آشنایی با 7 مدل دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی

یکی از سخت ترین پروژه ها در حوزه دکوراسیون، طراحی داخلی طلا فروشی است که در آن علاوه بر در نظر گرفتن نکات زیبایی باید به نکات امنیتی نیز توجه زیادی کرد زیرا در این مکان معاملاتی با قیمت های بالا صورت می گیرد. همچنین استفاده از این تنالیته ی رنگی گرم ایجاد محیطی گرم و صمیمانه می نمود و باعث می شد تا مخاطبان مدت زمان طولاتری را در داخل فروشگاه بگذرانند. توجه به رنگی که به کار برده میشود بسیار مهم است؛ علاوه بر زیبایی و جذب مشتری باید جلوه جواهرآلات را نیز از بین نبرد. رنگهای روشن سفید، آبی و سبز از دیگر رنگهایی هستند که در فضای طلا فروشی به کار برده میشوند.

از این رو باید عوامل استاندارد برای طراحی ویترین را در نظر بگیرید تا هم موارد امنیتی رعایت شود و هم مشتریان بتوانند دید مناسبی بر روی طلا و جواهرات ویترین شما داشته باشند. شما باید گاوصندوق طلافروشی را در بخش مناسبی قرار دهید و آن را به زیبایی پوشش دهید تا هم گاوصندوق پوشانده شده و هم نمای بدی را ایجاد نکند. یک نمای جذاب با رنگ های شیک و وجود لوگو یا اسم شما بر سر در مغازه می تواند حس اطمینان را هم در مشتریان شما پدید بیاورد. بازسازی نمای ویلا نورپردازی از دیگر موارد مهم در زیباسازی است. استفاده از رنگ هایی مثل سفید و طلایی که لوکس به نظر می رسند و همچنین مانع جلوه ی طلا و جواهرات نمی شوند، در طراحی داخلی طلا فروشی ها از دیرباز معمول بوده است. طلا کالایی گران قیمت و لوکس محسوب می شود بنابراین نحوه ی ارائه ی آن نیز باید به گونه ای باشد تا مانع جلوه گری این محصول نشده و در مقابل، برای افزایش فروش و موفقیت یک فروشگاه، توجهات بیشتری را به کالاهای ارائه شده جذب کند.

طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی

اما بهتر است زیادهروی در این امر نشود. برای تنوع رنگی، بهتر است تم متفاوت انتخاب کنید. مزیت استفاده از ام دی اف مقاومت قابل قبول ، ماندگاری و تنوع رنگی آن می باشد. مغازه های کم نور که در آن اجناس به خوبی قابل دید نیست احساس نا امنی برای مشتریان به وجود می آورد و آن ها حاضر نیستند از آن مغازه دیدن کنند. درجه و شدت نورپردازی در مغازه شما بستگی به حالتی دارد که برای دکوراسیون مغازه خود می پسندید. درجه و شدت نور پردازی هر مغازه، بستگی به حالتی دارد که برای دکوراسیون آن مغازه خود وجود دارد. مشتری ها در هنگام ورود و هنگام خارج شدن از مغازه مجذوب اجناس شما خواهند شد. برای طراحی طلا فروشی زمانی، با توجه به درخواست کارفرما از سبک مدرن به عنوان گزینه مناسب برای طراحی استفاده شد و تلاش نمودیم تا از سیستم روشنایی هالوژنی و محو شده در سقف استفاده کنیم تا محیطی ظریف، ساده و در عین حال منطبق با سبک طراحی این فضا داشته باشیم.

طراحی مغازه طلا و جواهری

بهتر است طراحی ویترین طلا فروشی به گونه ای باشد که تمام طلا ها به طور واضح و بدون مانع قابل مشاهده باشند، همچنین برای حفظ امنیت بیشتر لازم نباشد تنها برای نشان دادن این اجناس گران قیمت به مشتریان آن ها را از ویترین خارج کرد. این هوشمندی در طراحی مسیر حرکت مشتری می باشد که بسیار با اهمیت است. این نکته آنقدر اهمیت دارد که حتی طلا فروشیهایی که محصولات خودشان را به صورت اینترنتی به فروش میرسانند هم وبسایتی طراحی میکنند که بسیار جذاب بوده همچنین در ساخت آن بسیار حساسیت به خرج میدهند و سعی میکنند ظاهر زیبایی را به وجود بیاورند.

استفاده مینمایند که در ادامه سعی می کنیم پرکاربردترین متریال های موجود در طراحی داخلی طلا فروشی را بیان نماییم. گفتیم که شما چرا نیاز به طراحی داخلی طلا فروشی خواهید داشت، مزایای طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی را گفتیم و سعی کردیم چند ایده زیبا را برای شما جمع آوری کنیم. به دلیل این که طلا یک کالای لوکس و گران قیمت است نمی توان به لحاظ امنیتی برای هر یک از مشتریان تک تک طلاها را بیرون آورد و معرض دیدگان مشتری قرار داد ولی به راحتی می توان ویترینی را طراحی کرد که مشتریان به آسانی بتوانند طلای مورد نظر خود را ببینند و انتخاب کنند. به قول عامیانه درخشش و زیبایی طلا با روح و روان انسان بازی میکند و بهتر است در دکوراسیون داخلی طلافروشی شما هم هوشمندانه روح و ذهن مشتریان را تحریک کنید این کار را با فضاسازی انجام دهید. در طراحی داخلی طلا فروشی علاوه بر حفظ تمام اصول های زیبایی دکوراسیون، حتما باید امنیت را نیز در نظر گرفت.

