت

تختهای چوبی با تکیهگاه و دستههای بلند همتراز با پشتی، نقش مبلمانهای امروزی را ایفا میکردند؛ معمولاً هم روی این تختها، فرش و پشتی قرار داده میشد تا افراد احساس راحتی بیشتری داشته باشند. عمق کمدهای دیواری ۶۰ سانتی متر در نظر گرفته شده که هم برای دیزاین آشپزخانه و هم جانمایی لوازم کاملا مناسب هستند و یک تلویزیون بزرگ که در پشت آن یک کابینت تاسیسات الکترونیکی و سینمای خانگی پنهان شده است. یکی از دو طبقه حدود یک متر و نیم بالاتر از سطح خیابان و دیگری حدود یک متر و هشتاد سانتی متر پایین تر از سطح خیابان قرار داشت و البته حسن بزرگ طراحی آن این بود که هر دو طبقه خانه دوبلکس نورگیری مناسبی داشتند.

دکوراسیون داخلی خانه ی دوبلکس

توجه داشته باشید که در معماری داخلی مدرن، طراحی پلان باز کاربرد فراوانی دارد و فضاهای مختلف خانه را به جای دیوار، باید با فرش، نورپردازی سقف و مبلمان از همدیگر تفکیک کنید. این گیاه هم به شکل تک رنگ و هم دو رنگ با رگه های سفید دجود دارد. گل و گیاه یک از بهترین عناصر طبیعت محسوب می شوند که می توانید آنها را در خانه به کار ببرید. لازم به ذکر است که این سبک تاکید بسیاری زیادی بر ارتباط با طبیعت داشته و بر پایه ایجاد هارمونی و تعادل با طبیعت می باشد. 5. فضای پلان باز در خانتان ایجاد کنید! پله های گرد اگرچه ممکن است زیبا و همچنین دارای فضای اشغال کمتری نسبت به پله های مستطیل باشند، اما به صورت کلی گزینه های مناسب و کاملا راحتی برای تردد نیستند.

معماری داخلی آپارتمان مسکونی

نکته: برای این که جلوه ساده رنگ های خنثی را از بین ببرید، رنگ های اصلی آبی، قرمز و زرد را با استفاده از تابلوها و دکوری ها وارد فضا کنید. طبق این اصل هر چیزی که در فضای منزلتان به کار می برید باید هدفمند و کاربردی باشد و تا حد امکان از اثاثیه و دکوری های غیر ضروری پرهیز کنید. این میز بسیار کاربردی است و می تواند حتی برای میز غذاخوری نیز مورد استفاده قرآر گیرد. به نظر شما ۳۶ متر مربع حتی برای جای دادن مبلمان پذیرایی هم کم است؟ اگر جایی از فضای شما تورفتگی ناگهانی یا حتی برآمدگی دارد یا بهصورت مربع یا مستطیل کامل نیستند و کل آن­ها از حالت عادی خارج است.

طراحی داخلی خانه قدیمی

برای مشاوره معماری و دکوراسیون آنلاین و استفاده از توصیه های طراحان حرفه ای اتود می توانید از لینک زیر استفاده بفرمایید. اگرچه قیمت کاغذ دیواری نانو مانع از استفاده گسترده آن می شود ولی با این حال خرید کاغذ دیواری نانو را به بسیاری از افراد توصیه می کنیم. یکی از هوشمندی های طراحی این خانه، کابینت های دیواری هستند که به عنوان یک دیوار کابینتی از کف تا سقف ساختمان امتداد پیدا کردند و به عنوان یک نقطه اتصال بین دو طبقه به شمار می روند. اگر شما هم جزو طرفداران بی شمار دکوراسیون داخلی به سبک مدرن هستید، با من در ادامه همراه باشید تا اصول و نکات اجرایی این سبک را به شما آموزش دهم. عکسهایی از دکوراسیون داخلی ایرانی کوچک را در زیر میتوانید ببینید.

دوبلکس چیست و به چه خانه هایی اطلاق می شود؟

اگر جز دسته افرادی هستید که سبک کلاسیک و سنتی ایرانی را دوست دارید میتوانید از رنگ طلا گون برای دکوراسیون داخلی منزل ایرانی خود استفاده کنید. با وجود گسترش دکوراسیون مدرن و ورود آن به زندگی ایرانیان هنوز سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک جذابیت های بصری خاص خود را داشته و از این نظر هنوز محبوب باقی مانده است. گروه معماری زیگ دکور یکی از بهترین شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی است که بهترین بودن را نه تنها در حرف بلکه در عمل اجرا کرده است. هنگام در نظر گرفتن محلی برای ذخیره هر چیزی از وسایلی بهعنوان دکور استفاده کنید تا فضا را ازآنچه هست هم بهتر کنید. دست سازه های هندی مانند بشقابهای دیواری ، مجسمه ها ، ظروف و جعبه های رنگی هم کاربرد زیادی در این سبک دکوراسیون دارند.پارچه های استفاده شده در سبک هندی مانند مبل ها و کوسن ها از جنس های مرغوبی چون ابریشم و مخمل با طرح های پر زرق و برق و شلوغ استفاده می شود.

طراحی داخلی خانه دویست متری

سادگی به این معنی است که عناصر و اثاثیه ای که در فضای داخلی منزلتان به کار می برید، مثل تصویر زیر، بدون جزئیات تزئینی باشند. برای آشنای با سبک های مختلف در دکوراسیون پیشنهاد می کنم مقاله 18 سبک برتر و شگفت انگیز دکوراسیون داخلی منزل را مشاهده کنید. داستان این خانه و تصاویرش را می توانید در ادامه مشاهده بفرمایید. میتوانید در این صفحه نمونه های دکوراسیون کابینت آشپزخانه را مشاهده کنید. در حقیقت، وجود پرده یکی از الزامات دکوراسیون داخلی ایرانی است.

پله گرد، از جمله اصلیترین سازههای خانههای دوبلکس است؛ بنابراین در زیبایی آن تاثیر بسزایی دارد. نقشه ساختمان در سه طبقه و دارای موقعیت دسترسی از جنوب است.سازه به کار گرفته شده در آن اسکلت بنایی است و فایل نمای شیک آن در پکیج همراه پروژه قرار دارد. پس می طلبد تمرکزی جامع بروی نقشه انتخابی خود داشته باشید . اصلاً خوشآیند نیست که پس از یک سال ظاهر مبلمان منزلتان مانند اثاثیه ده سال پیش باشد. کشتی ها و بسیاری از وسائل نقلیه بزرگ زمینی مانند ماشین های سنگین و نظامی و قطارها نیز از موتور دیزل نه فقط برای تامین برق توسط ژنراتور به حرکت درآمده توسط آنها روشنایی خود را بلکه نیروی محرکه مورد نیاز خود استفاده می کنند.

منظور از دکوراسیون سنتی چیست؟ اگر نمی دانید تریبلکس چیست؟ دوبلکس چیست و به چه خانه هایی اطلاق می شود؟ شما نمی دانید که از چه ترفند ها و نکاتی برای نور گیری بهتر و بیش تر خانه استفاده کنید. بهتر است ابتدا با انواع سبک ها آشنایی پیدا کرده و سپس تصمیم بگیرید. ما به شما کمک میکنیم تا انتخابی مطمئن و مناسب با خواسته هایتان داشته باشید . به راحتی می توانید این مکان بسیار جمع و جور را با کمی دقت و البته سلیقه به محیطی بسیار دلچسب و مفرح تبدیل کنید تا در زمان هایی که حال و حوصله هیچکس و هیچ چیز را ندارید با پناه بردن به این پارک کوچک منزل خود، حسابی روح خود را جلا دهید.

به عبارت دیگر، منظور از دکوراسیون داخلی خانه ایده آل، ایجاد فضای بصری قوی و تاثیر گذار بهنحوی است که ضمن آرامش بخشیدن به محیط، آن را کسالت بار و تکراری جلوه ندهد و بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل را زیبا و جذاب نمایش دهد. طراحان مدرن از یک حس سادگی در هر عنصر ازجمله مبلمان استفاده می کنند و معمولاً فضایی تک رنگ، براق و به دور از تجمل را ایجاد می کنند. جایی که معماری و دکوراسیون از سبک های پر تجمل ویکتوریایی و گوتیک فاصله گرفت و رو به ساده گرایی و ساخت خانه های مقرون به صرفه رفت.

دکوراسیون داخلی هنر تزئین خانه مسکونی یا شغل های تجاری با در نظر گرفتن سلیقه و سبک شخصی مشتری است که شامل انتخاب طرح های رنگی، متریال مبلمان، آثار هنری و غیره می باشد. ما سلیقه شما را می شناسیم ! در حالت کلی خانه های مدرن از نورهای توکار سقفی برای تامین نور عمومی فضا استفاده می کنند. اگر بودجه لازم را دارید، نورهای قابل تنظیم را به کار بگیرید تا بتوانید خلق و خو و ظاهر ایجاد شده توسط نور را بتوان به راحتی تغییر داد. در طراحی دکوراسیون داخلی مسکونی هدف ایجاد فضاهای خوشایند و مناسب برای صاحبان خانه است در حالی که هدف دکوراسیون داخلی تجاری افزایش قابلیت ها و ایجاد فضاهای کاربردی برای ایجاد سود بیشتر می باشد. طراحی داخلی ایرانی مختص به منازل بزرگ با فضای زیاد نیست؛ خانههای کوچک ایرانی نیز با استفاده از چند تکنیک ساده و اندکی خلاقیت، میتوانند ظاهری جذاب و طراحی داخلی مجتمع مسکونی زیبا داشته باشند.

طراحی داخلی خانه دوبلکس سه خوابه

طراحی ویلا نیم پیلوت در شمال کشور برای ویلاهایی در نظر گرفته می شود که متراژ بنای آن ها کم در نظر گرفته شده باشد که قیمت مناسبتری داشته باشند و باید بدانید که این طرح بسیار رایج است. مطلب طراحی ویلا دوبلکس مدرن، ویلایی برای مایا در رودهن جزییات بیشتری از این پروژه در اختیار شما قرار می دهد. تا چندین سال پیش ایده طراحی خانه دوبلکس تنها برای خانه هایی با متراژ بالا پیاده سازی می شد، اما طی سال های اخیر این سبک دیزاین به خانه های کوچک هم راه پیدا کرده و جلوه جذابی به آن ها داده است.

طراحی داخلی خانه به سبک سنتی

نکته: پرده در سبک مدرن کارایی ندارد و در طول روز، نور منازل مدرن از محیط بیرون و از پنجره های بزرگ وارد فضا می شود. به این معنی که شکل طراحی ساختمان و عناصر دکوراسیون، باید با هدف و کارایی آن ها مرتبط باشد. اگر ابعاد زمین من با این نقشه مغایرت داشت چکار کنم؟ کافیست که در بالای صفحه در قسمت خدمات تکمیلی تیک ویرایش نقشه را فعال نمایید و خرید خود را انجام دهید .کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند. اتاق خواب و فضای حمام در فضای زیرین جای داده شده اند و فضای اصلی که قسمت بالای دوبلکس است، شامل یک اتاق نشیمن، آشپزخانه و حمام است. در این قسمت، روشهای مختلف ترمیمی كه در صنعت بتن معمول هستند، شرح داده می شوند. پله های ساختمان که شاید شاخص ترین المان طراحی این فضا هستند، با کاشی های گرافیتی پوشیده شده اند و بقیه کف با یک پارکت جذاب از بلوط طبیعی فرش شده است.