بایگانیهای تابلو های روان

در تلویزیون های شهری برای تولید سایر رنگ ها از ترکیب رنگ سه یا چهار LED با رنگ های اصلی قرمز ، سبز و آبی استفاده می قطعات تابلو روان شود . در این مقاله به آموزش کامل تابلو روان LED ،تلویزیون شهری و قطعات تابلو روان می پردازیم و موارد کاربرد آن ها را بررسی می نماییم . تمامی لوازم و ابزارآلات مورد نیاز برای ساخت تابلو روان در سایت دیاکو ال ای موجود می باشند و شما به راحتی می توانید اقدام به مشاهده قیمت قطعات، مقایسه و خرید آنلاین آن ها نمایید. البته در مناطق کم تردد و در فضای داخلی محیطهای بسته میتوانید به راحتی از تلویزیون شهری استفاده کنید. چون مخاطب در فضای سربسته بیشتر به تلویزیون نزدیک است ؛ کیفیت و تراکم پیکسل در تلویزیون داخل سالن از اهمیت بالایی برخوردار است . حتما به خوبی از اهمیت تبلیغات در جذب مشتری، افزایش فروش و در نهایت برندسازی آگاه هستید و این مسئله نیز برایتان روشن و ملموس است که تصاویر در تبلیغات تصویری و ویدئویی بازخورد و نتیجه بهتری دارند چون تصاویر همواره بهتر در ذهن آدمی ثبت میشوند.

تلویزیون شهری

تلویزیونهای آنلاین برای فعالیت خود به وجود یک سیستم کامپیوتری نیاز دارند و کنترل آنها به طور کامل تحت تأثیر این سیستم کامپیوتری قرار دارد، این در حالی است که تلویزیونهای آفلاین برای شروع به کار خود نیاز به سیستم کامپیوتری دارند، اما ادامه فعالیت آنها بدون نیاز به این سیستم است و به صورت خودکار میتوانند فرآیند پخش تلویزیونی را انجام دهند. ضمن این که صاحبین تبلیغات میتوانند انواع فرمتهای صوتی و تصویری را در این نمایشگر به اجرا درآورند. کابینت های استاندارد میتوانند نقش به سزایی در طول عمر یک نمایشگر ایفا کنند. فلاشر: یکی دیگر از قسمت های جک برقی فلاشر است که نقش مهمی در ایمنی افراد در هنگام ورود و خروج دارد و در انواع مختلف و با نوع موتور استفاده می شود. در تعریف محتوایی این رسانه میتوان اینگونه گفت : رسانه تبلیغات محیطی آگاهی و اطلاعات مخاطبان را نسبت به ورود یک محصول نو به بازار یا ارائه یک خدمت نو از سوی صاحبان خدمات برای مخاطبان آنان فراهم می آورد.

هرچقدر عدد دات پیچ کمتر باشد، مرکز پیکسلهای ماژول به یکدیگر نزدیکتر میشوند و کیفیت تصویر بهتری ارائه میکند. از تلویزیونهای شهری در همایش ها برای ارائه تصاویر بزرگ تر و واضح تر از سخنران و مهمانان و پخش برخی کلیپ ها استفاده میشود. در این تلویزیون ها فاصله لازم برای دیدن بهتر تصاویر 8 متر است و به نسبت تلویزیونهای Indoor بیشتر است. بنابراین ما به صورت سرخود نمیتوانیم نسبت به نصب این تلویزیونها اقدام کنیم و باید مجوز لازم را داشته باشیم.

ساخت تابلوی تبلیغاتی روان به شیوه های Indoor و Semioutdoor مقاومتی در برابر آب ندارند و فقط قابل نصب در مکان های بسته می باشند. این تلویزیون ها ضد آب نیستند و به دلیل کیفیت پایین تر نمایش در فضاهای بسته مانند استادیوم های ورزشی، سالن های کنفرانس، سالن های آنفی تئاتر، سالن فرودگاه ها و سالن مترو استفاده می شوند. این نمایشگرها مانند نمایشگرهای غول پیکر شهری می باشند اما به دلیل قابلیت پخش انواع فایل های صوتی و تصویری و دیتا در نقاط پرتردد شهر، میادین اصلی، چهارراه ها، پارک ها و غیره استفاده می شوند.

