جدیدترینهای «ورزشی بدنسازی»:

هرچقدر وزنه سنگینتر باشد فشار وارد بر عضلات بیشتر میشود و حجم آنها افزایش مییابد. تنها اگر بهصورت حرفهای وزنه بزنید خوردن پروتئین به افزایش حجم شما کمک میکند. خوردن منابع متنوع پروتئینی تمامی اسیدهای آمینه ضروری را به بدن شما میرساند. برای خانمهایی که به دنبال یک رژیم غذایی سالم به همراه محتوای پروتئینی کافی هستند، رعایت تنوع مهم است. با رعایت چند نکته میتوان از بروز مصدومیت و مضرات این ورزش کاست. این آمینو اسیدها دارای میزان بالایی از منابع غذایی طبیعی بوده که به سرعت جذب میشوند و برای مصارف روزانه و پس از ورزش مناسب هستند. پروتئین وی دارای مواد مغذی با ارزشی است که رژیم غذایی را بهبود میبخشد و همچنین بر سیستم ایمنی بدن تأثیری مثبتدارد. به خاطر داشته باشید تمام افراد بهسادگی در یک دستهبندی قرار نمیگیرند ولی میتواند شروع خوبی برای مراجعهکننده شما باشد تا با در نظر گرفتن فرم بدن خود و تنظیم ماکروها بر اساس آن، برنامه کاهش وزن و عضله سازی خود را بچیند. این پروتئین میتواند برای بدنسازان، علاقهمندان به باشگاه و همچنین افرادی که نیاز به کاهش وزن دارند یا به سادگی پروتئین در رژیم غذاییشان قرار نمیگیرد، نقش مهمی ایفا کند.

گیاهخواران میتوانند تمام آمینواسیدهای ضروری خود را از لبنیات و تخممرغ دریافت کنند اما وگانها تنها باید از گیاهان این پروتئین را کسب کنند. حداکثر مقدار پروتئین که این ارگانها میتوانند تحمل کنند 5/3 تا 5/4 گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن است که معادل 238 تا 306 گرم پروتئین در روز برای یک خانم 68 کیلویی است. همچنین چون این تکنیک یک مرحله اضافهتر از پروتئین کنسانتره دارد، باعث افزایش هزینه هم میشود. در ابتدا، ممکن است این تکنیک بسیار خوب به نظر برسد اما تمام آن مواد مغذی مفید موجود در چربی هم از بین میرود. در گذشته اعتقاد بر این بود که بیشتر مزایای کراتین تنها به دلیل افزایش انرژی الکتریکی به دلیل افزایش فسفوکراتین در ماهیچه هاست.

تحقیقات مختلف نشان دادهاند که هنگام مصرف این مکمل ممکن است میزان ورزش انجام شده در یک جلسه افزایش یابد. بهطورکلی ترکیب پروتئین و کربوهیدرات قبل از ورزش میتواند انرژی خوبی به شما دهد. من تنها وقتی به پروتئین احتیاج دارم که بخواهم عضله سازی کنم. به عبارتی دیگر، وقتی شما یک گروه عضلانی را فقط یک بار در هفته تمرین میدهید، این عضلات چند روز بعد از تمرین در وضعیت ِ «در حال رشد» هستند، اما اگر یک هفتهی کامل به این عضلات استراحت بدهید، فرصتهای خوبی را برای تحریک رشد عضلات از دست خواهید داد. وقتی به دنبال مواد غذایی حاوی پروتئین هستیم باید آمینواسیدها را در نظر بگیریم.

دلیل این مزیت به این خاطر است که زنجیره های پروتئینی طولانی به نام پپتاید ها از قبل به زنجیره های کوتاه تری شکسته می شوند و هضم آن آسان تر و راحت تر است. این باکتری در ماست یافت میشود و میتواند با اسهال و بیماریهای عفونی نیز مقابله کند. در همین باب لازم به ذکر است که ما در داروخانه بانک دارو نیز به عنوان فروشنده انواع مکمل پروتئین همواره آماده ارائه خدمات هستیم. در زمان تولید پنیر، قسمتهای چرب شیر بسته شده و آب پنیر به عنوان محصول جانبی از آن جدا میگردد. این میزان استرس زیادی به کبد و کلیه وارد میسازد و منجر به آسیب میگردد. همچنین موجب شادابی مو و ناخن نیز میگردد. شرکت پگاه پودر پروتئین وی نیز تولید کرده است اما درصد پروتئین آن زیر 10 درصد است و توصیه شود به جای آن پروتیئن شیر پگاه با 70 درصد پروتئین را مصرف نمایید. این شرکت مکملهای بسیار باکیفیتی را به سراسر دنیا حتی آمریکا عرضه کرده است. ازآنجاکه یافتههای ما در این زمینه مبهم است، خیلی درگیر جزئیات نوع پروتئین مصرفی بعد از ورزش نشوید. مسئله مهم بعدی تغذیه قبل و بعد از ورزش است. با یک جستجوی سریع پاسخهای بیشماری در مورد اینکه چه غذایی به چه میزان و در چه زمانی قبل و بعد از ورزش مصرف شود در اختیار شما قرار میگیرد.

