بررسی اسباب بازی بتمن

با این که جان کنستانتین لباس قهرمانی مخصوصی به تن نمیکند اما معمولاً او را در حالی میبینیم که کت بارانی قهوهای رنگ به همراه یک پیراهن سفید و کراوات شل و ولی به تن دارد. تیشرتی و شلواری که در این ست میبینیم طرح بتمن یک شخصیت تخیلی و ابرقهرمانانه در انیمیشن های تلویزیونی و سینمایی است. به سبب جذابیت های فردی و رفتارهای عجیب و صاحب سبکی که دارد گاها ستاره این مجموعه حساب شده و در بین بعضی ها از بتمن بیشتر طرفدار دارد.

او در اکثر داستان ها اولش شخصیت خوبی دارد و حتی در زندگی خارج از ابرقهرمانی بروس وین با او رابطه صمیمانه ای دارد. اینجا خبری از آن پسر ثروتمند مسلط بر روی خویش وجود ندارد که می تواند روز ها نقش بروس وین و شبها نقش خفاش را بازی کند. یکی از معروف ترین و مشهورترین شخصیت های کارتونی که در مورد آن فیلم های متنوعی نیز ساخته شده است، بتمن می باشد که نه تنها بچه ها از این شخصیت خوششان می آید بلکه بزرگسالان نیز علاقه مندی زیادی را از خود نشان می دهند. دوست دارد زمانی طنزپردازی معروف شود؛ اما مردم جامعه روی خوشی به او نشان نمیدهند. بیضی زرد رنگ باعث شد تا لوگو برجسته شود و همین طور شباهتی تصویری با بتسیگنال معروف بتمن (که از سال ۱۹۴۲ ابداع شده بود) داشته باشد. اما شما با خرید این لباس از فروشگاه اینترنتی مکیس کالا ، تفاوت کیفیت محصول را نسبت به سایر فروشگاه ها متوجه خواهید شد.

بتمن صرفا با تکیه بر قدرت بازوی خود که البته به زعم تمارین گسترده ای که از کودکی تا جوانی کرده بسیار بالاست و مهارت های رزمی و صد البته فکری خود می تواند یک ابر قهرمان شود. احتمالا هم باخت تناول کردن سادهی او از بتمن، بروس را مغرور و صد ولی آسیبپذیر کند. به جهت خرید کردن لباس بتمن رکورددار از پرشین خرید کردن می توانید هم هم اکنون مبادرت واجب را انجام بدهید و همین فرصت استثنایی و بی مثل را از دست ندهید. این بار میخواهیم به بررسی اسباب بازی بتمن بپردازیم.در سری مقالات قبلی مان درمورد دیگر اسباب بازی ها به خوبی صحبت کرده و آنها را مورد بحث قرار داده ایم.مثلا به طور کامل به بررسی اسباب بازی ست 6 عددی سگ های نگهبان با وسیله پرداخته ایم و گفته ایم نحوه ی خرید لگو های مشابه چگونه است. شخصیت منفی که در بین این همه کاراکتر ضدقهرمان در بین داستان های بتمن انسانی ترین و ملموس ترین کاراکتر را برای خوانندگان دارد.

لباس بتمن فروشی

برخی از افرادی که در دوخت و طراحی لباس مهارت دارند دوست دارند لباس واقعی بتمن را که برای خود یا فرزندانشان نیاز دارند طراحی و استفاده کنند. وای بر آن هایی که چنین فکری می کنند. دلیلش هم اینست که کمپانی های سازنده چنین آثاری هراز گاهی چشمشان به جمال کودکان و نوجوانان تازه از راه رسیده ای میفتد که می توانند بازاری قدرتمند و نو برای آن ها ایجاد کنند. بچه ها با پوشیدن لباس های بتمن احساس قدرت می کنند و علاقه زیادی به لباس های بتمن دارند. این مساله تکامل بود که بتمن و دنیایش را به حد کنونی خود رسانده و نویسندگان بزرگی که در طی سالیان دراز تاثیرات گاها دایمی بر روی خط داستانی آن داشتند، توانستند بتمن را از سایر ابرقهرمان ها جدا کنند و به آن یک بعد جذاب دیگر بدهند.