هر چه فاصله بین ال ای دی ها به هم نزدیکتر باشد کیفیت نور و تصویر تابلو بالاتر می رود. 128 میلی متر که از یک برد مدار چاپی تشکیل شده است که شامل چیپ های راه انداز و بافرهای ورودی و خروجی و LED ها می باشد و در صورتی که به یک برد کنترلر مناسب وصل شود قابلیت نمایش تصاویر، ویدئو و متن را دارد و با کنار هم قراردادن آنها می توان تابلوهای روان حرفه ای در سایزهای مختلف را بوجود آورد. ویدئو وال میتواند از ترکیب 2، 4 ،9 یا حتی 100 مانیتور تشکیل شود. همگام سازی حالت کار یک نمایشگر LED است که شبیه به مانیتور کامپیوتر است. منبع تغذیه تابلو روان، برد کنترلر تابلو روان و قطعه الکترونیکی اصلی یعنی ماژول LED تابلو روان سه قطعه اصلی هستند که صنعت تابلو سازی را با تحولی شگرف رو به رو کرده اند ، در واقع این سه قطعه در کنار همدیگر تشکیل تابلو روان را میدهند که امروزه در سطح شهرها با انواع اقسام این تابلو LED ها مواجه میشویم .

به این روند در تلویزیون های شهری اسکن گفته می شود.

می توانید از یک فروشنده ویدئو وال تقاضا کنید تا تعداد نمایشگر های ورد نیاز را با توجه به اندازه گیری های انجام شده محاسبه کند. باز هم٬ با حساب سر انگشتی دیگری٬ می شود استدلال کرد اگر هر LED آن نمایشگر٬ تنها یک میلی آمپر جریان بکشد، یک هزار و چهار صد و چهل آمپر، روی ولتاژ پنج ولت٬ باید جریان دهی کنیم تا همه نمایشگر با جریان یک میلی آمپر یکنواخت٬ روشن شود . از مجموعه ای دیود های نورانی تشکیل شده که در یک صفحه ی به صورت ماتریسی قرار داده شده اند و به وسیله ی یک برنامه رایانه ای تصاویر و نوشته ها را روی آن نمایش داده می شود. اما نباید فراموش کرد که این تجهیزات به صورت 24 ساعته و در تمامی طول هفته فعال هستند و به طور مداوم تصاویر و محتواهای مورد نظر شما را نشان میدهند.

اما ممکن است در برخی فضاها احتیاج به ارتفاع بیشتر از 1 متر باشد در این حالت باید تاور نصب شود. ویدئو وال مدل Hyundai D55EFN محصول شرکت هیوندای می باشد، دستگاهی با کیفیت و با قابلیت های بسیار بالا بوده که به تازگی روانه بازارهای بین المللی شده است. ویدئو وال ها از کنار هم قرار گرفتن تلویزیونهای LCD درست میشود که تصویری یک پارچه نمایش میدهد. در تعریف تلویزیون شهری بایستی بگوییم که به نمایشگرهای دیجیتالی گفته میشود که تصاویر نمایشی در آن با توجه به پیکسل هایی که در کنار هم با فاصله های مشخص قرار داده شده اند به نمایش گذاشته میشود . هر کنترلر بسته به نوع طراحی خود می تواند از تعداد خاصی از ماژول ها پشتیبانی کند و خروجی (یعنی قابلیت پخش تصاویر) متفاوتی خواهد داشت. در نوع آفلاین برای راه اندازی تلویزیون از برد های کنترل خاصی استفاده می شود که تنها برای برنامه ریزی به کامپیوتر احتیاج دارند و برای ادامه کار و پخش فیلم به طور مستقل کار می کنند.

محل نصب تلویزیون ها می تواند بسیار مهم باشد.