استفاده از رنگ های تند و جسورانه مثل سبز و قرمز در طراحی داخلی طلا فروشی ها چندان معمول نیست، اما اگر طراح با خلاقیت با استفاده ی گزینشی از این رنگ ها، سعی در ایجاد تمرکز بر قسمتی از فروشگاه یا روی کالایی خاص داشته باشد، می تواند نتیجه ای مناسب و متفاوت به همراه داشته باشد. یکی از این موارد کاربردی برای جذب مشتری بیشتر، طراحی ویترین می باشد. هزینه نصب و همچنین مصالح کاربردی و استاندارد برای تمامی سرامیک ها یکسان بوده است. در کنار همه این ها استحکام و ظرافت از واجبات طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی است.

آن چه خط معمار در این بخش برای کاربران گرامی اش آماده ساخته و ارائه خواهد داد، نمونه ای از دکوراسیون داخلی طلا فروشی مدرن می باشد. در این مقاله سعی شده که به تمامی سؤالات شما دوستان گرامی در خصوص نحوهٔ دکوراسیون طلا فروشی پاسخ دهیم و اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم تا با مطالعه آن از هر وبسایت دیگری بی نیاز شوید. به همراه نورپردازی حرفه ای می تواند به بهترین نحو فروشگاه شما را به یک برند حرفه ای در این صنف تبدیل کند که همیشه و برای سال های سال در یاد بماند. ظاهر این مغازه ها تاثیر به سزایی در جلب مشتریان دارد. اغلب طلافروشی ها تمایل دارند که مغازه آنها در میان مغازه های پیرامون ، همچون نگینی درخشیده و کاملاً متمایز باشد. در میان موارد مختلفی که شخصیت برند شما را به عنوان یک برند مستقل تولیدکننده طلا و جواهر شکل میدهند، طراحی لوگو یکی از مهمترین اقدامات در فرآیند شکل گیری هویت نام تجاریتان در نظر گرفته میشود.

ویترین طراحی شده در هر مغازه در حقیقت پل ارتباطی میان فضای بیرونی و همچنین فضای داخلی مغازه به خصوص در مغازه های طلافروشی که از امنیت بسیار زیادی باید برخوردار باشد. حتی اگر مغازه شما مساحت کمی دارد میتوانید از وسایل زیادی استفاده کنید؛ البته باید توجه داشته باشید که از شلوغی و به هم ریختگی مغازه خودداری کنید؛ برای مثال میتوانید با استفاده از رنگهای طوسی و سفید مغازه را بزرگ نشان بدهید و با آویزان کردن کالاها یا استفاده از قفسههای بسیار زیاد وسایل زیادی را در آنها تعبیه کنید. دکور کلاسیک خود را حدالامکان از روکش های ساده و رنگ شده (بدون رگه) استفاده کنید تا تمرکز اصلی بر روی جواهرات به نمایش درآمده باشد. این موضوع در طراحی داخلی طلافروشی نیز مورد توجه می باشد زیرا فروشنده بدین روش جواهرات خود را به نمایش می گذارد و قرار دادن این زیور آلات در یک ویترین و یا حتی کانتر زیبا می تواند تاثیر زیادی بر روی دیدگاه مشتری بگذارد.

تنها با راهنمایی طراحان و به کار بردن نکات مهم میتوان تمام نیازهای یک جواهر فروشی شیک و مدرن را در کنار کاربری بودن و امنیت داشت. محل قرارگیری دزدگیر و گاز صندوق: یکی از مواردی که در طراحی این محل جهت بالا بردن امنیت محیط باید به آن توجه نمود مکان نصب دزدگیر و گاوصندوق است. برای فروشندگانی که امنیت قویتر از این قفل میخواهند؛ قفل سنشن پلاس وجود دارد. معمولا استاندار مشترکی بین تمام ویترینهای جواهر فروشی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. البته باید بیان نماییم که متریال کف هر مغازه بستگی به عرصه فعالیت دکوراسیون مغازه طلا و جواهر فروشندگان دارد.

