آموزش استخراج ارز دیجیتال مجله ارز دیجیتال-آکادمی حسینی فایننس

فرمت این آموزش ، فایل های ویدیویی و با بهترین کیفیت ممکن میباشد.همچنین حجم فایل ها برای بارگذاری سریع تر ، کاهش پیدا کرده است. تیم آموزشی تکین ماینر این دوره را بصورت بخش بندی شده و فصل بندی شده بر اساس هر موضوع ایجاد نموده است. میتوانیم با اطمینان بگوییم در هیچ کجای اینترنت دوره ای به این جامعی و مفصلی یافت نخواهید کرد.بیشتر مطالب در سطح اینترنت به صورت پراکنده و به روزرسانی نشده قرار دارد به صورتی که ممکن است حتی باعث سردرگمی کاربران استخراج رمز ارز با موبایل بلاگ حسینی فاینانس شود. مونرو از پر طرفدار ترین و هم چنین آسان ‌ترین ارز ها برای استخراج با کامپیوتر است.

بهترین دستگاه‌های استخراج بیت کوین

بر خلاف ماینرهای GPU، ماینرهای اسیک مختص استخراج ارزهای دیجیتال طراحی شده‌اند، بنابراین واحدهای تولیدی توسط آن‌ها نسبت به کارت‌های گرافیک بیشتر است. با این حال، این دستگاه‌ها گران بوده و با افزایش سختی استخراج، استفاده از مدل‌های قدیمی‌تر به مرور منسوخ خواهد شد. اکنون که با تفاوت سیستم غیر متمرکز و بانکداری سنتی آشنا شدید، بهتر است کمی به تشریح اجزای کلیدی در ساخت یک بلاک چین مبتنی بر الگوی اثبات کار بپردازیم تا درک مفهوم ماینینگ رمز ارز ساده‌تر شود.

تجهیزات مناسب

خرید تتر و سایر رمزارزها طرفداران زیادی دارد؛ اما استخراج ارز دیجیتال زی کش به عنوان یکی از اعضای خانواده بزرگ بیت کوین نیز یکی از جذاب‌ترین راه‌ها برای کسب سود تلقی می‌شود. زی کش از پرایوسی کوین‌های مطرحی است که سازندگان آن مدعی ایجاد حریم خصوصی به‌صورت کامل هستند. دارایی زی کش بر اساس کدهای پایه بیت کوین نوشته شده است و در کنار آن برخی از ویژگی‌های طلای ارزهای دیجیتال نیز در آن دیده می‌شود.

  • اگر استخری که ماینرها تشکیل می‌دهند موفق شود، پاداش ماینرها همان توکن‌های ارزهای دیجیتال است و این پاداش میان اعضای استخر با توجه به قدرت پردازشی هریک که در اختیار شبکه قرار می‌دهند، تقسیم می‌شود.
  • امروزه پردازنده‌های گرافیکی نیز در استخراج ارز‌های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • بازار مالی ارزهای دیجیتال یکی از پر سودترین بازارهای سرمایه در دنیاست، یکی از راه های کسب سود استفاده از ماینرها و استخراج…
  • با این حال اگر به هر دلیلی امکان استفاده از سیستم و کامپیوتر های مهندسی برای استخراج ارزهای دیجیتال را ندارید، می توانید با استفاده یکی از برنامه های ماینینگ که برای موبایل طراحی شده است، رمز ارز رایگان دریافت کنید.
آموزش استخراج ارز دیجیتال مجله ارز دیجیتال-آکادمی حسینی فایننس

سپس باید برنامه‌های استخراجی که این میزبان‌ها ارائه می‌کنند را بررسی نمایند. حدود 4 الی 5 پلن متفاوت وجود خواهد داشت که با توجه به قیمت، از ارزان‌ترین تا گران‌ترین طبقه بندی می‌شوند. البته برخی از میزبان‌ها ممکن است امکان ساخت سفارشی پلن را نیز در اختیار ماینرها قرار دهند.

اما بدون یک بانک مرکزی، تراکنش‌ها چگونه پیش از اضافه شدن به دفتر کل اعتبارسنجی می‌شوند؟ در این شرایط به‌جای یک سیستم بانکی مرکزی برای تایید تراکنش‌ها، رمز ارزها از الگوریتم‌های رمزنگاری برای اعتبارسنجی استفاده می‌کند. به دلیل اقدامات مخرب آن‌ها ممکن است استخر استخراج ارز دیجیتال شما مورد حمله قرار گیرد و دارایی شما به سرقت رود کنند. فارم استخراج یا مزرعه استخراج ارز دیجیتال به یک مرکز عملیاتی برای استخراج ارز دیجیتال گفته می‌شود. به طور کلی به مکانی که از نظر فنی برای استخراج بیت‌کوین یا سایر ارزهای دیجیتال مجهز شده باشد مزرعه استخراج گفته می‌شود.