جامعترین و تخصصیترین بررسی صرافی کوینکس برای ایرانی ها -ایران ارز دیجیتال

با معامله در کوینکس تا ۵۰ هزار معرفی صرافی کوینکس تتر هدیه بگیرید! لازم به ذکر است که با این سطح از ثبتنام و امنسازی حساب کاربری، سقف ارزش میزان برداشت روزانه سرمایه تا ۱۰ هزار دلار خواهد بود. CoinEx یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در هنگ کنگ است که از ارزهای رمزپایه زیادی پشتیبانی میکند و یکی از رقبای اصلی صرافی بایننس (Binance) و کوکوین (Kucoin) به شمار می رود. امروز در داناپ یکی از محبوب ترین صرافی های دنیا به نام کوینکس (CoinEx) را با یکدیگر مورد بررسی قرار می دهیم، پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید. 1- برای افزایش امنیت اکانت حتما باید یکی یا هر دو قسمت مشخص شده رو تایید کنید. به منظور انجام معاملات در بازار ارزهای دیجیتال، صرافیهای ارز دیجیتال همانند یک میانجی بین دو معاملهگر عمل کرده و انجام تراکنشها را به شدت ساده و سریع میکنند.

3. برای خرید از سه طریق می توان عمل کرد. 4. برای فروش نیز از سه طریق بالا می توان عمل کرد. 1. به وب سایت صرافی کوینکس بروید، و در گوشه بالا سمت راست روی دارایی ها یا Assets را کلیک کنید. بر روی گزینه Buy کلیک کرده و به مرحله بعدی بروید. این صرافی پشتیبانی فارسی زبان هم دارد و مشکلات شما را حل میکند و حالا حالاها نگران نباشید که این صرافی ایران را تحریم کند مخصوصا وقتی که بیشتر از 30% کاربرانش را تریدرهای ایرانی تشکیل میدهند و به راحتی میتونید با مدارک ایرانی احراز هویت و وریفای کنید (KYC) این صرافی برای حفظ موقعیت خودش هم که شده باید با حساب کاربران ایرانی تعامل کند وگرنه دچار زیان سنگینی از نظر گردش مالی و اعتبار و سود سهامش خواهد شد. به طور مثال ارز BNB را در 610 دلار خریده ایم و طبق تحلیل امکان دارد که قیمت نزول کرده و به 580 دلار برسد که نقطه مقاومت آن بوده و احتمال شکستن سطح مقاومت وجود دارد.

از ویژگی جذاب این صرافی این است که هم می توان ارز دیجیتال مورد نظر را خریداری کرده و به عنوان سرمایه گذاری آن را در حساب صرافی نگهداری کرد و یا با آن معامله کرد و ارز دیگری خریداری کرد. 2. اگر به عنوان نمونه از CET / USDT استفاده کنید. در بخش معاملات Spot وبسایت CoinMarketCap، با میزان تراکنش بیش از ۱۵۵ میلیون دلار در زمان نوشتن این مقاله، قادر به کسب رتبه ۴۷ شده است ولی در معاملات آتی یا Futures که در وبسایت تحت عنوان ابزار مشتقه یا Derivatives از آن یاد میشود، هیچ دادهای از این صرافی ثبت نشده است. در اولین ورود به وبسایت با صفحهای مشابه صفحه زیر روبرو میشویم. هم اکنون وارد یک پروسه ۳ مرحلهای میشویم.

اپلیکیشن این صرافی هم وجود دارد که کار را برای معاملهگران راحتتر کرده است. در بخش ۱، آدرس ایمیل مدنظر خود برای کار با این صرافی را وارد کرده و در بخش ۲، رمز عبور ورود به حساب کاربری خود در صرافی را وارد کنید. افراد میتوانند با وارد کردن شناسه ایمیل و رمز عبور خود یک حساب کاربری ایجاد کنند. اگر همین الان قیمت ارز دیجیتال بیت کوین و رمز ارزهای دیگر را در صرافی های داخلی بررسی کنید، متوجه تفاوت هایی در آنها خواهید شد. CoinEx بسیاری از ارزهای دیجیتال را پشتیبانی می کند، به ویژه سکه هایی که رای مردم را کسب می کنند بیشتر به این پلتفرم ملحق می شوند. در صورت تکمیل احراز هویت، این رقم به ۱ میلیون دلار در روز افزایش پیدا میکند و در ادامه از طریق ارتباط با پشتیبانی صرافی، امکان افزایش این رقم میباشد. حتماً کلید امنیتی خود را به صورت غیردیجیتال، بر روی یک کاغذ نوشته و در جای امن نگهداری کنید.

به منظور افتتاح حساب بر روی گزینه Sign Up کلیک کرده و در صورت داشتن حساب کاربری بر روی گزینه Log In کلیک کنید. در بالای صفحه باز شده در Account Settings، نمائی کلی از نحوه امکان خرید یا واریز رمزارز به حساب کاربری صرافی نمایش داده شده است که در آن مرحله اول ثبتنام یا Sign Up بوده که به انجام رسید، مرحله دوم احراز امنیت دو مرحلهای یا 2FA Security Settings میباشد که از دو طریق Bind TOTP (اتصال رمزعبور یکبار مصرف برمبنای زمان) یا Bind Mobile Number (اتصال شماره همراه) امکان پذیر است و در نهایت امکان خرید و واریز رمزارزها برای کاربر ایجاد میشود. تریدرهای ایرانی برای انجام معاملات خود با خطرات امنیتی مختلفی روبرو هستند.