اتاق فرار طمع پازل روم-آل اسکیپ

اتاق فرار طمع پازل روم-آل اسکیپ در توضیح این بازی آمده است که شما و اعضای گروه‌تان به عنوان دانشجویان برتر سال آخر رشته بیولوژی، دعوت نامه ای برای پروژه فارغ التحصیلی دریافت می‌کنید. و لذت کافی رو از بازی ببرید باید به تمامی جزییات، دیالوگ ها، اکت ها و سرنخ ها دقت کنید تا متوجه داستان عمیق و اتفاقی که برای محمود افتاده بشید. در بازی امانت دار شیطان خبری از سناریو کلیشه ای و ساده ای نیست و باید کاملا در محیط و جو بازی غرق بشید تا متوجه سناریو شوید.

  • لست سکند در سال 89 با هدف ارائه خدمات متفاوت و با کیفیت به شما عزیزان در صنعت گردشگری تاسیس شده است.
  • در این بازی علاوه بر ژانر معمایی، موضوع وحشت نیز برای کسانی که از دیدن میت می ترسند وجود دارد.
  • دکور این خانه و معماهای جالب توجه آن اتمسفر خیلی خوبی را برای بازی ایجاد می‌کنند که شما را به خوبی درگیر می‌کنند.
  • سناریو طراحی شده برای این بازی بسیار مهیج بوده و از نظر میزان ترس در سطح متوسط قرار گرفته است.
  • همچنین اشتراک گذاری تجارب مسافران در بخشهای مختلف از ویژگیهای بارز و خاص سایت محسوب میشود و با استقبال بسیار زیاد کاربران نیز مواجه شده است.

تقریبا به وسط بازی که می رسید، متوجه می شوید اجنه در اداره این مجموعه نقش دارند. این اتاق فرار تهران به جز ژانر فانتزی، موضوع دلهره چاشنی آن بوده و از 4 تا 6 نفر می توانند در آن حضور داشته باشند. فریداکالو در آدرس تهران، امیرآباد، خیابان کارگر شمالی، خیابان مظفری خواه، کوپه آراسته پلاک 3 واحد 2 طبقه اول قرار دارد. چرا که اتاق فرار از بازی های گروهی معمایی است که شما در فضایی از پیش آماده شده قرار خواهید گرفت و باید با تدبیر خود در زمانی که بازی تعیین می کند، برسید و از آن فرار کنید. در این مقاله قصد داریم به معرفی بازی های موجود 10 ژانر برتر در اتاق فرار تهران، و مدت زمان استفاده از آن بپردازیم.

اتاق فرار نجات شهر در عمارت تاریخی دبیرالملک؛ مجموعه اسکیپ روم

مدت زمان این بازی 100 دقیقه می باشد و در دسته بندی بازی های نسبتا سخت قرار می گیرد. برای شرکت در این بازی گروهی 4 تا 8 نفره نیاز می باشد و مبلغ بلیط برای هر نفر 85 هزار تومان است. سناریوی این بازی حکایت از جولای 1992 دارد که در بالتیمور پیرمردی تنها به نام استفن درو، در خانه خود خودکشی می کند.

حال این ماموریت برای پیدا کردن قاتل به شما واگذار شده و به کمک سرنخ هایی که دارید قاتل را در کمتر از 1 ساعت پیدا کنید. تصور کنید ویروس مرگباری سراسر دنیا را فرار گرفته و باعث شده جمعیت کره زمین کمتر از 2 میلیون نفر شود. حتی افرادی که زنده ماندند نیز همگی بینایی خود را از دست داده باشند و باعث کاهش جمعیت جهان شده است. تنها تعداد اندکی افراد بینا در دنیا وجود دارد که همگی داخل یک شکنجه گاه هستند و نابینایان نیز به دنبال این افراد برای پایان دادن به زندگی آن ها هستند. در این صورت شما وارد شکنجه گاهی می شوید که 60 دقیقه فرصت دارید تا اطلاعات افراد بینا را پیدا کرده و با نابودی آن ها جلوی نابودی نسل بینایان را بگیرید.

مبلغ رزرو 2 نفر به صورت آنلاین به عنوان بیعانه دریافت می شود و مابقی هزینه به ازای تعداد شرکت کنندگان بازی، حضوری دریافت می شود. پس اگر شما هم به دنبال تفریحی در غرب تهران هستید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. لطفا تمامی اعضای تیم باهم، سرموقع به مجموعه مراجعه فرمایید و از سر و صدا مقابل ساختمان و داخل ساختمان قبل از ورود به بازی جدا خودداری فرمایید.

در صورتی که می‌خواهید از ارزان‌تر بودن قیمت ما نسبت به سرویس‌های مشابه مطمئن شوید، می‌توانید قیمت را در سایت ترب با سایرین مقایسه کنید. پس از افشای هویت جاناتان میلد هلندی، که مدیر پروژه ی سری ارتش کشورش بود، وی از کار برکنار شد و به علت تلاش های سازمان های جاسوسی برای پیدا کردن او، ارتش هلند این نابغه کشورش را به زندانی سری منتقل اسکیپ روم وحشتناک کرد. پس از کشته شدن وی توسط یکی از زندان بانان این مجموعه، این بار شما با ساخت پرونده های جعلی به این مکان منتقل شده اید تا اطلاعات ارزشمند جاناتان را که در هارد خود پنهاد کرده پیدا کنید.

اتاق فرار نبش قبر