اتاق فرار چیست و هر آنچه که درباره اسکیپ روم باید بدانید لوکس ویلا | allescape

اتاق فرار چیست و هر آنچه که درباره اسکیپ روم باید بدانید لوکس ویلا | allescape

برای کنترل بیشتر ترس، می‌توانید نفس عمیق، نوشیدن چند جرعه آب در حین بازی و همراه داشتن شکلات یا خوراکی‌های کوچک را هم امتحان کنید. گیم مستر فردی است که در تمام طول اتاق فرار، زمانی که شما غرق در معماها هستید، شما را نگاه می‌کند و صدای شما را می‌شنود. وظیفه او این است که بازی را برای شما و تیمتان به یک تجربه فوق‌العاده تبدیل کند و در زمان نیاز به شما راهنمایی یا هینت بدهد. اتاق فرار بازگشت آنابل با تم ترسناک و دلهره‌آور، یک بازی با درجه سختی ۸۰ درصد است.

اتاق فرار خانه پدری

احتمالا اگر فیلم های اسکیپ روم را دیده باشید، احساس کنید که هرلحظه جان شما درخطر است و واقعا باید برای حفظ جان خود معما حل کنید و در بازی پیش بروید، اما اینجا فیلم سینمایی نیست. مرز باریکی بین غوطه‌وری کامل در داستان و یادآوری این که در یک بازی هستید وجود دارد. ترسیدن تا سرحد گسیختگی روانی بسیار مخرب است و فقط تجربه را از بین می‌برد. برای جلوگیری از آن، می توانید هر چند وقت یک بار به خود یادآوری کنید که این یک بازی سرگرم‌کننده است و هیچ کس قرار نیست به شما آسیب برساند. البته ما در وب‌سایت اسکیپ‌روم دات آی‌آر این امکان را فراهم کرده‌ایم که اگر تمایل به حضور بازیگر ندارید، موقع رزرو به ما اعلام کنید. مثلاً اگر شنیدن صدای جیغ از نزدیک شما را آزار می‌دهد یا نگران قرارگرفتن در فضاهای تنگ و کوچک هستید، قبل از شروع بازی به ما اطلاع دهید.

Blackwings’s Cave شرایطی را فراهم نموده است تا به شوالیه کمک کنید تا معماهای مختلف را حل کند و در نهایت شهر را نجات دهید. Heist Plan به این خاطر ترس زیادی را در بازیکنان القا می کند که، شما درگیر دزدی از بانک شده اید. این بازی یکی دیگر از اتاق های فرار تهران است که انجام آن برای خیلی از افراد می‌تواند مهیج باشد. این اتاق فرار جزو بازی‌های محیطی مجموعه اسکیپ روم محسوب می‌شود و انجام آن همراه یک تا پنج نفر صورت می‌گیرد. یکی دیگر از اتاق های فرار تهران که انجام آن می‌تواند برای خیلی از افراد سرگرم‌کننده باشد اتاق فرار آرماگدون است. سبک این بازی ترسناک و هیجان‌انگیز است و 100 درصد درجه‌ی سختی دارد.

پرطرفدارترین ژانرهای اتاق فرار کدام ها هستند؟

شما در این بازی در یک فضایی از پیش آماده شده قرار خواهید گرفت و باید به هدف مشخص شده آن اتاق در زمان مشخص برسید و در نهایت ترسناکترین اسکیپ روم کرج فرار کنید. اتاق فرار میراث پارس با تم معمایی، تاریخی، ماجراجویانه، ۷۰ درصد سختی دارد. اتاق فرار رویا تجربه‌ای جدید در انگیما است که با ۶۰ درصد فعالیت بدنی، یک روز هیجان‌انگیز برای شما خواهد ساخت. اتاق فرار رویا قوانین خاص خود را دارد و برای خارج شدن از آن باید محدودیت‌ها را کنار بگذارید.

  • مدت زمان بازی کالبدشکافی ۶٠ دقیقه و درجه سختی آن ۷ از ۱۰ می‌باشد.
  • این بازی با میزان ترس ۸۰ درصد و سختی ۷۰ درصد با دکوری جذاب، شما را از زمان حال جدا می‌کند؛ زیرا سناریو و حوادث بازی در گذشته‌ای نسبتا دور اتفاق افتاده‌اند.
  • یک مرحله سخت از قفل های عددی حال 4 رقم باشد یا 6 رقم، قفل های حروفی هستند.
  • بنا بر توصیفاتی که مجموعه اسکیپ روم از این اتاق فرار دارد، آرماگدون پیچیده‌ترین، شگفت‌انگیزترین و بزرگ‌ترین اتاق فراری است که این مجموعه طراحی است.
  • اگر اگر از آن دسته از بازیکنان هستید که از حل کردن معما لذت می برید اتاق فرار معمایی بهترین پیشنهاد برای شما می باشد.

اولاً اکتور تعاملی همیشه یه فرد عادی و شیک پوش نیست و ممکن است بسته به نوع اسکیپ روم، چهره ای گریم شده و بسیار ترسناک و چندش آور داشته باشد یا حتی در اتاق فرار های جنایی، او خود قاتل باشد. همچنین همانطور که گفتیم، او قرار است در طول بازی به شرکت کنندگان سرنخ هایی را بدهد و راهنمایی هایی را اعلام کند اما برخی از این سرنخ ها و راهنمایی ها دروغ و تله هستند و برای منحرف کردن شرکت کنندگان استفاده می شوند. در اتاق فرار ترسناک، بیشتر از هر احساسی، ترس و وحشت و اضطراب را تجربه خواهید کرد. حتی گاهی برخی افراد در اثر ترس و به صورت ناخودآگاه، ممکن است به اکتورهای اسکیپ روم ترسناک آسیب می‌زنند. اما اگر بتوانید احساسات خود را کنترل کنید؛ راحت‌تر مسیر فرار را پیدا می‌کنید.