در حال حاضر، تابلوهای LED، تابلوهای روان و تلویزیون های شهری به دلیل وزن کم، نصب و نگهداری آسان به طور گسترده در تبلیغات و اطلاع رسانی ها مورد استفاده قرار می گیرند. بهمین دلیل ماژول های استاتیک STATIC قیمت بالاتری نسبت به ماژول های REFRESH دارند. یکی از مزیت های فوق العاده تبلیغات محیطی که سبب برتری آن نسبت به دیگر رسانه های تبلیغاتی گردیده این است که مخاطب ناگزیر به دیدن تبلیغات محیطی بوده و چون نمی تواند چشم خود را از رنگ ها و طرح های اطراف خود بپوشاند. احتمالاً بعد از مطالعه مطالب قبلی به این نتیجه رسیدهاید که با خرید تلویزیون های شهری میتوانید تبلیغات خود را در حجم وسیع در نقاط مختلف شهر انجام دهید. تلویزیون شهری اصطلاحی است که به تابلو های بزرگی گفته می شود که در کنار چهار راه ها، اتوبان ها، بزرگراه ها، پارک ها و استادیوم های ورزشی بر روی دکل های بزرگی نصب شده و به صورت کاملا رنگی تصاویر ویدیویی را پخش می کند.

یک نیروگاه جزیرهای در نظر گرفته شده برای منبع توان اصلی، یک اجتماع مجزا دارای حداقل سه ژنراتور دیزل خواهد بود، که از هر دوی آنها انتظار میرود که بتوانند بار مورد نیاز را حمل کنند. دیزل ژنراتور قابل حمل یا ثابت می باشد. تعداد سیلندر دیزل ژنراتور را چگونه می توان تشخیص داد؟ برد کنترل بعد از ماژول از مهم ترین قطعات تابلو روان است که دارای پورت ورودی است که می توان تصویر و متن دلخواه را به آن متصل کرد . یکی از محصولات پرطرفدار این شرکت مدل کالیپسو می باشد که از طراحی و کیفیت بالایی بهره مند بوده و یکی از پرفروش ترین محصولات این شرکت در ایران به شمار می رود و قابل استفاده در ساختمان های مختلف مسکونی، اداری و تجاری می باشد.

در حالت کلی میتوان با اطمینان گفت که هزینه تلویزیون تبلیغات شهری نسبت به بازخوردی که برای کسب و کارها ارائه میدهد، بسیار مناسب است. در سمینار ها برای ارائه مطالب, نمودار ها و پاورپوینت, در هیئت ها برای پخش بزرگتر تصاویر, در نمایشگاه ها برای تبلیغات و در کافه ها و رستوران ها برای پخش فوتبال تلویزیون شهری کاربرد دارد. شرکت سیماران با نیم قرن تجربه به عنوان بزرگترین تولید کننده سیستم های حفاظتی توانسته است با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا به برندی شناخته شده در کشور تبدیل شود. یکی از مواردی که در رابطه با تلویزیونهای شهری ابهام برانگیز است و ممکن است کمی گیج کننده به نظر برسد، قیمت پنل تلویزیون شهری است. یک مدل از ژنراتور بصورت استندبای ژنراتور ممکن است لازم باشد تا فقط چند ساعت در ماه عمل کند اما مدلهای دیگری از ژنراتورهای پرایم هستند که باید بصورت پیوسته عمل کنند.

نوع 2RGB در شرایط خاصی می تواند بین دو پیکسل واقعی در تصویر ، یک پیکسل مجازی تولید کرده و کیفیت تصویر را به شدت افزایش دهد . این نمایشگرها به دو نوع تقسیم می شوند. در دسته اول در هر پیکسل تنها یک ال ای دی از رنگهای اصلی وجود دارد و در دسته دوم در هر پیسکل دو ال ای دی قرمز استفاده شده است. عمر مفید بالاتر، امکان کار کردن در ولتاژهای پایین، عدم به وجود آوردن گرما در محل نصب، قابلیت برنامه ریزی توسط نرم افزار و قابلیت انتخاب طرح و رنگ مورد نظر از مزایایی هستند که برای این تابلوها وجود دارد. محل نصب تلویزیون ها می تواند بسیار مهم باشد. قیمت مناسب 2 سال وارانتی بدون قید و شرط درج در فاکتور ارائه شده از نمایشگاه ما دیدن فرمایید و متوجه اصالت کالا هم بصری هم از نمونه کارهای نصب شده که چندین سال دارن کار میکنن بشوید.

