انواع شیشه های ساختمانی کاربرد شیشه در ساختمان اکسیدال

این نوع شیشه‌ها برای ویترین‌ها و شیشه‌های عقب و کناری خودرو تهیه می‌شوند. اگر در روشنایی روز از بیرون به شیشه انعکاسی نگاه کنیم مشاهده می‌کنیم که تصاویر اطراف را مانند آینه باز می‌تاباند و اگر از داخل به بیرون نگاه کنیم شیشه کاملاً شفاف خواهد بود. این عمل باعث افزایش مقاومت شیشه (حدود 3 الى 5 برابر) در مقابل ضربه و نیز شوک‌های حرارتی می‌گردد.

مرحله ۳ – پوشش (برای ساخت شیشه های بازتابنده):

شیشه از کوره به آرامی بر روی دهانه نسوز روی سطح آینه مانند قلع مذاب جریان می یابد و از دمای ۱۱۰۰ درجه سانتیگراد شروع می شود و حمام شناور را به عنوان روبان جامد در ۶۰۰ درجه سانتیگراد ترک می شرکت شیشه ساختمانی زیما کند. قیمت این محصول بر اساس کیفیت، سایز و کاربردی که دارد متفاوت است. نوسانات بازار و میزان تولید بر قیمت به روز شیشه تاثیرگذار است. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شیشه ساختمان دریای نور می باشد.

  • شیشه مشجر به دلیل داشتن طرح و ناهمواری در یک یا دو طرف آن موجب شکست نامنظم نور عبوری شده و تصویر واضحی از اشیاء آن سوی شیشه به ناظر ارائه نمی دهد.
  • درون شیشه شیت حباب های ریزی وجود دارد و سطح آن هم موج دار است.
  • شیشه فلوت در ضخامت های مختلف از ۲ میلی متر تا بیش از ۲۰ میلی متر تولید و عرضه می شود اما به صورت متداول ضخامت های ۴-۸ میلی متر در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.
  • شیشه ها به صورت متداول ترکیبی از سه ماده سیلیس، آهک و کربنات سدیم می باشد.

این شیشه پس از خارج شدن از کوره برای صاف شدن، مسطح شدن و ضخامت پیدا کردن درون حوضچه ای از قلع شناور می‌شود و شیشه‌ای نازک و نرم را ایجاد می‌کند. ضخامت شیشه سکوریت و نوع جنس شیشه از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت روز شیشه است. شیشه کاربرد زیادی در زمینهٔ ی زیبایی در هر بخش از خانه دارد و با وجود شفافیت و عبور نور از خود در محیط‌های کوچک کاربرد بالایی دارد. یکی از ویژگی‌هایی که شیشه در محیط ایجاد می‌کند تفکیک فضا از یکدیگر است و همچنین می‌تواند نور را از خود عبور دهد.

انواع شیشه های ساختمانی کاربرد شیشه در ساختمان اکسیدال

از شیشه می توان به عنوان یک پارتیشن بسیار عالی در دکوراسیون استفاده نمود. طی محاسبات انجام شده وزن یک مترمربع شیشه تک جداره با ضخامت 2 میلی متر برابر 5 کیلو گرم می باشد و یک مترمربع شیشه 4 میل وزنی معادل 10 کیلو گرم خواهد داشت. سلام بر شما جناب علیان عزیز، برای دریافت لیست قیمت شیشه های ساتینا با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید. جهت انتخاب محصولات اکسیدال و اطلاع از پیش نیازهای مورد نیاز جهت نصب می توانید با مجموعه اکسیدالتماسحاصل فرمایید و مشاوره های تخصصی در این زمینه دریافت نمایید. در حالت اول فقط طلق لمینت ما بین شیشه ها مات می‌باشد و شیشه ها به صورت شفاف هستند.

پارتیشن شیشه‌ای اداری

اما هنگام انتخاب شیشه لازم است که نیازمندی ها به نحوی دقیق مشخص شوند و نیز از جنبه زیبایی شناسی، شیشه های مناسب با هر بخش از فضای ساختمان انتخاب شوند. شرکت نوآوران شیشه سپنتا با ۳۰ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید شیشه های ساختمانی میباشد . این مجموعه با ظرفیت تولید ۴۵۰۰۰ متر مربع شیشه در سال و با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات و تیمی توانا و مجرب، طی سالیان متمادی سعی در ارتقا کیفی شیشه های ساختمانی داشته است . برای شیشه های ایمنی یا شیشه سکوریت باید از ابزار آلاتی مانند استاپ، بست کمری، بست اتصال به دیوار. بست اتصال به شیشه سقف و انواع لولا های مخصوص این نوع شیشه ها و سایر نکات نصب آن مطابق نقشه های ساختمان استفاده شود.

شیشه ساختمان