این مقدار پروتئین نه تنها باعث حمایت از رشد و توسعه بافت عضلانی میشود، بلکه شما را قادر میسازد در کوتاه ترین زمان ممکن به وزن ایده آل خود دست یابید.مقدار 91 گرم کربوهیدرات در کنار 13 گرم اسید چرب ضروری با مجموع 680 کالری، به همراه کراتین و گلوتامین بخشی از فرمول افترشاک میباشد که در کنار ترکیبی قدرتمند از آنتی اکسیدانها آلفا لیپوئیک اسید، ویتامین ب و ث، تضمین کننده ریکاوری سریع حین و بعد از تمرین به واسطه از بین بردن رادیکالهای آزاد در جریان خون میباشد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، محسن سالاری معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: باشگاه های بدنسازی میتوانند با رعایت دستورالعملهای بهداشتی فعالیت داشته باشند. در صورتی که اولویتهای گفته شده در بالا را رعایت کنید ولی همچنان هیچ تاثیر منفی مبنی بر مصرف پروتئین پیش از خواب وجود ندارد، پس انجام این کار می تواند به گرفتن پروتئین زیادتر کمک کند. همه منابع حیوانی پروتئین حاوی این آمینواسیدها هستند. هرچند در یک رژیم غذایی سالم همیشه اولویت تأمین منابع با غذاهای کامل است.

پس پیشنهاد می کنیم که در زمان عضویت در باشگاه، در مورد هزینه ها حتما سوال کنید و از امکانات و تجهیزاتی که قرار است در اختیار شما قرار دهند مطلع شوید و همه چیز را سبک و سنگین کنید. بسیاری از متخصصان پیشنهاد میدهند در بازه زمانی مشخصی بعد از ورزش پروتئین مصرف کنید. مکملهای تخصصیتری هم برای ورزشکاران حرفهایتر حاوی اسیدهای آمینه چند شاخهای پیشنهاد میشود. برای تناسب اندام و کاهش وزن هم پروتئین وی ایزوله گزینه مناسبتری است. اما پروتئین شیر به دلیل کیفیت بالاتر، با درصد بیشتری در مکملهای بدنسازی استفاده میشود. به طور کلی، این مورد را فقط در محصولاتی خواهید دید که از چندین منبع پروتئینی استفاده میکنند. این ماده از سه اسید آمینه در کبد ایجاد میشود. پروتئین وی همچنین یک بستر عالی برای رشد میکروارگانیسمهای مختلف است که به توسعه محصولات مفیدی مانند اسید لاکتیک و اسید سیتریک کمک میکند.

با بالا آوردن زانو ها، وزن اضافی دیگر بر روی عضلات شکم قرار میگیرد و تمرین را در مقایسه با دراز نشست معمولی دشوارتر است. پروتئین هیدرولیز هم به دلیل هضم بسیار آسانی که دارد و همچنین چون در مقایسه با دیگر پروتئینها سطح انسولین خون را بیشتر افزایش میدهد، مورد استقبال ورزشکاران و بدنسازان قرار میگیرد. اما جالب است بدانید که زنان بیشتر از مردان در معرض سوتغذیه پروتئینی قرار دارند، به این علت باید به خوبی از نیاز بدنشان به پروتئین مطلع شوند و در صورت نیاز حتما پروتئین وی مصرف کنند. در واقع، این پردازش گاهی اوقات برخی از اسیدهای آمینه را تجزیه میکند که هضم دشوار را برای مصرفکننده در پی دارد.

گاهی اوقات به طور مبهم به عنوان پروتئین شیر برچسبگذاری میشود. انواع پروتئین وی معمولاً به عنوان مکمل پروتئین استفاده میشوند. WPH به دلیل بهبود قابلیت هضم و کاهش پتانسیل آلرژی معمولاً در مکملهای پروتئینی پزشکی و شیر خشکهای مخصوص نوزادان استفاده میشود. اما باید توجه داشت که تفاوت ایجاد شده نسبت به افزایش قیمت آن چشمگیر نیست و در اصل، شما پروتئینی دارید که قیمتی گران دارد، در حالی که فقط کمی بهتر است. اگر قصد دارید زندگی سالمتری داشته باشید، توت را به عنوان بخش اصلی برنامه غذایی بدنسازی خود در نظر بگیرید. پروتئین وی و انواع آن از مکملهایی هستند که به عنوان کاتالیزور برای عضلهسازی، افزایش تواناییهای ورزشی، بازسازی و ترمیم ماهیچهها استفاده میشوند. برای مصرف کردن پروتئین کافی در روز باید مقدار پروتئین موجود در منابع غذایی مختلف را بدانید . منابع گیاهی هم در ترکیب با یکدیگر میتوانند منبع کاملی شوند.