من فکر کنم خود بتمن هم بیشتر طرفدار جوکر باشد تا خودش! در مورد رانندگی در شرایط کمنور یا دیدن ساختار یک ساختمان از خارج فکر کنید. برند بتمن و لوگوی خاصش که برازنده هر شی و لباسی که فکر کنید شده (بله حتی آن لباس ها!) در کنار هر کاراکتر و روایتی قرار بگیرد ناخودآگاه به آن جلای خاصی می بخشد. بهدنبال پاسخ این پرسش باشید که چرا فرزندتان میخواهد هر روز همین لباس را بپوشد. برای طرفداران شدید بتمن که تمام آثار مربوط به آن را تماشا میکنند دیدن این انیمشین که کاملا تجاری بود هم خالی از لطف نخواهد بود.

لباس بتمن با شمشیر

این DLC همانطور که از نام آن پیدا است دباره ی یکی از مشهور ترین دشمنان بتمن به نام Mr. این محصول 2 تکه لباس پسرانه مدل Batman7654 است. محصول مورد علاقه خود را در کمتر از چند روز در خانه تهیه کنید. برای خرید لباس بتمن در اصفهان شما میتوانید از طریق فروشگاه ما به صورت اینترنتی اقدام به ثبت سفارش خود نمایید و این اطمینان را به شما بدهیم که در کمتر از چند روز جدیدترین لباس بتمن را در هر کجای اصفهان باشید دریافت خواهید کرد. این پرفسور خانواده دوست و زن و بچه دار توسط یک دارو تبدیل به من بت می شود .

بگذارید دنیا بفهمید که بتمن قهرمان همه است و فقط متعلق به گاتهام نیست! بعد از اینکه همه فهمیدند، پتینسون در نقش شوالیه تاریکی بازی میکند، اولین کاری که انجام میدهند این است که از خود سوال کنند، او در بین بقیه افرادی که نقش بتمن را بازی کردهاند، کجا قرار گرفته است. در «بتمن»، رابرت پتینسون در نقش بروس وین/بتمن بازی میکند و در دومین سال مبارزه با جرم و جنایت، شب زندهداری در کوچه پس کوچههای گاتهام را انتخاب کرده، زیرا تلاش میکند مجموعهای از سرنخهای به جا مانده در صحنههای قتل نخبگان گاتهام را جمعآوری کند. در ابتدای این فصل شخصیت بروس را مشاهده میکنیم که در حال کار بر روی یک در مخفی است که در زیر عمارت وین قرار دارد و حدس میزدند دفتر کار پدرش باشد و اسرار بسیاری در آن وجود داشته باشد، بنابراین دنبال راهی برای ورود به آن اتاق است. تمام این کارها با استفاده از اپلیکیشنهای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در گوشیها انجام میشود.

مسئولین این فروشگاه به دلیل جلب رضایت مشتریان اقدام به فروش محصول به صورت از تولید به مصرف نموده اند و به همین دلیل می توانید محصول را با نازلترین قیمت خریداری نمایید. در کل، این لباس تونست به خوبی یک بتمن با لباس ژاپنی رو به تصویر بکشه. شاید با ابراز سبک لباسپوشیدنش حس خوبی دارد. لباسهای قهرمان بتمن در 11 سبک مختلف ارائه میشوند که هر کدام شخصیت متفاوت و معنای خاصی برای بچهها دارند. او یک نوعی ابژه جنسی خاصی در داستان ها دارد و مردان در برابر جذابیت زنانگی او نمی توانند خودشان را کنترل کنند و در نتیجه او می تواند همه آن ها را کنترل کند. مردم دنیا به این وسیله درباره بتمن در این روز صحبت می کنند. شاید سوپرمن قوی ترین ابرقهرمان دنیا باشد ولی بتمن خفن ترین آن هاست!

