تابلو روان تلویزیون شهری تابلو LED قطعات تابلو روان نمایشگر اول | asilight

تلویزیون شهری های متحرک بهترین گزینه برای این سبک از برنامه های شادی یا مذهبی می باشد. امکان نصب آسان و سریع ، امکان جمع آوری سریع این امکان را می دهد که در کمتر از یکساعت تمامی استیج خود را نصب و جمع نمایید. هر چه ارتفاع تلویزیون از زمین و فاصله دید کمتر باشد بهتر است، دات پیچ با عدد کمتری استفاده کنیم، تا کیفیت تصویر بهتر شود. در این مطلب تلاش کردیم که کلیه نکات مورد نیاز در رابطه با تلویزیون های شهری عنوان کنیم؛ اما اگر هنوز هم ابهام دارید، می‌توانید با کارشناسان ایمن ترافیک در تماس باشید تا جزئیات بیشتری در اختیار شما قرار دهند. اولین معیاری که تلویزیون‌های شهری را به دسته‌های مختلف تقسیم بندی می‌کند، ساختار پیکسلی است که آنها را به دو دسته RGB و ۲RGB تقسیم بندی می‌کند. در تلویزیون شهری نوع RGB، هر پیکسل از یک LED قرمز، یک LED سبز و یک LED آبی تشکیل شده است.

  • بالطبع در مورد تلویزیون های شهری اوتدور فونداسیون مناسبی نیز مورد نیاز است.
  • این نوع تلویزیون ها شدت نور متعادل و نورمال دارند که میتواند فضای حداقل 100 متری را پوشش دهد.
  • طبیعتا کیفیت مواد مصرفی، سایز، مجری پروژه و امکانات از جمله مواردی است که به صورت مستقیم روی افزایش قیمت انواع تلویزیون شهری اثر دارد.
  • ابزارهای تبلیغاتی که تکنولوژی غیر قابل ارتقاء دارند (تابلوهای بنر، تابلوهای فلکسی، تابلوهای LED ثابت و تابلو نئون) همگی یکبار مصرف هستند و هزینه‌های بالای تعویض آن ها در مناسبت‌های گوناگون، یکی از دلایل مهم برتری نسل جدید است.
  • اولاً به خاطر داشته باشید که خرید این تلویزیون‌ها چندان آسان نیست و قیمت بالایی دارد.

بابت سینک شدن نرم‌افزار شما لطفا با تیم فنی در تماس باشید تا از لحاظ فنی این مورد چک شود. تمامی ماژول های موجود در انبار ASI در سایت در بخش ماژول قابل مشاهده هستند. کافی است برای اثبات این صحبت یک بار با کارشناسان ما تماس گرفته و استعلام قیمت بگیرید. LED lamp نوعی از لامپ‌های حالت جامد است که از تکنولوژی دیود نورافشان استفاده می‌کند و به عنوان منبع… در این مدل ها هر پیکسل را۲ LED قرمز، یک LED سبز و یک LED آبی ایجاد کرده است. در معرض تابش مستقیم نور خورشید بهتر است از سایبان مخصوص استفاده شود تا کابینت‌های تلویزیون آسیب کمتری ببینند.

تابلو روان تلویزیون شهری تابلو LED قطعات تابلو روان نمایشگر اول | asilight

تا حدودی اختلاف دارد ولی بیس همه یکسان هستند و نحوه نصب تلویزیون شهری ها با یکدیگر یکسان می باشد. در مراسمات فراوانی دیده اید که از تلویزیون شهری های کوچک استفاده شده تا نما و زیبایی خاصی به برنامه نمایشی خود بدهند. این مراسمات بعلت برگذاری یکبار یا حداکثر چند بار در زمان بسیار کم نیاز نیست بصورت دائمی باشند و بعد از این گونه مراسم ها به مراسم دیگری منتقل می شوند. تلویزیون‌ اوت دور در فضاهای بیرونی، میادین، نمای ساختمان هاو معابر شهری استفاده می‌شود. یک مدل از این نوع تبلیغات تابلو های روان هستند که این تابلو ها بریخ قابلیت پخش متن ها و برخی قابلیت نمایش فیلم را دارند. تمام تلاش خود را جهت هر‌چه بهتر عملی کردن خواسته‌های مشتریان در‌این زمینه به‌کار بسته‌ایم.

برندهای معتبر همیشه از قطعات بسیار عالی و باکیفیت استفاده کرده و به همین دلیل استقامت و کیفیت تلویزیون شما نیز بالاتر می‌رود. کیفیت بالا در مواد اولیه تولیدات با کیفیتی در حوزه تلویزیون شهری را به مشتریان ارائه کرده است. با توجه یکسری پارامترها برای محاسبه تلویزیون شهری در باغ تالار ها، با بخش فروش تماس بگیرید تا راهنمایی لازم انجام گردد.

فروش ویژه

نمایشگر LED فضای بسته از شدت نور کمتری نسبت به نماشگر فضای باز برخوردار است. تبلیغات درون مال ها و فروشگاه های بزرگ ، مانکن دیجیتال و نمایش فیلم و مقالات در همایش ها از استفاده های تلویزیون شهری این نمایشگر هاست. به نمایندگی از رنگ های قرمز، سبز و آبی است که در آن هر پیکسل از یک LED قرمز، یک LED سبز و یک LED آبی ایجاد شده است. حالا هرچقدر فاصله پیکسلی بیشتر باشد وضوح کمتر و هرچقدر پیکسل ها به هم نزدیکتر باشند تصویر با کیفیت بالاتری نمایش داده خواهد شد. تلویزیون های شهری در انواع مختلفی در بازار تولید میشود ولی نوع و عملکرد آن را موارد زیادی تحت تاثیر قرار میدهدکه در ادامه به برخی از این انواع اشاره میکنیم. به گفته ی سخنگوی شرکتی که این مکان را به منظور برپایی بیلبورد خارق العاده اش کرایه کرده، این تلویزیون شهری در نوع خود بزرگترین تلویزیون شهری جهان محسوب می شود.

مزایای استفاده از تلویزیون شهری برای تبلیغات