ثبت نام در صرافی کوکوین آموزش ثبت نام صرافی Kucoin ایران ارز دیجیتال

۳-رمز معاملاتی ۶ رقمی خود را برای شروع ثبت سفارش وارد کنید. به دلایل امنیتی، هر ۲ ساعت یک بار از شما خواسته می شود که رمز معاملاتی را ارائه دهید. چه مبتدی یا یک معامله گر پیشرفته باشید، شروع معالات در این صرافی آسان است. در ادامه شما را با فرآیند انجام اولین معامله در صرافی کوکوین راهنمایی می کنیم. هنگامی که سفارشی را ارسال می‌کنید که تا حدی بلافاصله محسوب می شود ، برای آن بخش هزینه‌ای برای Taker پرداخت می‌کنید. باقیمانده سفارش برای وارد کردن سفارش خرید یا فروش قرار می‌گیرد و در صورت تطبیق، به عنوان سفارش سازنده در نظر گرفته می‌شود و هزینه سازنده دریافت می‌شود.

انتقال تتر از نوبیتکس به کوکوین

ثبت نام در صرافی کوکوین آموزش ثبت نام صرافی Kucoin ایران ارز دیجیتال

ارز کوکوین از سیستم مالی چند لایه و پیشرفته بهره می برد و در صورت بروز حوادث سخت افزاری مشکلی پیش نیامده و سیستم ثبات خود را حفظ خواهد کرد. مشکل دیگری که معمولا برای کاربران ایرانی پیش می آید این است که افرادی که از VPN ها با IP ثابت استفاده می کنند ، در صورت قطعی اینترنت و یا مشکلات دیگر ممکن است آدرس IP آنها تغییر پیدا کند. در این صورت صرافی تشخیص خواهد داد که شما از یک کشور تحریم شده از این صرافی استفاده می کنید و حساب شما را بلوکه کند. البته در صورت بروز این مشکل ، برداشت وجه از این صرافی ممکن می باشد. برای معاملات فیوچرز در کوکوین وارد حساب خود شده و در همان صفحه اصلی روی منوی Futures کلیک کنید.

آموزش تحلیل بازار ارز دیجیتال

پس از انجام این عمل همه چیز برای شروع معامله در این ثبت نام در صرافی کوکوین صرافی آماده است. در صفحه باز شده می توانید به راحتی طبق راهنمایی تصویر موجودی خود را انتقال دهید. جهت انجام این امر می توانید از مراحل زیر استفاده نمایید. حتما با ایمیلی ثبت نام کنید که معتبر باشد و پسورد آن را حفظ باشید.

کوکوین از بیش از 500 رمز ارز پشتیبانی می کند و امکان معاله برای تمامی کوین های محبوب بازار را امکان پذیر کرده است. همچنین این صرافی از رابط کاربری بسیار ساده ای برخوردار می باشد که به سهولت مبادلات دیجیتالی منجر می شود. در واقع این صرافی، هم برای افرادی که از مهارت بیشتری در بازار معاملاتی ارز دیجیتال برخوردار هستند، و هم برای اشخاصی که تازه شروع به فعالیت در این حوزه کرده اند بسیار مناسب است. یکی دیگر از ویژگی های صرافی کوکوین که باعث محبوبیت هر چه بیشتر آن می شود نرخ کارمزد می باشد.

افرادی که به معاملات فیوچرز و مارجین هم علاقه دارند می‌توانند از این صرافی برای مبادلات رمزارزی خود استفاده کنند. برای فعالیت در کریپتو کارنسی می‌توان از صرافی‌ها یا کیف‌پول‌های رمزارزی استفاده کرد. صرافی‌ها معمولا امکانات و قابلیت‌های بیشتری را به کاربران ارائه می‌دهند.

تاکنون در مجموع 200 میلیون توکن KCS به بازار عرضه شده و به کاربرانی که کارمزد خود را از طریق این رمز ارز پرداخت کنند؛ تخفیفی تعلق می‌گیرد. همچنین 50 درصد از درآمد حاصل از کارمزدهای دریافت شده توسط صرافی به صاحبان رمز ارز KCS پرداخت می‌شود. کوکوین در فهرست 10 صرافی پرترافیک جهان قرار گرفته و بیشترین حجم معاملات رمزارز را به خود اختصاص داده است. برای واریز به کوکوین در صفحه اصلی این صرافی روی گزینه Deposit کلیک کنید. خرید تتر از نوبیتکسبعد از خرید تتر باز از منو ها قسمت حسابداری و بعد برداشت کلیک کرده و از لیست ارز هایی که مشاهده می کنید در مقابل نام تتر روی برداشت کلیک کنید.