نصب می شوند. تلویزیون های شهری رنگی بوده و قابلیت پخش انواع تصاویر و ویدئو ها را دارند.این تلویزیون ها مناسب برای تبلیغات محیطی هستند و تاثیر به سزایی بر روی مخاطبان می گذارند. این سیستم به شما امکان می دهد پیشرفته ترین تبلیغات هوشمند را با محتوای مورد نظر خود طراحی کرده و در مکان و زمان مناسب توسط نمایشگرهای مختلف سازمانتان و یا در محیط های آزاد مانند تلویزیونهای شهری موجود در اماکن عمومی یا بیلبوردهای تبلیغاتی در معرض دید مخاطب قرار دهید. استفاده از این معیار در تعیین سایز تلویزیون شهری بسیار مهم است و مشخص میکند که ابعاد آن به چه صورتی تغییر میکند. نکتهای که در مورد سایز این تلویزیونها وجود دارد، آشنایی با معیار دات پیچ (Dot Pitch) است. این معیار بر اساس میلی متر اندازه گیری میشود و به طور دقیق نشان میدهد که اندازه پیکسلها و در نتیجه آن ابعاد تلویزیون شهری به چه شکلی تغییر میکند.

قطعات تابلو روان

از دیگر بسته بندی های تلویزیون شهری، دسته بندی برحسب عملکرد تلویزیون ها می باشد. اما از سوی دیگر باید به کیفیت ماژول تابلو روان و قطعات آن نیز توجه داشت. مقدار جریان عبوری استاندارد از تابلوی روان برای عملکرد درست ماژول ها 5 وات می باشد هر میزان ماژول در تابلو وجود داشته باشد باید به همان تعداد هم منبع تغذیه در تابلو قرار داده شود. از سوی دیگر در یک مرکز کنترل، سیگنالهای تصویری مختلفی وجود دارند که کنترلر ویدئو وال میتواند آنها را به نمایش بگذارد.

باین تفاسیر، در یک تلویزیون شهری با مساحت حدود ۶ متر مربع، لازم است که ابعاد آن به صورت ۳۲۰ در ۱۹۲ سانتیمتر انتخاب شود. بر اساس استاندارد، پنل هایی که پیچ دات آنها ۱، ۵، ۲ و ۱۰ باشد، در ابعاد ۶۴ در ۶۴ سانتیمتر ساخته میشوند و باید نسبت ابعاد آنها به صورت ۹ به ۱۶ باشد. هر کدام از ماژولها به صورت مجزا از چندین پیکسل در کنار یکدیگر ساخته شده است و قرار گرفتن همه آنها در کنار یکدیگر، یک تلویزیون را به وجود میآورد.

تابلو روان، از جمله جدیدترین و خیرهکنندهترین روشهای تبلیغات الکترونیکی میباشد که اخیراً در کشور ما نیز به طور قابل توجهی از آنها استقبال شده است. شما عزیزان می توانید برای انواع رویدادها و برنامه ها همچنین برای تبلیغات برند خود از سایت بزم آرا تلویزیون شهری اجاره کنید. به این روند در تلویزیون های شهری اسکن گفته می شود. امروزه یکی از ویژگی های بسیار مهم درصنعت نمایشگرها زاویه دید آن می باشد. یکی دیگر از معیارهایی که در دسته بندی تلویزیون شهری استفاده میشود، نحوه راه اندازی تلویزیون و نمایش تصاویر در آنهاست. به عنوان مقیاسی مناسب ویدیو پروژکتور های نسل قدیم که قابلیت خلق تصاویر نسبتا بزرگ را دارا می باشند فقط 6.000 ساعت عمر مفید داشته که نسل جدید ویدیووال ها بیش از 15 برابر آنها عمر مفید دارند. تلویزیون های Indoor ضد آب نیستند و در اغلب اوقات فاقد آفتاب گیرند و از آنها بیشتر در فضاهای بسته مثل تالارها، استادیوم های ورزشی ، سالن های کنفرانس ، سالن های آمفی تئاتر ، سالن فرودگاه ها ، سالن مترو و استادیو ها استفاده می شود.