داستان این فصل از این قرار است که فراریان ایندیان هیل آزاد میگردند و جیم گوردون سعی میکند شخصاً در این باره اقدام کند و بنابراین بهدنبال یافتن آنها میرود و در این حین هوگو استرنج را ملاقات میکند. بروس وین آن گاه از این که یک سال به مبارزه اساسی چگالی و جنایت مشغول شد به یک آنارشیست خطر آفرین عکس العمل که سطح جدیدی از پیکار را می طلبید. با این انیمشین سریالی بار دیگر ثابت شد همچنان بتمن داستان برای روایت کردن دارد و مردم هم به آن علاقهمند هستند. امکان استفاده از این لباس در داخل و یا خارج از منزل وجود خواهد داشت و می توانید با این لباس به ورزش کردن نیز بپردازید چرا که وزن آن سبک بوده و الیاف آن به گونه ای در نظر گرفته شده است که هوا به خوبی در داخل آن حرکت خواهد کرد. ترورس میگوید سازندگان این فیلم، فیلم را از فضای سینمای کمیکبوکی خارج و آن را به یک «اثر هنری اصیل» تبدیل نمودهاند.

لباس بتمن واقعی

او می تواند تبدیل به یک ابرغول هم بشود! یک دزد به آن ها حمله کرده (ماهیت شخصیت این دزد بارها و بارها تغییر پیدا کرده) و پدر و مادر را می کشد (و باز در بعضی داستان ها به بچه هم شلیک میکند ولی نمی میرد) و فرار می کند. از بازیگران کلیدی این فصل میتوان به بن مککنزی (در نقش جیمز گوردون)، الکساندر صدیق (در نقش راس الغول) و کوری مایکل اسمیت (در نقش ریدلر/ادوارد نیگما) اشاره کرد. وقتی در یک مصاحبه از نظر او دربارهٔ شخصیت جیمز گوردون پرسش شد، پاسخ داد: «او شخصیّتی حقیقتاً راستگو و آخرین فرد درستکار، در شهری پر از افراد بدذات است. گوردون تنها متحد بتمن در شهر گاتهام است، او در اکثرا صحنههای قتل (حتی با وجود مخالفت همکارانش) بتمن را وارد میکند تا به نوعی با همکاری یکی از باهوشترین کارآگاهان دنیا (بتمن) به حل قتلهای مرموز ریدلر بپردازد.

لباس بتمن واقعی در ایران

والدین بایستی همت داشته باشند اهمیت یقین داشتن آنان و پهلوان دانستنشان حساس خود باوری را به آنها بدهند و به آنها یاری کنند تا بتوانند انرژی و جنب و جوش کودکی خویش را در جهت اعتقاد هایشان صرف کنندکه این مدل تربیت به طور معمول باعث می شود اعتماد به نفس کودکان در مقایسه حساس دیگران بخش اعظم لباس بتمن و لاک پشت های نینجا باشد. از همین رو با یک تغییرات کوچک (و البته گاها بزرگ) تغییراتی در شخصیت ها و داستان های آن می سازند تا هم طرفداران قبلی که الان بزرگتر شده اند را نگهدارند و کمی تنوع بهشان عرضه کنند و هم اینکه هوای طرفداران جدید را داشته باشند و به اصطلاح آن ها را قبل از جذب شدن به کتاب های دیگر و شخصیت های دیگر بقاپند! او از یک ماده خطرناک به نام ونوم (ربطی به وندم اسپایدرمن ندارد) استفاده می کند که با آن قدرتی فرانسانی پیدا کرده و البته در موقع استفاده از این ماده عقلش هم پاره سنگ برمی دارد و به باهوشی همیشه نیست.

خريد لباس بتمن

بتمن خیلی زود پس از معرفیاش محبوب شد و در سال ۱۹۴۰، انتشار کمیکبوک اختصاصیاش، بتمن، شروع شد. ایده بازگشت متعلقات سیاره زور ان آر (و قطعاً خود بتمن این سیاره) توسط اولین اثر گرنت موریسون در سری اصلی کمیکهای بتمن، یعنی شماره ۶۶۵ کمیک بتمن (انتشار در ماه ژوئیه سال ۲۰۰۶) با همراهی اندی کوبرت به عنوان مصور، به کار برده شد. شخصیت بتمن که یکی از معروف ترین شخصیت های کمیک بوک می باشد توسط فردی به اسم باب کین و نویسنده ای به اسم بیل فینگر متولد شد ، هر چند اکثرا از باب کین ، طراح این کارکتر ، به عنوان تنها خالق بت من یاد می شود . منبع انرژی این لباس هم چیزی نیست جز برلیان گرانبها و به همین رو مجبور به دزدی از جواهر فروشی های مملکت است!

