بهترین محصولات را از مسترفیت بخواهید

محمد محمدی مربی ارشد این باشگاه در گفتوگو با ایسنا، درباره مالکیت این باشگاه لاکچری و مجوز فعالیت آن، اظهار کرد: مالکیت باشگاه بر عهده ۲ نفر است که برخلاف شایعات عنوان شده، سیاسی و آقازاده نیستند و صرفا بیزینس من هستند و واقعا هزینه سنگینی را برای راه اندازی این باشگاه متحمل شدهاند. اگر فکر میکنید به کمک مکمل میتوانید بدون ورزش یا تغییر رژیم غذایی سبک زندگی بهتری پیدا کنید و عضله بگیرید، راه را اشتباه آمدهاید. مکمل وی پروتئین همراه با ورزش مقاومتی می تواند به بهبود سنتز پروتئین عضله کمک کرده و رشد توده بافت بدون چربی را تقویت کند. بانوان با بدنسازی اصولی می تواند عضلات قسمت دلخواه را که ضعف بیشتری دارند، تقویت کنند. آن قسمت از شیر که در روند تولید پنیر یا ماست به صورت مایع باقی میماند «وی (Whey)» نامیده میشود. خرم همچنین به موضوع باشگاه ژیمناستیک که به صورت مختلط فعالیت میکرد نیز پرداخت و گفت: موضوع این باشگاه ژیمناستیک مختلط مربوط به یازده ماه پیش باز میگردد. پروتئین وی در بین ورزشکاران، بدنسازان، مدلهای تناسب اندام و همچنین افرادی که به دنبال بهبود عملکرد خود در سالن بدنسازی هستند، محبوب است.

اگر به اندازه کافی غذا نخورید تمرین شما بیفایده خواهند بود. را فتح کرد و او اولین مرد کوتاه قدی بود که توانست این افتخار را به نام خود به ثبت رساند. این که سه، چهار یا پنج روز در هفته تمرین کنید به خودتان بستگی دارد. این موضوع می تواند منجر به سوزاندن 80 تا 100 کالری بیشتر در روز شود. در بررسی 40 آزمایش کنترل شده، افزایش فشار خون سیستولیک به میزان 1.76 میلی متر جیوه و میانگین فشار خون دیاستولیک به میزان 1.15 میلی متر جیوه کاهش یافته است. هر اسکوپ از پودر پروتئین گلد وی حاوی 5 گرم BCAA طبیعی و بیش از 4 گرم گلوتامین و اسید گلوتامیک فاقد گلوتن در هر وعده است که به ساخت عضلات لاغر و قوی کمک میکند. بنابراین، اگر شما لاغر هستید و میخواهید به دنبال تغییر سریع در خود باشید، بهترین راه این است غذاهای سرشار از کالری یا کربوهیدرات مصرف کنید.

تعداد تکرار کمتر با وزنه سنگینتر معمولا از وزنه سبک با تکرار بیشتر، نتیجه بهتری دارد. تعداد بسیار کمی از مکملها بدون ورزش میتوانند به افزایش وزن و عضلهسازی منجر شوند. پروتئین وی در مقایسه با سایر انواع پروتئین بسیار سریع جذب و مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً از این پودر پروتئین وی به عنوان یکی از مکملهای کاهش وزن استفاده میشود. در نتیجه، ورزشکاران از پودر پروتئین برای تسریع بهبودی پس از ورزش استفاده می کنند. این فرآیند برای جذب پروتئین در بدن لازم است. خوردن مقدار زیادی پروتئین و فعال باقی ماندن، راه خوبی برای جلوگیری از این اتفاق است.

