خرید اینترنتی چسب بتن لیست قیمت چسب بتن شرکت شیمایی ساختمانی آژن

با استفاده ازچسب بتن آب بند شیمی ساختمان SA12 ماسه نرم یا ماسه بادی یا پودر سیلیس با نسبت 4 به 1 با سیمان پرتلند مخلوط می گردد و به جای آب از محلول چسب بتن و آب که قبلا گفته شد استفاده می شود. ملات تهیه شده برای نرمه کشی تا ضخامت 4 میلیمتر بر روی انواع سطوح بتنی و سیمانی قابل استفاده می باشد. پس از مصرف چسب بتن آب بند شیمی ساختمان SA12 محل استفاده باید در دمای 10 تا 40 درجه و تحت رطوبت کافی و دور از نور آفتاب باشد. برای این منظور می توان از نایلون های رنگی یا تیره ی مخصوص استفاده نمود. گیرش نهایی چسب بتن آب بند شیمی ساختمان SA12 تا 15 روز بعد از مصرف ادامه دارد و البته بعد از 48 ساعت گیرش اولیه به اتمام خواهد رسید.

از این چسب جهت استحکام بتن در محیط هایی مثل خازن،پی ها،چاله های آسانسور،استخرها و… دیگر مناطقی که ملات سیمان و بتن نیاز به نفوذناپذیری بیشتری نسبت به آب دارند استفاده می شود. اما لازم است این نکته را ذکر نماییم که این دسته از چسب ها، به علت خاصیت هایی که دارد نسبت به سایر چسب های بتنی گرانتر است.عمدتا از این دسته چسب ها برای مصارف ساخت استخرها مورد استفاده قرار می گیرند. محصولات شرکت شورلول ایران و تراکو با فرمولاسیون شورلول استرالیا و شرکت تراکو تولید شده و با قیمتی قابل رقابت و با کیفیت بسیار بالا به بازار عرضه میشوند. علاوه بر این، بسته به ساختار عملیاتی، می توان از چسب بتن اپوکسی به عنوان یک درزگیر داخلی قوی بتن استفاده کرد.

از مهمترین ویژگی چسب بتن در صنعت می توان به افزایش پسبندگی بتن جدید به بتن قدیمی، اشاره اکنون این لینک را کلیک کنید کرد. در هنگامی که بتن قدیمی از ملات قدیمی تولید شده است و نیاز است تا یک بتن جدید با ملات جدید را به ان اضافه کنیم، چسب های بتن به کار می آیند. از سوی دیگر می توانند باعث جلوگیری از نقوذ و نشست آب شده و به عنوان آب بند کار کنند. ابتدا باید دو پیمانه یک سان بردارید اولی برای ریختن آب و دومی برای ریختن چسب . خوب در ابتدا یک پیمانه آب را داخل ظرفی میریزیم و سپس سه پیمانه از پودر را به آن اضافه می کنیم حال چسبی را که با آب مخلوط کرده بودید به خوبی هم بزنید تا به حالت یم خمیر صاف و یک دست در آید .

  • عمر نگهداری چسب بتن شیمی ساختمان با رعایت اصول نگهداری و انبار سرپوشیده و خنک حداکثر تا 12 ماه می باشد که بر روی درب محصول تاریخ تولید درج گردیده است .
  • در مرحله اول سطحی که نیاز تعمیرات دارد را از هر گونه ذرات غبار و آلودگی های محیطی پاک می کنیم، زیرا این ذرات باعث کاهش کیفیت چسبندگی می شود.
  • به منظور خرید چسب بتن از شهر مفتول تنها کافیست از طریق تماس با شماره 37556_021 با کارشناسان فروش در ارتباط باشید و پس از دریافت مشاوره رایگان، سفارش خود را ثبت کنید.
  • قبل از استفاده از این محصول لازم است سطح مورد نظر از هرگونه ذرات گرد و غبار پاک گردد و سپس چسب بتن توسط قلم مو بر روی سطح کار مالیده شود.
  • این چسب ها دارای انواع مختلفی بوده و کارکردهای مختلفی دارند.
این نوع چسب با ایجاد اتصالات قوی بین بافت‌های دو قسمت سازه، سبب تولید ملات بتنی بسیار قوی خواهد شد. برای خرید اینترنتی چسب بتن sa12 می‌توانید از طریق همین صفحه اقدام نمایید و سفارش خرید خود را ثبت نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما برای نهایی کردن سفارش با شما تماس حاصل نمایند. از چسب بتن شیمی ساختمان به جهت تقویت چسب پودری bk1نیز استفاده می گردد.

لیست قیمت چسب بتن

به منظور نحوه استفاده از این نوع چسب ها باید ابتدا سطح مورد استفاده باید از چربی، ذرات و گرد و غبار پاک شود. چسب را با آب حل کرده و پس از رقیق شدن به سیمان و شن و ماسه مخلوط می شود که حاصل ملاتی خمیری شکل و روان است. درصد مناسب اختلاط 5 تا 20 درصد وزن سیمان مورد استفاده می باشد. هرچه ضخامت کمتر و یا فشار وارده بر آن بیشتر باشد ، مصرف این نوع چسب بالا می رود. به طوری که در ضخامت های بالا استفاده از چسب های بتن بصورت لایه لایه می باشد.

روش استفاده از چسب بتن

خرید اینترنتی چسب بتن لیست قیمت چسب بتن شرکت شیمایی ساختمانی آژن