بروکر فارکس چیست؟ + 5 ویژگی‌ یک کارگزار فارکس عالی! زدبورس-بروکر آمارکتس

بروکرها معمولاً برای جذب کاربر سعی می‌کنند خدمات مختلفی را ارائه دهند. از نوع حساب‌های مختلف، اهرم، اسپرد و کمیسیون گرفته تا حتی بیمه حساب؛ بنابراین قبل از اینکه پول خود را در یک کارگزاری بگذارید به شدت درباره آن تحقیق کنید. قطعا بهترین بروکرهای فارکس نیز در برخی اوقات دارای مشکلاتی هستند که همین امر باعث می‌شود تا هیچ بروکر امتیاز کامل را دریافت نکند. اما این موضوع دلیل بر کلاه بردار بودن بروکر فارکس نبوده و تنها در برخی اوقات بروکر دچار مشکلاتی شده و یا امکانات کمتری داشته که باعث کاهش رتبه این بروکر خواهد شد. هدف اصلی آکادمی مجیدی راد در ارائه این لیست، معتبرترین و با سابقه ترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان بوده که با بررسی های چندین ساله این بروکرها، امن ترین بروکر را برای شما عزیزان رتبه بندی کرده ایم.

مراحل ثبت نام در فارکس در بهترین بروکر فارکس

اگر به دنبال بهترین پلتفرم معاملاتی فارکس با کارمزدهای بسیار کمی هستید، TD Ameritrade گزینه ای مناسب برای شما است. به طور خلاصه، این بروکر فارکس به شما امکان می دهد ارزها را به صورت بدون کمیسیون و بدون اسپرد پنهان معامله کنید. همچنین در TD Ameritrade، می توانید به بیش از 50 جفت ارز معاملاتی فارکس در بازارهای اصلی، فرعی و exotic دسترسی داشته باشید.

شغل فعلی ام را چه زمانی برای فارکس ترک کنم

متاسفیم که وقت تان را می گیریماما اگر مایلید مطالب آموزشی را از ما دریافت کنید، خوشحال خواهیم شد که کتاب های مان، سیگنال های معاملاتی و تحلیل های متخصصان مان را به رایگان در شارژ حساب amarkets اختیارتان قرار دهیم. علاقه روزافزون به بازار فارکس به ظهور کارگزاران مختلف فارکس کمک می کند که هر کدام با ویژگی های خاص خود و خدمات ارائه شده مشخص می شوند. داخل بروکر روبو فارکس آدرس تلگرام برای پشتیبانی رو پیدا نکردم میخواستم لطف کنید و من رو راهنمایی کنید. بروکر معتبر زیاد هستند و مشکلی پیش نمیاد همانطور در کل این سالها مشکلی نبوده و وقفه ای در کار ما و معاملات نبوده است.

  • FXTM البته به صورت رسمی در کشور قبرس تاسیس شده و رگولاتوری های این کشور را نیز دارا است.
  • از بین این دو مورد ذکر شده در خصوص کارمزد بروکر فارکس، مورد دوم بدون شک شفاف‌تر است.
  • بروکر جاست فارکس با ارائه رمز ارزهای مختلف در لیست نمادهای خود امکان ترید رمز ارزها را نیز فراهم کرده است.
  • برخلاف بازار ارز دیجیتال که در آن بازار انواع صرافی ارز دیجیتال از قوانین خیلی مشخصی پیروی نمی‌کنند، بروکر ها در بازار فارکس حتماً باید تحت مجوز کاملاً معتبر باشند و خدمات خود را برای کاربران بیمه نمایند.
  • در حالی که برای معامله، تعداد زیادی ارز در دسترس است، تنها تعداد کمی از آنها توجه زیادی را به خود جلب می کنند و به این صورت، با بیشترین نقدینگی معامله می شوند.

بسیاری از کارگزاران حساب‌های استاندارد خود را با الزامات حداقل سرمایه متفاوت ارائه می‌دهند. بررسی الزامات سپرده اولیه در کارگزاری‌های فارکس، بسته به میزان سرمایه گزاری ای که می‌خواهید انجام بدهید، یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب بروکر است. بسیاری از تریدرهای ایرانی تصور می‌کنند بروکرهای خوب و بااعتبار بالا به ایرانیان خدمات نمی‌دهند. تعداد قابل قبولی از بروکرهای خوب و معتبر و باسابقه‌ای برای ایرانیان وجود دارند. یکی از این بروکرها، بروکر آمارکتس بوده که در چند سال اخیر خدمات خود را بهبود بخشیده و به خاطر واریز و برداشت راحت و پشتیبانی به زبان فارسی خوب، معامله‌گران زیادی را جذب کرده است.

۴۲)بروکر سوپر فارکس

بروکر فارکس چیست؟ + 5 ویژگی‌ یک کارگزار فارکس عالی! زدبورس-بروکر آمارکتس

در لیستی که در ادامه گفته خواهد شد، ترتیب معرفی بروکرهای فارکس، معیار بهترین بروکر فارکس نیست و همچنین به دلیل تحریم های که برای برخی بروکرها وجود دارد امکان معرفی بروکرهای که ایرانیان تحریم کرده اند نداریم. دلیل عدم معرفی نیز به دلیل ممنوعیت ثبت نام ایرانی ها در این بروکرها می‌باشد و دلیلی برای معرفی این بروکرها وجود ندارد. در لیست ارائه شده به عنوان بهترین بروکرهای فارکس معیار تجربه تا به امروز کار با این بروکرها بوده و تایید آینده کاری این بروکرها نیست. بروکر لایت فارکس LiteForex در جولای سال ۲۰۰۵ تاسیس شد و از آنجایی که بروکرهای مختلفی قبل از لایت فارکس فعالیت داشتند، با هدف ایجاد یک کارگزاری مطمئن بتواند با نیازمندی‌های معامله‌گران را برطرف کند. یک سال بعد یعنی در سال ۲۰۰۶ دفتر خود را در کشور روسیه بنا کرد و توافق نامه دوجنونز منعقد کرد. یک سال بعد توانست وارد بازارهای معاملات اینترنتی آسیا و اقیانوسیه شود.