مکمل های گینر ساده ترین و موثرترین راه برای افزایش میزان کالری دریافتی شما در طول روز هستند. گلوتامین از ترکیب گلوتامات و آمونیاک تشکیل شده و بهترین مقدار مصرف این مکمل برای ورزشکاران و افرادی که ورزشهای سنگین میکنند بین ۵ تا ۱۵ گرم در روز است. در داخل هر یک لیتر شیر حدود 28 گرم پروتئین وجود دارد که از این مقدار 80 درصد آن کازئین و 20 درصد باقی مانده نیز تشکیل پروتئین وی میدهد. این فقط در مورد بدن شما نیست که نیازمند انرژی یا مواد مغذی است، بلکه مغز شما نیاز به پاداش دارد . اما بهترین پروتئین وی به شما در سرکوب اشتها، کاهش کالری دریافتی، افزایش متابولیسم، سوزاندن کالری و حفظ توده عضلانی در هنگام کاهش وزن کمک میکند. در اطراف هر فیبر یا سلول عضلانی پرده یا غلافی به نام اندومیزیوم Endomysium وجود دارد. مایعی که روی ماست قرار دارد در واقع همان پروتئین وی است، عملیاتی روی آن صورت میگیرد و به پروتئین وی تبدیل میشود و بهصورت پودر به همراه آب یا غذا مصرف میگردد. تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و مجوزهای لازم را از سازمان غذا و دارو و سازمان بهداشت دریافت کرده اند.

هر روز ۴۰۰ الی ۸۰۰ واحد بین المللی (IU) ویتامین E را به همراه غذا مصرف کنید. دوز توصیه شده پروتئین وی در ورزشکاران 1-2 قاشق چای خوری (حدود 25 تا 50 گرم) در روز است، که معمولا بعد از تمرین مصرف می شود. اگر از لحاظ جسمی فعال هستید، وزنه می زنید یا تلاش برای افزایش عضله دارید باید مطمئن شوید که پروتئین کافی دریافت می کنید. با ترکیب تمرینات قدرتی خوب و فواید پروتئین وی نه تنها میتوانید ماهیچهها را نجات دهید بلکه میتوانید یکبار دیگر عضله سازی کنید. بتا لاکتوگلوبولین منبع عالی اسیدهای آمینه ضروری و شاخه دار (BCAAs) را فراهم میکند BCAA و به جلوگیری از تجزیه ماهیچهها و ذخیره گلیکوژن در حین ورزش کمک میکند. علاوهبر این مصرف ۲۵ تا ۵۰ گرم پروتئین وِی همراه با وعدههای غذایی مفید برای بدنسازان، ورزشکاران و حتی افرادی که قصد کاهش وزن دارند، ضروری است. BCAA ها، به ویژه لوسین، به تحریک سنتز پروتئین عضلانی (MPS) کمک میکند، یک فرآیند آنابولیک ضروری برای ساختن ماهیچههای بدون چربی پس از تمرینات مقاومتی. از آنها برای ساختن موارد مختلف از جمله تاندون ها، اندام ها، پوست، هورمون ها، آنزیم ها، انتقال دهنده های عصبی و مولکول های مختلف استفاده می شود.

همچنین سطح پپتید YY (یک هورمون است که منجر به حس سیری می شود) را تقویت می کند. یکی از راههای تشخیص، خراشیدن سطح لیبل و پیامک کردن کد نوشته دشده به شماره ۲۰۰۸۸۲۲ است. یکی از گزینههای عالی بعد از دریافت مدرک بدنسازی، استخدام شدن در یکی از مجموعههای ورزشی است. دو وعدهای که خیلی باید روی آن تمرکز کنند وعدهی قبل و بعد از تمرین است که حتم در برنامهی غذایی گنجانده شود. 10 نکته اولیه که درباره ورزش بدنسازی باید رعایت کنید.1. میزان نیاز روزانه ورزشکاران و افراد عادی به پروتئین به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ بنابراین کسانی که بهطور منظم ورزش میکنند و آنها که ورزشهای سنگین انجام میدهند و بهدنبال افزایش حجم عضلات خود هستند، بهتر است در کنار رعایت یک رژیم غذایی اصولی و تمرینهای ورزشی مناسب، مکملهای بدنسازی پگاه را نیز مصرف کنند. لازم است بدانید که بالاترین اقدامات کنترل کیفیت بر روی این محصول انجام میشود، بنابراین هنگام مصرف محصول احساس راحتی و ایمنی میکنید. پروتئین وی حاوی آمینو اسیدهای مهم شاخه ای (BCAA) مانند لوسین و همچنین حاوی مقدار زیادی سیستئین است.