علاقه کودک ها به لباس های بتمن را اکثر در پسرها می اقتدار مشاهده کرد، اما او در در میان دختران هم طرفداران مختص خودش را دارد. دنیای کالکتیبل تو کل دنیا داره هر روز بزرگ تر و بهتر میشه حتی خیلی از کمپانی های معروف روی این موضوع برای تعیین بودجه فیلم حساب میکنن و طراح های بهتری استخدام میکنن که بتونن کاراکتر هایی خلق کنن که جذاب تر باشن و کلکسیونر های بیشتری برای خرید اکشن فیگور های اونا ترغیب بشن ، صنعت کالکتیبل خودش هم داره هر روز پیشرفت میکنه به طور مثال شما هات تویز هایی که الان تولید میشن رو نمیتونید با هات تویز های قدیمی مقایسه کنید از نظر متریال ، بافت لباس ، کیفیت ، طراحی چهره و … این قهرمان بدبخت بینوا از کودکی با پوست سخت و زمخت تمساح مانند به دنیا آمده و به همین دلیل از کل دنیا طرد شده و مجبور به بازیگری در یک سیرک شد.

بهترین لباس بتمن

قبل از اینکه بخواهیم به بررسی اسباب بازی بتمن بپردازیم لازم میدانیم تا توضیحاتی کوتاه درمورد خود شخصیت کارتونی بتمن ارائه دهیم.طبق گفته های سایت ویکی پدیا بتمن ( Batman ) یک شخصیت خیالی ابرقهرمان در کتابهای کامیک آمریکایی منتشر شده توسط دیسی کامیکس است که تاکنون در فیلم، مجموعه تلویزیونی و انیمیشنها و بازیهای ویدئویی بیشماری حضور لباس بتمن کارتونی یافتهاست. محبوبیت این شخصیت کارتونی در بین گروه های سنی مختلف به شدت دیده می شود. این خانم دکتر هم نوعی جنون گیاهخواری که چه عرض شود گیاه دوستی دارد و عمر و بقای گیاهان برایش بیشتر از آدم ها ارزش دارد. جیمز فرین در نقش تئو گالاوارن / عزرائیل یکبار توسط پنگوئن و جیمز گردون کشته شد اما توسط دکتر استرنج زنده شد و به عزرائیل تبدیل شد. من بت یک دکتر است که ناخودآگاه شما را یاد دکتر جکیل و مسترهاید می اندازد.

لباس مخصوص بتمن

گریزی کوتاه به شخصیت های دنیای بتمن اعم از خوب ها و بدهایشان بزنیم و در آخر هم دنیاهای موازی راه اندازی شده از دل کتب این شخصیت را بیرون بیاوریم تا هم با ساکنین جهان بتمن بیشتر آشنا شویم و فقط در فیلم ها و بازی ها آن ها را نشناسیم و همچنین عظمت آن را بفهمیم! بازیگران جدیدی که در فصل سوم معرفی شدند عبارتاند از: بندیک ساموئل (در نقش جرویس تچ) و مگی جیها (بعنوان بازیگر جدید نقش پویزن آیوی؛ تا پیش از آن کلر فولی مسئولیت ایفای نقش این شخصیت را داشت). از این رو شما می توانید به راحتی برای خرید آن از عجیب تو جیب اقدام کنید. شخصیتهای پنگوئن (با بازی Danny DeVito) و کت وومن (با بازی Michelle Pfeiffer) از جمله ارواح آزاردیده این فیلم بوده و در کنار بتمن، در حال کلنجار رفتن با مشکلات و خطرات احتمالی اطراف خود هستند.