بهترین اتاق فرار های تهران 20 اسکیپ روم تهران + آدرس کجارو | allescape

بازی به دو بخش تقسیم می‌شود، یک قسمت 15 دقیقه‌ای و یک قسمت 45 دقیقه‌ای که شرح روند آن را در ادامه آورده‌ایم. اصفهان زیبا که هر وقت اسمش می‌آید در ناخودآگاه ما نصف جهان تداعی می‌­شود، به جز میدان نقش جهان و منار جنبان و زاینده‌­رودی که این روزا حال خوشی ندارد، جاهای خوب وب سایت اسکیپ روم هم کم ندارد. پیشنهاد ما برای شما اتاق فرار رازماز است که حوالی منطقه ارم واقع شده. اگه شما و دوستانتان از اینکه دست و پاهایتان بسته شود، هیچ ترسی ندارید، پیشنهاد ما به شما اتاق فرار کلبه وحشت است. فقط یک ساعت فرصت دارید که از دست کسانی که دست و پای شما را بسته‌اند فرار کنید. این اتاق فرار کلی سناریوهای مختلف با اتاق‌­های جدا و اختصاصی دارد.

شبح بازارچه

بهترین اتاق فرار های تهران 20 اسکیپ روم تهران + آدرس کجارو | allescape

به صورت کلی بازی اتاق فرار را می‌توان به چهار بخش مختلف تقسیم کرد. بنابراین هر بخش را به شما معرفی می‌کنیم تا بیشتر با آنها آشنا شوید. اتاق فرارخب اولین سوالی که شاید برای شما پیش بیاید، این است که چطور باید این بازی را انجام دهیم؟ پیش از هرچیز باید بدانید که این بازی به صورت گروهی انجام می‌شود. در نتیجه اگر قصد انجام این بازی را دارید، بهتر است دوستان خود را راضی کنید که با شما همراه شوند.

  • مخاطب اتاق فرار اسکیپ ویژن آقایان و بانوان‌اند و محدوده سنی از ۱۶ سال به بالا و مدت‌زمان بازی هم ۶۰ دقیقه است.
  • کسانی که تجربه بازی در اتاق فرار را دارند با نقش اکتورهای این اتاق آشنا هستند.
  • سناریوی این بازی به‌ این صورت است که شما به‌عنوان شرکت‌کننده به درخواست خودتان و وسوسه موکل وارد خانه می‌شوید.
  • تعداد افراد بازی کلبه وحشت بین ۴ تا ۶ نفر بوده و برای سنین بالای ۱۶ سال مناسب است.
  • مجموعه سرگرمی و اتاق فرار اسکیپ روم دات‌آی‌آر، اولین مجموعه‌ای بود که اتاق فرار را وارد ایران کرد.
  • ازاین‌رو این بازی در جهان به یکی از پرطرفدارترین بازی‌های گروهی تبدیل شده و اخیرا در مدارس، دانشگاها و سازمان‌های بزرگ هم راه پیداکرده است.

اما این مسافران در کاشان چه می‌خورند؟ کوبیده و جوجه که غذای کلاسیک همه رستوران‌های ایران از شمال تا جنوب است و آن را هر جایی می‌توان تجربه کرد. اما بسیاری از مسافران به دنبال این هستند که در هر منطقه‌ای غذاهای بومی آن را هم بخورند تا تجربه حضور در آن شهر برای‌شان واقعی‌تر شود. ؟ شما عضو یک تیم امنتی ماهر هستید و طبق گزارش‌هایی که به دست شما رسیده است تا کمتر از یک ساعت دیگر در شهر تهران به عنوان بزرگترین شهر و پایتخت ایران عملیاتی تروریستی اتفاق خواهد افتاد. بنابراین در اولین اقدام به دنبال سر نخ‌هایی می‌گردید و پس از دنبال کردن این سرنخ‌ها به عمارتی قدیمی در منطقه دوازده تهران می‌رسید. برای رزرو بلیط اتاق‌های فرار مرکز بازی‌های فکری می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید.

معرفی بهترین اتاق فرارهای تهران+ ترفندهای فرار از این اتاق

توجه کنید که برای تجربه کردن اسکیپ روم فال نحس، میبایست حتما این اتاق فرار را از قبل رزرو کنید. توجه کنید که برای تجربه کردن اسکیپ روم فوبیا، میبایست حتما این اتاق فرار را از قبل رزرو کنید. توجه کنید که برای تجربه کردن اسکیپ روم رخ دیوانه، میبایست حتما این اتاق فرار را از قبل رزرو کنید. شایعه شده بود که همه اعضای خانواده کشته شده‌اند؛ اما همچنان به‌هنگام شب صدای ناله و جیغ زنی از خانه شنیده می‌شود. در این خانه شما با معماهایی روبه‌رو می‌شوید که برای نجات آن زن و خارج‌شدن از خانه باید حل کنید.

کار تیمی را فراموش نکنید

بازی فردا شب سیزدهم توسط تیم حرفه ای اسکیپ روم دات آر آی در سال 1398 مهرماه با سبک ترسناک و وهم آلود طراحی شده است. این بازی با دکور جذاب و خیره کننده ای که دارد، می تواند هر فردی که عاشق از این سبک بازی های اتاق فرار را مجذوب خودش بکند. یکی از سخت‌ترین و دشوارترین اتاق فرارهای تهران، همین اتاق فرار کشتی دزدان دریایی است. خیلی از افرادی که تجربه بازی در این اتاق را دارند می‌گویند که هر معما کمی سخت‌تر و چالش‌برانگیزتر از قبلی بود.