وعده غذایی بعد تمرین حاوی کربوهیدرات باعث بهبود نتایج میشود. این نوع کراتین باعث ناراحتی معده یا نفخ نمیشود. این برند باسابقه ۱۵ ساله و کیفیت و تنوع بالا بهعنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان مکملهای ورزشی و بدنسازی شناخته میشود. رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در افتتاح آکادمی بینالمللی IFBB اعلام کرد که این فدراسیون از نظر سرانه ورزشی بسیار فقیر است. اغلب سالمندان از سارکوفنیا و یا از دست دادن بافت عضلانی رنج می برند که مصرف پروتئین از این واقعه جلوگیری می کند. میتواند از جمله فواید انواع پروتئین وی باشد. پروتئین های بدنسازی در انواع و اقسام گوناگونی موجود هستند که حتی از نظر طعمی هم یا یکدیگر تفاوت دارند. عضلات اسکلتی در بدن به اشکال گوناگونی وجود دارند ولی معمولا در دو سر خود به تاندون یا زردپی هایی ختم میشوند. 8 آمینواسید ضروری وجود دارد که بدن قادر به دریافت آنها از مولکولهای دیگر نیست و باید از راه خوراکی به بدن برسند.

پودر پروتئین یک مکمل غذایی محبوب برای کسانی است که می خواهند سلامتی خود را ارتقا دهند. برای باقی ما بیشتر یک هشدار است که به میزان کافی پروتئین مصرف نمیکنیم. مطالعه دیگری گزارش داد که افزودن یک مکمل بتا آلانین به یک برنامه ورزشی شدید تناوبی به مدت شش هفته، توده بدون چربی بدن را حدود 1 پوند (0.45 کیلوگرم) بیشتر از دارونما افزایش داد. از طرفی پیوستن به یک باشگاه ورزشی می تواند اولین قدم عالی برای یک زندگی سالم باشد. برای زنانی که فعال یا در تلاش برای کاهش وزن هستند، مقادیر بیشتر بهتر است. این واقعیت دارد که مصرف بیشازحد پروتئین منجر به کاهش سطح کلسیم میشود ولی در مورد مقادیر خیلی بالای پروتئین صدق میکند. مقادیر اضافه پروتئین به فرم چربی ذخیره شده و میتواند سلامت شما را به خطر بیاندازد. یک مطالعه در مردان دارای اضافه وزن نشان داد که افزایش پروتئین به 25 درصد کالری، اشتها 60 درصد و میل به میان وعده در شب را به نصف کاهش می دهد. استفاده در نوشیدنیها، نانها، میان وعده، محصولات قنادی و سایر محصولات غذایی مغذی از جمله کاربردهای دیگر انواع پروتئین وی است. مکملهای پروتئینی بهتر از منابع غذایی پروتئین هستند.

باشگاه بدنسازی نزدیک به محل سکونت و یا کار خود را در اینجا می توانید به راحتی پیدا کنید و از اطلاعاتی نظیر شهریه باشگاه بدنسازی و ساعت کاری آن باشگاه سایت fitnessnow با خبر شوید. برای زنان سلامت استخوانها و دندانها بهویژه با افزایش سن اهمیت ویژهای دارد. دریافت کافی پروتئین منجر به قوی شدن استخوانها و پیشگیری از پوسیدگی دندانها میشود. ازلحاظ علمی برای فرد کمتحرک این میزان کافی است اما با ایدئال فاصله زیادی دارد. اما اگر به عنوان یک خانم دنبال حجیم شدن عضلات نیستید و از بزرگ شدن بدنتان می ترسید خبر خوب برایتان این است که به علت کم بودن هورمون مردانه یا همان تستسترون در بدنتان، عضلاتتان با بدنسازی بزرگ و مردانه نمی شود. پروتئین وی روی استقامت بدن شما و همچنین قدرت عضلانی تاثیر خوبی دارد و می توان آن را به عنوان یک مکمل همه چیز تمام دانست.

البته از این نرم افزار جهت انجام حرکات ورزشی در خانه نیز می توان بهره برد. همچنین با ایجاد کمبود کلسیم به استخوانها نیز آسیب میرساند. پروتئین به کلیه آسیب میرساند. بدنسازی ریسک آسیبها در بدن افراد را به حداقل میرساند. مصرف ترکیب متنوعی از گوشت، ماهی و غذاهایی با منشأ گیاهی، پروتئین موردنیازتان را به شما میرساند. کتاب فراتر از استروئیدها: رازهای ناگفته در فیتنس و بدنسازی نوشتهی وارن ویلی، به شما میآموزد که با استفاده از تکنیکهای خاص، مصرف صحیح مواد غذایی و رژیمهای حرفهای میتوانید به بدنی عالی و عضلانی دست پیدا کنید. یکی از موادی که در افزایش حجم بسیار مهم است و باید در دوره افزایش مصرف شوند گروه مکمل ها و پروتئین ها هستند، اما در برخی از مواد غذایی طبیعی پروتئین کافی وجود ندارد بنابراین برای افزایش حجم عضلات باید از پروتئین و مکمل های قوی تر استفاده کنید. یا فقط با پودرهای گران قیمت و گوشت میتوان به مقدار کافی پروتئین دریافت کرد؟ کمپانی آمریکایی پرولب دارای محصولاتی با سطح کیفی بسیار بالاست که در کل دنیا توزیع میشود. به پروتئینی که به این شکل به دست میآید، پروتئین وی ایزوله گفته میشود.