طراحی داخلی ویترین طلا فروشی

در طراحی داخلی طلا فروشی باید به زیبایی و امنیت توجه شود. یک دکوراسیون طلا فروشی شیک در خیابان بخشی از زیبایی شهر نیز به حساب می آید. برای درک بیشتر 9 تصویر دیزاین ویترین طلا فروشی تهیه شده که ما را با جزییات بیشتر از روند طراحی داخلی آشنا می کند. بنابراین از لحاظ روانشناسی طراحی فضاهای تجاری ، یک طراح داخلی کاملا به این مسئله واقف است که بتواند با طراحی زیبا و چشمگیر، میزان مشتری بیشتری را به داخل جلب کند. این مطلب را نیز بخوانید! رعایت فضای باز در دکوراسیون مغازه طلا فروشی لازم و ضروری است و هر چقدر که فضا باز باشد مشتریان به همان اندازه راحت بوده و می توانند طلا و جواهرات مورد علاقه خود را خریداری کنند. برای راحتی مشتریان و اینکه احساس کنند به جای خرید به یک هتل 5 ستاره آمدهاند که قرار است با خیال راحت به تماشای جواهرات ارزنده بنشینند، بهتر است از مبلمانها و یا صندلیهای راحتی با رنگ خاص و زیبا استفاده کنید.

طراحی داخلی مغازه طلا فروشی

یکی از اهداف اصلی استفاده از این تنالیته رنگی توجه مخاطبان جوان که عموما بانوان هستند بود. علاوه بر ویترین اصلی مغازه که شامل چیدمان مناسب برای طلا ها و جواهرات و بدنه های شیشه ای می باشد، طراحی ویترین های داخل فروشگاه نیز باید هوشمندانه صورت گیرد. برای بالا بردن پتانسیل فروش، برای سانت به سانت فضای خود برنامه ریزی کنید و چیدمان ویترین مغازه طلا فروشی را بهینه کنید. شما باید نقاط پراهمیت فروشگاه را شناخته و به خوبی روی دکوارسیون آن ها تمرکز کنید.

این فروشگاه شیک و مدرن با سبک طراحی داخلی انگلیسی و تم زمستانی و سفید رنگ به زیبایی اجرا گردیده است. در ویترین های داخل فروشگاه کالاهای خاص و بعضا با قیمت های بالاتر قرار می گیرند، پس تمامی نکات امنیتی و حفاظتی در این ویترین ها نیز باید مورد توجه باشند. به علاوه شیشه های به کار رفته در ویترین طلا فروشی باید از نوع شیشه های حفاظتی و ضد ضربه باشند تا از خطرات احتمالی جلوگیری به عمل آید. بنابراین در طراحی داخلی طلا فروشی حفظ نکات حفاظتی و امنیتی در کنار زیبایی را باید در نظر گرفت که این امر پروسه ی طراحی مغازه طلا فروشی را بسیار سخت می کند.

دکوراسیون مغازه طلا و جواهر

نکته مهم این است که طراحی فوق باید بر اساس علایق عموم صورت پذیرد. به همین دلیل دکوراسیون مغازه طلا فروشی نسبت به سایر دکوراسیون سایر مغازه ها متفاوت است. مغازه ی طلا فروشی می تواند بیش از یک ویترین داشته باشد و شما هم می توانید ویترین های داخل مغازه را نسبت به ویترین بیرونی به طوری خاص تر طراحی کنید. مکان کم نور احساس ناامنی را در مشتری بیشتر می کند و احساس ناامنی در طراحی طلافروشی نکته ای مثبت محسوب نمی شود.

دکوراسیون داخلی طلافروشی

وجود آینههای متعدد در کنار پیشخوان و نورپردازی خوب، به دیده شدن جواهر برای مشتری کمک ویژهای ایجاد میکند. امروزه رنگهای تیره یا بسیار روشن برای این منظور کارایی ویژهای دارند که با تابیدن نورهای نقطهای جلوه بیشتری برای جذب مشتری ایجاد میکنند. نقاشی ساختمان ساده نکتۀ دیگر در طراحی ویترین این است که در طلافروشی امکان قرار دادن محصول در دسترس مشتری نیست. ویترین مغازه های کوچک نسبت به بزرگ متقاوت است و مغازه ها و فروشگاه های بزرگ نسبت به کوچک می توانند طلا و جواهرات زیادی را در ویترین خود جای دهند. فلورسنتها نسبت به روشناییهای هالوژن و همچنین رشته ای دارای مصرف انرژی کمتری هستند و روشنایی را تقریباً به شکل یکنواخت پخش می کنند. این نام تجاری دارای شعبه های مختلفی در چین بود و اکنون قصد داشتند در سراسر دنیا شعبه های خود را تأسیس نمایند.

طراحی مدرن طلا فروشی

در بحث فروش، وقتی مشتری مینشیند و فروشنده میایستد و مانند صحنه ی تئاتر به نمایش اجناس زیبا و ارزنده میپردازد، میزان توجه مشتری و علاقه مندی او به خرید، بیشتر میشود، چرا که انسانها دوست دارند احساس ارزشمندی و راحتی کنند و شما میتوانید این حس خوب را با چیدن مبلمان زیبا در مشتریان خود ایجاد کنید. این طور می توان گفت در به عنوان یک نقطه عطف به حساب می آید. وجود یک نور پردازی مناسب که تمام اجناس را به خوبی از زوایای مختلف نشان می دهد و دیگر نیاز نیست تا آن ها را از ویترین خارج کرد یک دکوراسیون لوکس را به همراه دارد که به موفقیت شما در کار کمک می کند.