بهترین ویتامین های بدنسازی برای افزایش حجم عضلات

در حالی که ممکن است بدون مصرف مکمل های غذایی، تمام این معیارها را برآورده کنید، برخی مکمل ها ممکن است در رسیدن به اهدافتان کمک کنند. در حالی که تحقیقات بیشتری در مورد بتا آلانین و افزایش عضله مورد نیاز است، این مکمل ممکن است در ترکیب با یک برنامه ورزشی به افزایش عضله کمک کند. آیا رژیم غذایی شما به شکلی هست که بتواند کمبود ویتامینها و مواد معدنی را در بدن شما جبران کند؟ تغییر دادن رژیم غذایی برای چربی سوزی بیشتر در حین دریافت کالری کمتر. اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید در زندگی خود تغییر ایجاد کنید توصیه می کنیم به سراغ رشته ورزشی جذاب و هیجانی بدن سازی بروید.

اگر هم در فاصله کوتاه باقی مانده تا برگزاری این رقابتها، ایران از میزبانی انصراف دهد، قطعا تبعات جدیای برای فدراسیون بدنسازی به سایت fitnessnow همراه خواهد داشت. من هم بر اساس مطالعاتی که در حیطهی تغذیه در طول دانشگاه داشتم چندین توصیهی اساسی را برای این دوستم توضیح دادم که در این مقاله به آن اشارهکردهام. طبق مطالعات انجام شده، امگا ۳ بلند زنجیره از طریق تغذیه یا مکمل می تواند با برخی از تاثیرات منفی مقاومت آنابولیک بر ساختار بدن مقابله کند. استفاده از پروتئین وی در این پکیج باعث می شود تا بدن شما تحریک به ماهیچه سازی شود و در کمترین زمان ممکن بیشترین عضله سازی را داشته باشید.

وقتی كه سطح مفصل به علتی (مثلا بد جوش خوردن شكستگی) تغییر شكل داده و صاف و یكنواخت نیست، تمركز نیروهای وارده به مفصل در بعضی نقاط بسیار بیشتر از نقاط دیگر مفصل خواهد بود و این عامل میتواند موجب ساییدگی سریعتر مفصل شود. اول از هر چیزی نباید خودمان را از انواع غذاها محروم کنیم اما باید غذاهای مفید را بیشتر از هر غذای دیگری مصرف کنیم. فاصله بین وعدههای غذایی نباید بیشتر از 2.5 الی 3 ساعت باشد به غیر از زمانی که خواب هستید. بنابراین از آنجایی که پروتئین برای دوره حجم خشک ضروری محسوب میشود، مکمل بی سی ای ای در این زمینه میتواند بسیار مفید باشد. دقت کنید که با انجام ورزشهای قدرتی عضلات شما نیاز به ریکاوری پیدا میکنند بنابراین در هفته دو یا سه بار ورزشهای قدرتی را انجام دهید. آمینو اسیدهای شاخه دار (BCAA) از سه آمینو اسید لوسین، ایزولوسین و والین تشکیل شده اند. در بسیاری از موارد میتوانید بجای انجام یکباره تمام تمرینها، برنامه را به دو یا سه قسمت تقسیم کنید. هر 6 – 8 هفته یک هفتهی کامل به خود استراحت دهید، یا حداقل میزان تمرینات خود را کم کنید، این حرکت به معنی حجم کمتر فعالیت، عدم اضافه کردن تکنیکهای سخت و جلوگیری از شکست در ستهای تمرینی است.

در واقع اگر یقین دارید که برای رسیدن به ظاهری خوب هزینه آن صرف کردن مدت زمان بسیار زیادی روی تردمیل است، پس اجازه دهید که شما را از اشتباهتان آگاه کنیم. بنابراین، بهتر است پیش از ثبت نام قطعی، تعدادی از باشگاه های بدنسازی خوب را شناسایی کرده و هزینه های آن ها را سوال کنید. بنابراین، اگر در اطراف محل زندگی یا کارتان باشگاه مورد علاقه خود را نمییابید، فضایی را در خانه خالی کنید و برای عرق کردن آماده شوید. در اندام های بدن معمولا محل اتصال عضله به استخوان به تكیه گاه یا همان مفصل نزدیكتر است تا به محل نیروی مقاوم. بهتر است به دنبال باشگاهی باشید که در مسیرهای خلوت تر و ترجیحا بر سر راه منزل یا محل کارتان قرار گرفته باشد. در ماه رمضان با روزه داری و عضله سازی در کنارهم تقریبا غیر ممکن است و شما باید تمام تمرکز خود را در نگهداری عضله و کم کردن چربی بدنتان قرار دهید. در واقع مقدار بسیار کم در حد نیاز ماهیچه ها (به صورت موضعی) از انواع ویتامین ها، مواد معدنی و آمینواسیدها را مستقیما در اختیار ماهیچه قرار می دهد و در کنار آن، با تحریک غده هیپوفیز، تستسترون بیشتری تولید می کند.

صنعت مدلینگ بسیار پیچیده و تخصصی است و کار هر کسی نیست تا وارد آن شده و به عنوان یک مدل موفق فعالیت کند. بهتر است از مکمل های بدنسازی با هدف خاصی استفاده کرد تا بتوان نتایج بهتری هم گرفت. انتخاب مکمل بدنسازی به هدف شما از مصرف آن بستگی دارد زیرا مکملهای ورزشی انواع مختلفی داشته و هر کدام به منظور خاصی کاربرد دارند. مکمل های پروتئینی مختلفی در دسترس هستند، اما برخی از محبوب ترین ها شامل پروتئین وی، کازئین و سویا هستند. سایر مکمل های پروتئینی حاوی پروتئین جدا شده از تخم مرغ، گوشت گاو، مرغ یا سایر منابع هستند. مکمل افزایش حجم آمینو اسیدهای شاخه دار را می توان همراه با صبحانه و همچنین در مخلوط های پروتئینی قبل و بعد از تمرین مصرف نمود. در حالی که می توان تمام پروتئین مورد نیاز خود را از غذاهای غنی از پروتئین دریافت کرد، برخی از افراد برای انجام این کار مشکل دارند. کراتین همچنین می تواند محتوای آب را در سلول های ماهیچه ای افزایش دهد که باعث متورم شدن ماهیچه ها شده و سیگنال هایی برای رشد عضلانی تولید کنند. وی خاطرنشان کرد: امروز اقتصاد با ورزش کاملاً عجین شده است و ورزش کرمانشاه هم برای رشد و ترقی نیازمند حمایت حامیان مالی قدرتمند است.

البته مصرف مکمل بدنسازی در شرایطی که فرد بخواهد بهطور آهسته و پیوسته پیش برود و عجلهای برای عضله سازی نداشته باشد، لزومی ندارد. HTP-5 یا به عبارتی ۵-هیدرو کسی-ال-تریپتوفان ترکیبی است که در بدن از آمینواسید تریپتوفان ساخته میشود و پیش ماده سروتونین است. ممکن است نیاز داشته باشید از مکمل ها نیز کمک بگیرید. با ما همراه باشید تا شما را با بهترین دستگاه های بدنسازی خانگی و باشگاهی آشنا کنیم. ویتامین C یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان ها می باشد که در رتبه ۲ فهرست ما قرار گرفته است. ارتقاء در پودرهای مکمل بر اساس تکنیک های که تولید کنندگان پروتئین بدنسازی به آن دست پیدا کرده اند سلامتی بیشتری را برای ورزشکار بر حسب تغییراتی که در پرسه تولید آن اعمال شده است فراهم می کند. به حفظ بافت عضله کمک می کند و بازسازی عضلات بعد از تمرین را سریع تر می کند. تحقیقات نشان می دهد که افزودن پروتئین اضافی از طریق مکمل ها باعث افزایش قدرت عضلانی در افرادی که ورزش می کنند می شود.

پکیج افزایش حجم عضلات به شما کمک می کند تا در کنار افزایش استقامت بدن در تمرینات سنگین بتوانید رکورد های خود را هم جابجا کنید. تحقیقات نشان میدهند که سرعت تخلیه غذا از معده افزایش پیدا میکند و جلوی سوزش معده را هم خواهد گرفت. اگر سری به باشگاههای ورزشی بزنید متوجه میشوید که ورزشکاران به دنبال افزایش حجم عضله هستند تا از این طریق بتوانند قدرت خود را افزایش دهند. این نوع از کراتین قدرت عضلات را بیشتر کرده و محتوای آب در سلولهای عضلانی را بیشتر خواهد کرد. عصاره های طبیعی موجود در این محصول باعث ترشح آدیپونکتین (Adiponectin) از بافت چربی، افزایش متابولیسم فیبرهای عضلانی و فعالیت میتوکندریایی می شوند. با این حال، تحقیقات دیگر نشان می دهد که BCAA ها ممکن است عضله سازی بیشتری در افرادی که برنامه تمرینی دنبال می کنند ایجاد نکنند. گاها کسانی را می بینید که بیش از یک ساعت بر روی یک عضله کار می کنند و خوشحال از اینکه دمار از روزگار عضلات خود در می آورند! افراد در سنین بالا می توانند با مصرف پروتئین بیشتر، مقاومت آنابولیک را خنثی کنند.

روی نیز به دلیل تأثیر بر غده هیپوفیز، ترشح هورمون ها را تقویت میکند و میتواند با هورمون آزاد کننده گنادوتروپین واکنش داده، روی سلولهای لیدیگ (Leyding) در بیضه ها اثر بگذارد. همچنین باعث کم کاری غده هیپوفیز نشده و عوارض آن را هم نخواهیم داشت. اما با توجه به تفاوت فیتنس و بدنسازی، استفاده آنها به جای هم درست نیست. این موضوع باعث ایجاد تفاوت در سرعت عضله سازی شما خواهد شد اما آنقدرها که فکر می کنید مشکل جدی نیست. همچنین، اکسیژن رسانی از طریق خون را بهبود می بخشد. اغلب 75 تا 300 گرم کربوهیدرات و 20 تا 60 گرم پروتئین در هر وعده از این مکمل های پر کالری وجود دارد.

پس از آن که وزنه دلخواه خود را استفاده کردید و از دستگاه بهره کافی را بردید، لازم است تا تمامی وسایل استفاده شده آن را در جایگاه مشخص خود قرار دهید. برندهای ایرانی از جمله اپکس، دوبیس، ویثر، آلامو، کارن، فول استار و ژن استار نیز با کیفیت عالی و دریافت استاندارهای لازم بین المللی نیز به این لیست اضافه شده است. مراجعه به پزشک برای شروع بدنسازی در هر سنی لازم است چراکه داشتن یک بیماری قلبی که شما از آن آگاه نیستید می تواند نتیجه ناخوشیندی داشته باشد که در این باره توصیه می کنیم لینک زیر را مطالعه فرمایید. گینرها به بدن کمک می کنند کالری و پروتئین بیشتری دریافت کند.

وی خاطرنشان کرد: اوایل دهه هفتاد با تلاش مربیانی همچون زندهیاد جلال نسرینی و طالب قوشچی رشته بدنسازی به مردم دیواندره معرفی شد و بعد از فراهم شدن بستر مناسب برای رونق این رشته در دهه هشتاد بدنسازی به یکی از رشتههای پرطرفدار در بین ورزشکاران این شهرستان تبدیل شد. با این حال، مصرف آن به عنوان یک مکمل غذایی می تواند محتوای کراتین ماهیچه را تا 40 درصد فراتر از سطح طبیعی آن افزایش دهد. همه این مواد مستقیما به ماهیچه داده می شود بدون اینکه بر روی بقیه بخش های بدن تاثیر بگذارند و عارضه ای را به دنبال داشته باشند. این ورزش از فعالیتهای مشابه مانند پاورلیفتینگ متمایز است زیرا بر ظاهر بدن به جای قدرت تمرکز دارد. یکی از روشهایی که میتواند در حجیم کردن عضلات به شما کمک کند استفاده از ورزشهای قدرتی هست. اکسیژن ساز چیست و چگونه کار می کند ؟ • شما می توانید با رعایت دستورالعمل های غذایی به راحتی نیازهای روزانه پروتئین خود را برآورده کنید.

دقت کنید که برای اینکه بدن شما رشد عضلانی را تجربه کند نیاز به استراحت و ریکاوری دارد و این موضوع را جدی بگیرید. تحقیقات نشان می دهد عضلات افراد سنین بالاتر نسبت به سیگنال های آنابولیک که فرمان رشد را صادر می کنند حساسیت کمتری دارد. برخی هم برای زیباییاندام خود راههای زیادی را برای افزایش حجم عضله بهکاربردهاند.یکی از دوستان من که یار تمرینی من در باشگاه ورزشی بود و چند ماهی را باهم ورزش بدنسازی را شروع کرده بودیم از من پرسید که وحید من چطور می تونم عضلاتم رو بیشتر کنم و حجم عضلانی بیارم؟ این نوع ماهی بسیار خوشطعم بوده و میتوانید در وعدههایی نظیر نهار و شام در کنار سبزیها و کربوهیدراتهای سالمی نظیر سیبزمینی شیرین و برنج قهوهای از خوردن آن لذت ببرید. امروزه تمایل و ذائقهی مردم از بدنهای حجیم و سنگین وزن به سمت بدنها ی ورزیده، تندرست و سالم، مقاوم و منعطف رفته است. به همین دلیل است که یک فرد با وزن ۱۸۰ پوند (۸۲ کیلوگرم) در برنامه غذایی برای افزایش حجم باید روزانه تقریباً ۳۶۰۰ کالری دریافت نماید. اما یک توصیهی کلی در برنامهی غذایی به این دوستمان کردم که اگر هر فرد دیگری آن را اجرا کند حتما نتیجه خواهد گرفت.

درست است که برای انرژی به کربوهیدرات نیاز دارید، اما بیشتر افراد زیادتر از نیاز بدن کربوهیدرات مصرف میکنند. همچنین سفیده تخم مرغ نسبت به کازئین و پروتئین نخود حس سیری کمتری ایجاد می کند اما در عوض مانند آن دو عضله سازی می کنید. افزاینده های نیتریک اکسید, بطور مستقیم, NO را فراهم نمی کنند, ولی به جای آن, به فرم اسید آمینه آرژنین رها می شوند که همیشه در بدن حاضر است تا به NO تبدیل شود. شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که برای رسیدن به تناسب اندام و هیکلی خوش فرم بیشتر وقت خود راصرف انجام تمرینات بدنسازی سخت و دشواردر باشگاه ها می کنید، تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید.