خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی ⭐️ ماهی 20 میلیون درآمد ⭐️ راهنمای جامع | ایران کاپ

خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی ⭐️ ماهی 20 میلیون درآمد ⭐️ راهنمای جامع | ایران کاپ

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی با ما تماس بگیرید. البته این موضوع عمومیت نداشته و نمی توان گفت که همه دستگاه هایی که در زمینه تولید لیوان کاغذی هستند و استوک به خرید و فروش می رسند خراب و مشکل دارند. بدون شک همه ما به دنبال مشاغلی هستیم که با سرمایه گذاری کامل دیگر نیازی به انجام کار سخت نداشته باشیم.

دستگاه تولید بشقاب کاغذی – YouTube

کلیه دستگاه های تولید لیوان کاغذی نو و کارکرده توسط شرکت ایران لیوان ضمانت شده.این شرکت خدمات پس از فروش آن ها را تضمین مینماید. با استفاده از دستگاه تولید لیوان کاغذی ایران لیوان می توانید اقدام به تولید لیوان کاغذی در دسته بندی های مختلف نمایید. برای مثال ظرفیت لیوان ها به صورت 7،6،5،4 الی 32 تقسیم بندی شده.این موضوع بر اساس هر اونس سنجیده می شود که هر اونس شامل 28/34 می باشد. ساخت کاغذ مورد نیاز لیوان کاغذی از براده‌های چوب انجام می‌شود. خرده چوب‌ها پس از طی کردن مراحل فرآوری به خمیر چوب تبدیل شده و سپس با اضافه شدن مواد شیمیایی مثل کلر و هیدروکسید سدیم به خمیر چوب، کاغذ سفید مورد نیاز برای تولید لیوان کاغذی تولید می‌شود. پس از این مرحله برای ضد آب شدن کاغذ، لایه پلاستیکی نازکی به کاغذ لیوان چسبانده شده و برش‌های لازم برای شکل‌دهی به لیوان بر روی کاغذهای آسترشده ایجاد می‌شود.

بر اساس تقاضای بازار، بودجه و فصل ظرفیت تولید خود را برنامه ریزی کنید. بنابراین، بسته به بودجه خود، فرآیند تولید خود را برنامه ریزی کنید. ظرفیت تولید تعداد صفحات تولید شده در ساعت است و بسته به تعداد قالب، اندازه صفحه، قدرت موتور متفاوت است. در یک ماشین تمام اتوماتیک، فقط باید رول کاغذ را روی غلتک های اختصاصی قرار دهید و صفحات نشسته را در محفظه قرار دهید.

اگر به یک دستگاه تولید بشقاب کاغذی با سرعت بالا با ویژگی های پیشرفته نیاز دارید، ممکن است مجبور شوید هزینه زیادی را برای آن خرج کنید. قبل از سرمایه گذاری بر روی یک دستگاه بشقاب کاغذی با کیفیت، باید چندین چیز را در نظر بگیرید. برای راه اندازی یک کسب و کار ورق کاغذی، باید برخی از امکانات اولیه مانند زمین، ماشین آلات، مواد اولیه و نیروی کار را داشته باشید.

  • کامل دستگاه در وضعیت عالی مکانیک و ظاهری قرار دارد و در حال کار می باشد.
  • قیمت مواد کاغذی مورد نیاز برای تولید صفحات به عوامل مختلفی مانند GSM، اندازه، نوع و کیفیت بستگی دارد.
  • اگر چه دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف در ایران نیز تولید می‌شوند ولی اغلب دستگاه های تولید این نوع ظروف، محصول کشور کره یا چین هستند.
  • دستگاه نیمه فرمینگ PS که امروزه در بازار زیاد است، اکثرا ساخت سازنده نامعتبر با قطعات کیفیت پایین بوده و یا در کل دستگاه به علت کارکرد بالای آن مستعمل بوده و توان تولید استاندارد را نداشته و تعمیر و بازسازی آن نیز توجیهی ندارد.

برای شروع کسب و کار تولید لیوان کاغذی به چه میزان سرمایه ای نیاز داریم؟ میزان سرمایه اولیه برای شروع اینکسب و کار، اگه بخواهید از دستگاه استوک استفاده کنید می تواند از 70 تا 80 میلیون تومان باشد. مواد اولیه برای تولید ظروف یکبارمصرف در دستگاه پرس ترموفرمینگ ، بصورت رول و ورق آماده میباشد که این رول و ورق ، در دستگاه ورق ساز تولید میگردد . پیچیدگی تنظیمات یا سادگی تنظیم نیز نکته مهمی در انتخاب دستگاه تولید لیوان کاغذی است.

معرفی دستگاه ، نحوه کارکرد ، مزایا و …