یعنی همان چیزی که تحت عنوان محدودیت رشد عضلات معروف است. این به معنی یک ساعت تمرین شدید در هر روز است. در یک مطالعه، یک گروه با مصرف پروتئین بالا بیش از 260 کالری بیشتر در روز از یک گروه کم پروتئین، کالری سوزانده اند. این پروتئین، قسمت مایع شیر است که در طول مسیر تولید پنیر ایجاد میشود، ۲۰ درصد پروتئین وی و ۸۰ درصد پروتئین کازئین از ترکیبات پروتئینی شیر هستند. 370 کالری، 27 گرم پروتئین، 32 گرم کربوهیدرات و 12 گرم چربی در این سالاد وجود دارد. به ازای هر فرد بدون هدف – هر فرد بزدل و یا تنبل نسبت به دنبال کردن رؤیاهای خود – فرد دیگری وجود دارد که مصمم است سخت کار کند تا امید و آرزوهای خود را محقق کند. از یک طرف این مکملها اسامی پیچیده دارند و از سوی دیگر قیمتشان هم خیلی بالا است و افراد نمیتوانند با خرید انواع و اقسام مکمل بدنسازی بالاخره بهترین گزینه را پیدا کنند. بهترین زمان استفاده از مکمل پروتئین نامشخص است.

جان اف کندی گفت: ” فیتنس نه تنها یکی از مهمترین کلیدهای بدن سالم است، بلکه اساس فعالیت های فکری پویا و خلاق است.” با این اوصاف، فیتنس برابر است با آمادگی ذهنی سایت fitnessnow است. پروتئین هایپر وی حاوی پروتئین وی فوق تصفیه شده است که منبع بیولوژیکی با ارزشترین اسیدهای آمینه در کره زمین میباشد – حتی با پروتئینهای غذایی طبیعی رقابت میکند! در واقع اسیدهای آمینه به عنوان بخشهای سازنده پروتئین هستند، که پروتئین از ترکیب آنها ایجاد میشود. با ورزش، ترکیب بدن میتواند بدون تغییر وزن، شرایط بهتری پیدا کند. مصرف مکمل پروتئین وی در بدنسازی و علاقهمندان به ورزش، و همچنین افرادی که نیاز به کاهش وزن دارند یا به سادگی پروتئین در رژیم غذایی خود ندارند، مهم است. مصرف خودسرانه پروتئین ها و مکمل های ورزشی و داروی بدنسازی در بسیاری از باشگاه ها رواج دارد اما در صورتی که در استفاده از این ترکیبات دقت کافی صورت نگیرد می تواند عوارض خطرناکی مانند فشار خون و آسیب به کلیه را به همراه داشته باشد.

یک پیمانه پودر پروتئین وی را به غلات صبحانه، ترجیحا بلغور جو دوسر اضافه کنید. پودر پروتئین یک مکمل غذایی محبوب برای کسانی است که می خواهند سلامتی خود را ارتقا دهند. این مکمل حجم عضلات خشک را افزایش میدهد. مصرف پروتئین در هنگام وزن گیری و خشک کردن با یکدیگر تفاوت دارند . تحقیقات نشان میدهد که به طور میانگین میزان مراجعهی مردان به پزشک یا متخصص کمتر از زنان است اما خوشبختانه در سالهای اخیر این امر تفاوت کرده است و آقایان هم تمایل زیادی به ورزش و فیتنس پیدا کردهاند. در واقع، پروتئین اثر گرمائی بسیار بیشتری نسبت به چربی و کربوهیدرات دارد – 20-35٪ در مقایسه با 5-15٪. مصرف زیاد پروتئین به طور قابل توجهی افزایش متابولیسم و کاهش وزن را به دنبال دارد و تعداد کالری هایی را که می سوزانید افزایش می دهد. طعم خوبی دارد و قیمت آن نسبت به انواع دیگر بیشتر است. و یا حتی ممکن است باعث بروز مشکلات گوارشی شوند. پروتئین وی از راه های مختلفی باعث افزایش عضله می شود. در وهله اول بهترین راه برای غلبه بر اشتیاق جلوگیری از وقوع آن است. پروتئین وی یک اصطلاح جمعی است که به 9گروه از پروتئینهای موجود در شیر اشاره دارد.

