توری حصاری گابیون فنس مفتول گالوانیزه سیم خاردار توری حصاری فنر ماسک صنایع مفتولی کمیل | foulka

به منظور تولید فنس به روش دستی، تمامی مراحل فوق به جای دستگاه توسط افراد انجام مفتول می‌شود. در صورتی که بخواهیم توری با ابعاد چشمه مختلف تولید کنیم، می‌بایست قالب چشمه را عوض کنیم. در مرحله بعد، اهرم موتور الکتریکی توسط افراد روشن شده و مفتول گالوانیزه بر دور قالب مورد نظر می‌پیچد.

  • از فنس آهنی بیشتر در کنار جنگل‌ها و دریاها استفاده می‌شود و شیوه ساخت آن اصولا به صورت فرفورژه است.
  • این محصول از ترکیب بافت پی وی سی که همان چمن مصنوعی می باشد، سیم مفتول گلوانیزه ضد زنگ یا همان توری ها استفاده می شود.
  • قیمت توری حصاری  گالوانیزه گرم  به دلیل مقاومت در برابر نم و رطوبت بیشتر از مفتول سیاه است.
  • این محصول به دو صورت خاردار و یا به صورت قلاب‌دار تولید می‌شود.
  • در صورتی که قصد خرید این محصول را دارید در ادامه با مشخصات خرید و قیمت فروش توری حصاری آشنا شوید.

توری حصاری ساده یا مفتول سیاه معمولا برای توری سرندی استفاده میشود و مقاومت بالایی به دلیل گالوانیزه نشدن در برابر آب ندارد. بنابراین از این توری هنگامی که در مناطق آب و هوای گرم میخواهید حصارکشی کنید، میتوانید استفاده کنید. به عبارتی دیگر از مش حصاری در مناطق گرم و خشک استفاده می‌گردد. این نوع توری احتمال زنگ زدگی دارد، اما سرعت خوردگی آن پایین بوده و دوام مناسبی در مناطق مرطوب دارد.

توری حصاری گابیون فنس مفتول گالوانیزه سیم خاردار توری حصاری فنر ماسک صنایع مفتولی کمیل | foulka

خدماتی چون نواربری (رشته‌بری) ورق آهن، تست سالت اسپری و اعمال پوشش ضد خوردگی آهن روی محصولات فولادی از خدمات این شرکت می‌باشد. شاهین فلز سپاهان تجربه بیش از ۲ دهه حضور در بازار آهن ایران را یدک کشیده و در رده شرکت‌های تولیدی بازرگانی معتبر در این بازار است. هرقدر اندازه چشمه کوچک‌تر باشد، وزن توری بیش‌تر و گران‌تر می‌شود.

توری حصاری چه ویژگی ها و چه مزایایی دارد؟

یکی از ویژگی‌های خوب فنس توری قیمت مناسب آن می‌باشد توجه داشته باشید که قیمت توری‌ها به مدل گالوانیزه شده و موارد مختلفی بستگی دارد و قیمت‌ها بالا پایین می‌شود. مقاومت بالا در برابر خوردگی و ضد زنگ زدگی، مقاوم بودن آن در مقابل پارگی که بستگی به جنس و قطر مفتول دارد، بالا بردن امنیت در اماکن و نصب سریع و آسان یکی از دیگر، ویژگی‌های آن می‌باشد که در میان افراد محبوبیت پیدا کرده است. از جمله پرکاربردترین موارد برای استفاده از توری حصاری می‌باشند، البته در بسیاری از مکان‌ها برای حفاظت منابع آب یا دکل‌های برق نیز از توری حصاری استفاده می‌کنند که می‌تواند بسیار کاربردی و مفید باشد.

خدمات کارخانه تولید درب وپنجره upvc یو پی وی سی و توری

در ابتدا باید بگوییم که این توری فلزی در بازار در سه جنس فولاد سیاه، فولاد گالوانیزه و فولاد گالوانیزه با روکش پی وی سی موجود است. به منظور ساخت این محصول لازم است از ارتفاع استاندارد یعنی 50 سانتی‌متر تا 3 متر پیروی شود. در خصوص ابعاد چشمه نیز باید گفت یک توری استاندارد با ابعاد 4، 5، 6 و 7 سانتی‌متر تولید می‌گردد. هر چقدر ابعاد چشمه کوچک‌تر باشد، در نتیجه وزن توری افزایش پیدا می‌کند.

ابعاد چشمه: