خرید دوربین مداربسته الرت ایران فروشگاه دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن-امن باش

خرید دوربین مداربسته الرت ایران فروشگاه دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن-امن باش

به عبارت دیگر یادآوری می کند چه وظایفی به عهده طرفین است و در صورت عدم انجام هر کدام چه حقوقی برای طرف مقابل ایجاد می شود. دسته بندی دوربین های مدار بسته براساس آپشن های موجود نوع دیگری از تقسیم بندی است. مانند میکروفن و قابلیت ضبط صدا در دوربین که می توانید دوربین ها را به دو گروه عمده با قابلیت ضبط صدا و بدون این قابلیت تقسیم بندی کنید. همچنین پشتیبانی دوربین از کارت حافظه , http://amnbash.ir Wifi و قابلیت هایی مانند ضد نور بودن، WDR، HLC، تشخیص چهره، قابلیت پلاک خوان، ضد نفوذ و یا خرابکاری و… می تواند مورد نظر باشد. همچنین دوربین اسپید دام می تواند نقاط دور تحت پوشش را از طریق بزرگنمایی با بالاترین کیفیت تصویر برداری کند. نام دوربین دام از شکل ظاهری دوربین مداربسته که گنبدی شکل است، گرفته شده است.

  • جنس بدنه دوربین های دام به سه نوع فلزی، آلومینیومی و پلاستیکی تقسیم می شود که با توجه به نیاز شما، کارشناسان ما بهترین نوع دوربین مداربسته را به شما پیشنهاد خواهند داد.
  • برای ضبط تصاویر ویدئویی ارسالی از دوربین مداربسته hd می توانید از دستگاه nvr و دستگاه dvr استفاده کنید، ضمن اینکه مانند مورد قبلی از کابل کواکسیال هنگام نصب استفاده می شود.
  • امروزه استفاده از دوربین مداربسته برای منزل رواج بیشتری داشته و خرید آن انتخابی ایده آل جهت ایجاد امنیت و حفاظت از اموالتان است.
  • چرا که یک سیستم نظارت تصویری می‌تواند سرقت و خرابکاری ها را برای هر تجارت و کسب و کار و در هر حرفه ای کاهش دهد.

این نوع از دوربین ها برای فضاهای بزرگ و وسیع کاربرد گسترده ای دارند. همچنین، به منظور جلوگیری از سرقت و دزدیده شدن، مناسب است که این مدل دوربین مداربسته دور از دسترس و در ارتفاع بالا نصب گردد. استفاده در فروشگاه ها، اداره ها و منازل، از عمده ترین موارد کاربرد دوربین های مدار بسته مدل دام تلقی می گردد. برای ضبط تصاویر این نوع دوربین از یک دستگاه مخصوص با عنوان DVR استفاده می شود. به عبارت دیگر، دستگاه DVR، وظیفه ضبط تصاویر در سیستم دوربین های مدار بسته را بر عهده دارد. شما می توانید دوربین های مداربسته خانگی و منزل را از فروشگاه دیاکالا خریداری نمایید.

فروشگاه اینترنتی اچ دی تک، مرجع تخصصی پخش دوربین مداربسته

دوربین های کیس کوچک اصولا قیمت کمتری به نسبت دوربین‌هایی با سولوشن های مشابه دارند(ابعاد کیس و جنس پلاستیکی یا فلزی بودن آن بسیار مهم است). تا سال‌های نه چندان دور، همه جا دوربین‌هایی با کیفیت‌هایی آنالوگ نصب می‌شد. در سال‌های اخیر رزولوشن‌هایی با واحد مگاپیسکل برای دوربین‌های HD و IP در بازار زیاد شدند.

تفاوت دستگاه dvr و nvr چیست؟

دوربین مدار بسته برای اولین بار توسط آلمان‌ها برای مشاهده پرتاب موشک‌های V2 استفاده شد. از آن زمان به بعد، به فنآوری جامع دوربین‌های امنیتی تبدیل شده است که همۀ ما آن را می‌شناسیم. سیستم‌های نظارت آنالوگ، با اتصال دوربین آنالوگ به دستگاه ضبط ویدئو دیجیتال از طریق کابل‌های انتقال کار می‌کنند.

امروزه بسیاری از ماموران پلیس در سرتاسر دنیا از جمله کشورمان ایران بر روی لباس های خود از دوربین مداربسته کوچک بر روی جلیقه هایشان استفاده می کنند تا از مجرمین در هنگام وقوع جرم مدرک قضائی داشته باشند. علاوه بر جمع آوری مدرک برعلیه مجرمین یکی دیگر از فواید نصب دوربین مداربسته مخفی این است که نیروهای پلیس آرامش بیشتری در حین ماموریت دارند زیرا می دانند که با نصب دوربین مداربسته، مجرمین نمی توانند در دادگاه برعلیه مامورین ادعا های پوچ ارائه دهند. هر کدام از این دوبین ها می تواند هم در محیط خارجی و هم داخلی نصب شوند اما دوربین دام به علت دارا بودن ویژگی ها خاصی که دارند گزینه ی مناسب تری برای محیط های داخلی و فضا های بسته می باشد. این در حالیست که نصب دوربین های مداربسته بولت عمدتا در فضای های باز صورت می گیرد. شرکت نصب و راه اندازی دوربین مداربسته تارتن دژ آریانا علاوه بر فروش دوربین مدار بسته و تجهیزات حفاظتی، تجهیز و نصب و اجرای آنها را نیز در مجموعه فعالیت های خود قرار داده است. وجود قرارداد نصب دوربین مداربسته علاوه بر ایجاد نظم بیشتر به پروژه نصب دوربین مداربسته، وظایف طرفین قرار داد را نیز به روشنی مشخص می کند.