مهم ترین فاکتوری که در بدنسازی مد نظر قرار می گیرد قدرت و توان عضلانی است. مطالعات نشان می دهد که لوسین بهترین اسید آمینه آنابولیک (تقویت کننده رشد) است و سیستئین می تواند به تقویت سطح آنتی اکسیدان سلولی گلوتاتیون کمک کند. دلیل آن این است که پروتئین سطح هورمون گرلین (هورمون گوارشی) را کاهش می دهد. همچنین این مکمل ترشح هورمون هایی نظیر IGF-1 (فاکتور رشد شبه انسولین )که در افزایش رشد عضلات مفیدند را نیز افزایش می دهد و مانع از تجزیه پروتئین در عضلات می گردد. شرکت صنایع شیر ایران باتوجه به نیازهای ورزشکاران، مکملهای بدنسازی متنوعی ازجمله پودر پروتئین MPC در بستهبندیهای 500گرم تا 15کیلوگرمی با طعمهای کاکاکوئی و وانیلی و پودر پروتئین K را تولید کرده که بهترین مکمل برای جذب پروتئین و عضلهسازی ورزشکاران است. مهم ترین ویژگی مکمل وی جدا شده این است که به شما کمک میکند نیازهای پروتئینی خود را در روز برآورده کنید. بدنسازانی که نگران بهینه سازی نتایج و عملکرد خود در سالن بدن سازی هستند و افرادی که تمرینات شدیدی را انجام می دهند باید از مکمل منیزیم استفاده کنند و یا تمرکز غذایی خود را بر مواد غنی از این ماده معدنی بگذارند. افرادی را مشاهده می کنید که ساعتهای زیادی را در باشگاه می گذرانند و انواع و اقسام حرکات و تمرینات را انجام می دهند.

ما میدانیم که ماهیچه به طور طبیعی با افزایش سن کاهش مییابد همچنین غذا منجر به افزایش چربی بدون تبدیل آن به توده عضلانی میشود. همان طور که در بالا گفتیم، خوردن پروتئین زیاد دارای خواص متعددی برای سلامتی بدن، کاهش وزن و در بدنسازی می باشد. همه علاقهمندان به ورزش و بدنسازی به دنبال مکملهای پودر پروتئین وی برای دستیابی به اهداف مختلف تناسب اندام خود هستند، چه کاهش وزن، افزایش وزن و سایر موارد. پودر پروتئین وی یکی از شناخته شده ترین مکملهای پروتئینی در بازار است. فعال بودن از لحاظ جسمی نیز بسیار مهم است و وزنه زدن یا انجام تمرینات مقاومتی می تواند شگفت انگیز باشد. از سوی دیگر مکمل گلوتامین نیز پس از انجام یک فعالیت شدید بدنی و ورزشی بهعنوان منبعی مهم برای تامین انرژی عمل میکند. بیکربنات سدیم که به عنوان بیکینگ سودا, بیکینگ پودر و جوش شیرین نیز معروف است, یک مکمل خانگی است و می تواند باعث افزایش قدرت و استقامت ماهیچه, ظرفیت کار بیهوازی, و بازدهی کار هوازی شود. چیزی که به آن توجه نمیکنیم این است که مواد غذایی که همراه با پروتئین مصرف میشود، روی جذب پروتئین اثر میگذارد.

برای افرادی که نمی توانند وی کنسانتره معمولی را تحمل کنند، شاید وی ایزوله یا هیدرولیز مناسب تر باشد. با توجه به عملکرد خاص، تناسب اندام به افرادی نسبت داده میشود که دارای توانایی هوازی یا بیهوازی قابل توجهی هستند به عنوان مثال، استقامت یا قدرت. برای اولین بار، شش یا هفت قهرمان کاملاً ترازِ اول برای کسب عنوان قهرمانی رقابت میکردند و شاید به واسطه افتخار فراوان و البته سختی این مبارزات بود که شوارزنگر به پیروزی در آن مباهات بسیاری کرد. بسیاری از مردم به اشتباه معتقدند که مصرف پروتئین بالا باعث آسیب به کلیه شما می شود. با این حال، در حالی که مصرف بالای پروتئین ممکن است به افراد مبتلا به مشکلات کلیوی آسیب برساند، اما به افراد با کلیه سالم ارتباطی ندارد. نگرانی در مورد اثر مصرف پروتئین بر روی کلیه و ایجاد پوکی استخوان بی دلیل است.